Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şu an ne düşünüyorsunuz?

+14
Valerian Delacroix
Flora J.Gallagher
Holden Morrisey Caulfield
Valérie Vacher
Jefree Chopin
London Chatterley
Britannia Foxworth
Lambri Petrovna
Aurelio du Pré
Amarantha Laraine Hyde
Achille Rain Nastka
Pierrot
Nikkiel Machen
Caine Delacroix
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Sonraki
YazarMesaj
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Empty
MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 10:29 pm

lol aynen
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 10:33 pm

Mutlu bir Drakulayım ama Razz
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 10:44 pm

Bende valla XP en güzelini yaptığıma inanıyorum XP
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 10:45 pm

Aynen lol Zaten biz ailece böyleyiz O.o Korkuyorum acaba toptan mı bir sorunumuz var diye lol
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 10:48 pm

lol biz de sadece yazın sosyal aktivitelerimiz oluyor. Hele akraba ziyareti falan hiç yoktur bizde akrabalarımın çoğunu tanımıyorum O.o
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 10:50 pm

Biz de yazın ancak tatile gidiyoruz, fazla kalabalıkta değiliz. Ailemin bir kısmı problemli olduğu için biz de bulaşmıyoruz lol Anneanne babanneye ayda bir defa gidiyoruz XD
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 10:59 pm

Bizim Anneane çok nazlı, sürekli ilgi istiyor ama babanneye yılda bir falan O.o hele dayılar kuzenler bunları bazen 2 yıl üst üste görmediğim oluyor dıdısının dıdısı ları hiç tanımıyorum. Ama babamın kuzeni eşiyle beraber çok sık akşam yemeğine geliyor ben de kıl oluyorum o adama
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 12:25 pm

Valla benim babannem istanbulda sadece 6 ay falan kalıyor devamlı yazlıkta lol Bir iki defa çağırdı bu sene içinde. Anneannemler de öyle, zaten çok sıkılıyor insan gidince Razz Biz de dayılarla neredeyse kaç senedir hiç gidip gelmiyoruz, çok beter onlar bulaşsak yandık O.o Zaten akraba milletini hiç sevmem, hani biri demiş ya; Akrabanın birbirine yaptığını akrep bile yapmaz diye, eh işte tam öyleler bizimkiler -_-
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 10:26 pm

Bizim de dayılardan biriyle sorun var anneanem o yüzden buraya taşındı zaten, annemin hemen hemen tüm akrabaları istanbulda babamınkiler burada ama %90 ını tanımamaktayım. Sokakta görsem tanımam XD
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 10:29 pm

En iyi tanımamak, iyi geçineni hiç görmedim zaten lol
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 10:35 pm

Bazıları zırt pırt 'köyüne gitmeye', akraba ziyaretleri falan yapmaya bayılır ya hiç anlamam öylelerini.
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 10:41 pm

Ya belki köyünü özler bir şey demem, hani güzel bir yer olur gidersin de, gidip akraba yanında kalanlara Allah sabır versin XD
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 7:47 pm

Aynen XD
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 5:00 pm

52 level olmuş bulunmaktayım. Kaç gündür deli gibi oyun oynamaktan ne ödev yaptım ne de RP, ayrıca Merve'nin arkadaşına vermiş olduğum avi*imza sözü de hala bekliyor. Bir de RP'm varmış yazılacak. Doll'ün de derslerini aldım ama hiç yazacak havamda değilim. Sanırım Rp'yi iyice bırakacağım ve Chris ise whisper dan RPye devam edeceğiz, özellikle İngilizce olarak lol Fanfiction yazmama gerek kalmadı sağolsun çenesi o kadar düşük ki ve o kadar meraklı ki bana, bütün skilleri üzerinde deneyeceğim lol
HealtMark nickini görünce ilk bayan sanmıştım, sonra pm atıp seninle konuşmak istiyorum ama şimdi gideceğim diyince eh hadi bakalım ne konuşacak merağına düştüm, ertesi gün gelince pmden taciz edip, yok ısıracağım, çok tatlısın, öpüp durmalar bilmem neler başladı, noluyoruz kardeşim demeye kalmadan evet pm rpsiden patakladım O.o lol ısırma sevdasına vampir misin sen falan deyince evet iyi fikir, istersen vampir olurum sende sonsuza dek benim olursun deyince "O_O" şeklinde kaldım. Erkek arkadaşım olup olmadığını soruyor taa amerikadan, nasıl bir zafiyet geçiriyorsa O.o Dün gece 4e kadar ona görev yapmaktan neredeyse pc başında uyuyacaktım, çok güldü halime T_T ha bir de jonny bravo stili espiri yapıyor, wcye gideceği vakit "doğanın çağrısı" deyince acaba konuştuğum kişi siyahi mi? diye düşümeye başladım. o_O Öpen adam chris bir de Nils var, o da alman ismi Wesker olsa biri bana oyun oynuyor falan sanabilirdim lol Ha bir de İtalyan 30lu yaşlarda arkadaşım var, Al Pacino olmadığını biliyorum ama bir konuşa da aksanını duysam XD Oyunda hiç bayan yok mu acaba diye düşünmeye başladım ciddi ciddi lolz
Nils'in de bir kaç türk arkadaşı varmış, türkçe bildiği iki kelime "aşkım ve seni seviyorum" Chris kadar abaza ötesi değil, onunla konuşurken tetikte değilim ve gayet tatlı bir çocuk ama kaç gündür ortalıkta yok XD Böreği falan iyi öğrenmiş ama, yapmasını biliyor mu merak ettim Razz
Valérie Vacher

Valérie Vacher

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 12:45 pm

Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 7c6a4b2b

Masaüstümde yeni bir Gilrean şaheseri buldum lol
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 3:27 pm

