Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Durum Listesi

+8
Nikkiel Machen
Pierrot
Valérie Vacher
Nikki du Pré
London Chatterley
Caine Delacroix
Amarantha Laraine Hyde
Aurelio du Pré
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Pierrot
Admin
Pierrot

Durum Listesi - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:43 pm

Lambri yerini bilmen de güzel bir şey diyor sinir bozucu bir biçimde sırıtarak XD
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:44 pm

Nikki demek yerimin Aurelio nun yanı olduğunu sende kabul ediyorsun demiş lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:45 pm

Lambri ne demek istediğimi anladın, laf oyunu yapma bana diyor lol
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:46 pm

Nikki iğrençleşme diyor lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:47 pm

Lambri henüz iğrençleşmedim diyor O.o lol
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:49 pm

Nikki sadece sinirle gözlerini kısmış lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:50 pm

Lambri öpücük atmış lol
Aurelio >_<
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:52 pm

Nikki Lambri den nefret ediyormuş lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:53 pm

Lambri Romeoyu unuttun galiba diyor Razz
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:54 pm

O da en az senin kadar iğrenç demiş lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:55 pm

Lambri Romeoya dönüp sırıtmış sadece O.o lol
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:57 pm

Romeo da arsız arsız sırıtıyor O.o
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:58 pm

Lambri de gülmüş pis pis lol
Aurelio biz tüyelim en iyisi -_-* diyor lol
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 9:00 pm

Nikki bence de demiş lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 9:01 pm

Lambri bence gitmeyin, eğlenelim birazcık kaç gündür ikiniz de pek rahattınız ama *-* *-* diyor O.o
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 9:03 pm

Nikki aurelio yu da alıp tüymüş O.o
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 9:05 pm

Lambri oyunlardan kaçabilirsiniz ama fan service den asla *-* diyor O.o
Azıtmış iyice Razz
Valérie Vacher

Valérie Vacher

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 12:57 pm

+ Adın? ~ V.V.
+ Yaşın? ~ 19*20 civarı sanırım
+ Burcun? ~ Bilmiyorum lol
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Gilreanı. Chris dün yoktu ortalıkta ayrıca Nilsde nerede yahu XD Ortaklaşa karar alıp tüyüyorlar, neyseki Chris eskisi kadar sapıtık davranmıyor o.o
Ayrıca Merve bunu bana yapmamalıydı http://www.ressim.net/upload/32b6ccaf.jpg ünlü olarak alınır mı bu hiç? Bir de, şu rpdeki yazım hatalarını düzeltsem mi -.- çok üşeniyorum
+ Ne Dinliyorsun? ~ Hiçbir şey
+ Nasılsın? ~ İyi, sakin, huzurlu, mutlu.
+ Ne Hissediyorsun? ~ Üste bak.
+ Ne Tarz Giysi? ~ Ev hali
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Kimse ama birazdan oyuna gireceğim. Kimsenin bu vakitte online olacağını sanmadığımdan yine kimse olacak :3
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Her zamanki gibi, öğlen açıyorum şu mereti
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Okumam gereken şeyler, yazmam gereken ödevler var
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Bir çok şeye. Ama poğaçayı mikrodalga yerine buzdolabına koymak üzereydim bunu hatırlıyorum yazılacak en iyi şey olarak =p
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Audrey'i yine ünlü olarak alabildim, diğer Audrey'i de alacağım >.<
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Olmadı
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Kimse
+ En Son Ne Yedin? ~ Poğaça
+ En Son Ne İçtin? ~ Su?
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Çilekli şekerlemeler, cips, dergi etc...
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~ üsttekiler
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ alışveriş *-*
Flora J.Gallagher

