Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şu an ne düşünüyorsunuz?

+14
Valerian Delacroix
Flora J.Gallagher
Holden Morrisey Caulfield
Valérie Vacher
Jefree Chopin
London Chatterley
Britannia Foxworth
Lambri Petrovna
Aurelio du Pré
Amarantha Laraine Hyde
Achille Rain Nastka
Pierrot
Nikkiel Machen
Caine Delacroix
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 18 ... 31, 32, 33
YazarMesaj
Tyler Danielle Rochester
Öğrenci/Dayshire Koleji
Tyler Danielle Rochester

Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 33 Empty
MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 33 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 9:09 pm

Sigmund da istemsiz olarak soğuyabilir sonuçta Nikola nın en çok etkilendiği yanı uçup gidiyor ve çevrede ki diğer çocuklardan farkı kalmıyor.
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 33 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 9:20 pm

Peki Sigmund'a göre masumiyet tam olarak nedir? XD Nikola'nın şahsından ziyade masum oluşunu seviyorsa bu gerçek bir aşk mı ona göre? Yani benim açımdan sevdiği insan böyle kandırılıp bağımlı olsa ondan soğumak yerine eskisi gibi düzeltmek için daha çok çabalaması gerekmez mi? o.o
Tyler Danielle Rochester
Öğrenci/Dayshire Koleji
Tyler Danielle Rochester

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 33 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 9:26 pm

şöyle söyleyeyim Nikola ya verdiği değer azalmaz ama eskisi kadar aşık ta olmaz çünkü en sevdiği parçası uçup gidiyor ve düzelse bile eskisi kadar masum kalmayacak elinde olmadan duygusal manada soğuyacaktır.
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 33 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 9:30 pm

Hmm anladım, tabi bunlar Sigmund'un hisleri sonuçta XD
Nikola Earnshaw

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 33 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 1:41 pm

Of Pierrot, beni öldürmeden peşimi bırakmayacaksın sanırım -_-
Sigmund da haklı tabi, ne diye gençliğinin en güzel çağında, hayatı gayet yolundayken kafayı bozmuş biriyle uğraşmaya başlasın ki, direk terketse bile kimse bir şey diyemez.
Achille Rain Nastka

Achille Rain Nastka

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 33 Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 2:57 pm

Nikoal öyle bir etki yaratıyor ki, kola bile içse masumiyetini kaybedebilir o.o Ama anlamadığım şey, kendine ilk yardım elini uzatan adama vermiş zaten neresinde masumiyet arıyorsunuz ki :O
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 33 Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 11:57 pm

Orasını sorma bence Rain o.o
Neyse, Romeo'nun resimler süper çıkmış, eminim herkes senin poponu beğenecektir ehehe. Şimdi sitelere dağıtmalıyım Razz
Ben asıl Viviansız hayat çok monotonlaştı sanki diye düşünüyordum ama kız RPlerime de saldırabilir, sustum.
Nikola Earnshaw

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 33 Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 2:14 pm

Umarım oyunu yeniden indirmem gerekmez. Umarım sadece eksik gücellemem kalmıştır. Formatlardan nefret ediyorum.
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 33 Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 8:04 pm

Canım o kadar sıkılıyor ki Pierrot'un tehidlterini bile dinleyebilirim şu an T____________T
Tyler Danielle Rochester
Öğrenci/Dayshire Koleji
Tyler Danielle Rochester

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 33 Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 8:55 pm

heyecan verici birşeyler beklerken slipli duke resimlerine maruz kaldım T_T Çok moralim bozuldu T_T

Şu an ne düşünüyorsunuz?
33 sayfadaki 33 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 18 ... 31, 32, 33
 Similar topics
-
» Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?