RP'yi yeniden yazsam mı acaba? İlki istediğim gibi olmadı en iyisi onu öbür pcye geçince bir sileyim. Hala Heaven'ın erkek kardeşine isim bulamadım. Bir yerden arak falan da olsun istemiyorum ama Maksim Gorki sağolsun "al al bunu kullan" diye yalvarıyor >.< Hayııııır, git başımdan pos bıyıklı Rus seni. Sanırım cazibesine karşı koyamayacağım O.o Lamrinin soyadını da değiştireyim, Petrovna çok basit bir Rus ismi.
Duuurun, Hero party atmış, tüyüyorum kusura bakmayın *.*
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 6:16 pm

O kitabı henüz okumamıştım ama Nikola'nın Pavel ile benzerliğine şaştım kaldım ilk otuz sayfada. Nasıl olur böyle bir şey. Benden yürüttün Gorki, dava edeceğim seni! *Mezarında bile rahat vermemek*
Flora J.Gallagher

Flora J.Gallagher

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 9:45 pm

Şu Ritsuka yı çok seviyorum yaa XD bunların okulu 7x24 yatılı 'Bu hafta sonu eve dönmebilirsiniz' tatili var diye bu gün okul yarım günmüş var ya hepte böyle münasebetsiz zamanları bulur. Bu çocuk öğlenden beri online dı ve ben o saatlerde izmir hazırlıklarımı yapıyordum inanmıyorum >.<. Neyseki şu an yorgun fakat neşeli yüzü, zarif okul formasıyla karşımda XD. Yokluğumda işler bayaa bir karışmış bu arada. Hastalık beni teğet geçip Ritsuka yı vurmuş ertesi gün de aynı şey oda arkadaşına olmuş yarın akşam rastlaşırsak bana ayrıntıları anlatacak şu an yatmak zorunda olduğum için rahat rahat konuşamıyoruz Sad . Eve dönmek istemiyor, trip atıp duruyor babası bu kadar şımarıklık yeter gelip seni alacağım demiş en son. İğrenç olduğumu düşünüyorum, beni aile sorunlarını paylaşacak kadar seven, kendine yakın gören birine ismini unutarak teşekkür ediyorum =) ne kadar da odunum ama inanın ki önemsemediğimden değil, nedense isim ezberlerken güçlük çekiyorum. Özelliklede sınıf, kurs, guild gibi birden fazla kişinin bulunduğu ortamlarda :S
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 7:29 pm

Yeni buton mu yapsam bir ara diye düşünmekteyim. PC'yi boş bulduğum vakit bir bakayım -.- Freyja'ya da imza ve avatar lazım. Düzgün bir kurgu bir de, Justicar oldu kızımız.
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 1:42 pm

Gus Van Sant'a olan tüm saygımı yitirmek üzereyim. Nasıl yapar bunu? Twilight'da ne işi var bu adamın o.O
Flora J.Gallagher

Flora J.Gallagher

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 2:36 pm

Şok edici o.O Favori yönetmenimin 'Elephant', 'My Own Private Idaho', 'Gerry' gibi eserlerden sonra Twilight ı yönetecek olması inanılmaz! Hayal kırıklığına uğradım. 'Lost Boys' tadında bir şey olsa tamam diyeceğim kendisinin uzmanlık alanı ergenler zaten ama Twilight nedir yaaa!!! Gerçi oturduğum yerden de atıp tutmamalıyım tabii işin içinde büyük para artı popülerite var tüm bunları reddetmek biraz yürek ister ne diyeyim amerikalı yönetmenlere güven olmaz :S off Tim Burton da elden gitti zaten :S
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 2:42 pm

Parayı, şanı, şöhreti sadece sanatı için terkeden çok fazla kişi gördüm ama doğrudur Amerikalılara güven olmuyor. Bir çoğunu da böyle uğurladık zaten, yakında bir Vientnam filmi, daha sonrasında da Hollywooda açılırsa şaşmayacağım. Genelde böyle gidiyorlar o.OU
Flora J.Gallagher

Flora J.Gallagher

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 2:47 pm

Valla bu direk para peşindeymiş gibi gözüküyor ya da Edward ı beğenmiştir tam onun tipi narin pretty boy XP. En çok üzüldüğüm şey yakında Star Wars serileri gibi Harry Potter bebelerinin eline oyuncak olacak.
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 2:50 pm

Ahaha, para için nelerini verdi diyesim geldi bir an lolz
Doğrudur, Robert için de gay diyorlar, belki bizi de görür diyerek yönetmenliği alayım demiş Razz Evet, favorilerinde gören biri de, bu da Twilightçı imajı yapıştıracak şimdi, korkunç :S
Flora J.Gallagher

Flora J.Gallagher

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 18 Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 2:58 pm

Good will Hunting de pek masum değildi aslında . Az öne ImDB de gördüm bir film daha çekiyormuş Restless diye konusuda onun tarzı gözüküyordu sonra bir de ne göreyim başrolde alice in baş rolündeki kız var >_______> bir de asyalı güzel bulmuş bu sefer XP

Valla ciddi ciddi olabilir Paranoid Park ta oynattığı çocuğu Myspace ten beğenmişti XD yeni Uke si de Edward herhalde bella çekil kız kenara falan XP. Aynen çok utandım şimdi -_-. Yakında 13-14 yaşında kızların açtığı fan siteleri etrafı doldurmaya başlar altında da çok seviyorum bu adamı aşkım yaaaa diye mesajlar yazarlar XD

Şu an ne düşünüyorsunuz?
18 sayfadaki 33 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Sonraki
 Similar topics
-
» Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?