Flora J.Gallagher

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 10:23 pm

+ Adın? ~Flora
+ Yaşın? ~-
+ Burcun? ~-
+ Ne Düşünüyorsun? ~Elimde bir sürü materyal birikti, bell ordusu kurdum neredeyse artık yeni karkterleri açmalıyım ama çok üşeniyorum iyi mi :S, bir de Julian,Lucian,Wolfram&Delilah restorasyonları var pfff. Ama ilk önce Tyler a bir seme açmalıyım çok sapık, haşin, hatta ukesini aşağılayıp hırpalamaya meraklı fakat aynı zamanda ona sırılsıklam aşık, sert ve maskülen ama güzel yüz hatları taşıyan bir erkek olmalı lol şöyle Rosario gibi bir şey olabilir Hmmm
+ Ne Dinliyorsun? ~ Hiç
+ Nasılsın? ~Bilmiyorum oram buram ağrıyor
+ Ne Hissediyorsun? ~ Beni ilgilendiren bir konu işlediği için Ruhat Mengi yi izledim bu gün oradaki bayan konuklar çok güzel konuştular ama böyle şeyleri dinleyince acayip öfkelenip önüme çıkan ilk erkeğe aduket çekesim geliyor >.<. Eteği rüzgarda uçuşan kadın tecavüzü haketmiştir nasıl ilkelce bir mantıktır yaa! Her neyse anladığınız üzere birtaz sinirliydim (hatta annem bile sinirlendi) ama şimdi duruldum.
+ Ne Tarz Giysi? ~Bu gün pijamalarla yakaladınız XD çünkü az sonra yatacağım.
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Ritsuka!!! Ruhat Mengi yi izledikten sonra karşıma çıkan ilk erkek! Ben durduk yere muhabbeti buraya çektim buna biraz kükredim ama haksızlık ettim çok içten bir şekilde bu konuları daha önce konuştuğumuzda da belirttiği gibi bizim tarafımızda (kadınların tarafında) olduğunu söyledi geleneksel türk erkeklerinin 'asil kadın' profili de 'ezik kadın' dan başka bir şey değilmiş. Son olarak ''ben kadının kocasının sözünden çıkmamak yerine hayatında bir erkeğe ihtiyaç duymayan, kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü insan profili çizmesi, kadının erkeği alttan almak zorunda olmaması gerektiği benzeri şeyleri savununca bazı *kadınlar * bile bana aferin kızım aferin sen böyle devam et, sen koca bulamazsın gibi şeyler söylüyorsa işimiz zor. Türkiyede bakımlı, kibar erkeksen gay, kendine biçilmiş şefkat abidesi anne rolünü kabullenmeyen güçlü bir bayansanda ya örf ve adetlerimize aykırı batı özentisi kadın ya da lezbiyen diye yaftalanırsın zaten''* ki özellikle bakımlı kibar erkeklerle ilgili olan bölüm ve sonrası epey bir güldürdü kendisini, ayrıca iyi eğitimli ingiliz erkekleri bağımsız kadınları tercih edermiş zaten ben de ne yapacakmışım maganda türk erkeklerini lol* deyince konu daha da derinleşti sonuçta şuna benzer bir şey söyledi ''Ben zayıflık, sertlik, duygusallık, sezgisellik, güç, kudret, şefkat vs nin tek bir cinsiyete ait özelliklermiş gibi davranılmasını absürt buluyorum, bu yüzden 'kadınlar böyle şeyleri sezer' veya 'Politika erkek işidir' gibi şeyler duyduğumda gülmeden duramıyorum. Mesela benim kişilik tipim ENFP çıktı'' ( hafızam beni yanıltmıyorsa ENFP sezgileri kuvvetli, konuşkan, duygusal zekası aşırı yüksek bir kişilik tipidir yani sanatsal, sezgisel, estetik gördüğü her şeyi kadına benzeten/yakıştıran bunu yapıncada kendini sanatçı ruhlu zanneden abaza adamların direk 'dişil' diye yaftalayacağı bir kişilik tipi, ama arkadaş ayol falan demiyor.) Ah bir de konu dağıldıktan sonra ben buna bak kupon biriktiriyorum senin için inmgilizce öğreneceğim dedim AAA cidden mi? falan yaptı çok sevindi XD halbuki ben o ingilizce setini hostes olabilmek için istiyordum ama hiç bozmadım tabii XP
+ Kaç Saattir Nettesin? ~Bilmem ki
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Uyku
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Dün kız okuluyla sosyal etkinlik aktivitesi sırasında arkasında oturan kız kız nota kağıdının (sanırım :S) üzerine telefon numarasını yazıp Ritsuka ya bırakmış buda kağıdı götürüp ''arkamda oturan öğrenci bunu bırakmış, bir yanlışlık oldu herhalde'' deyip öğretmene vermiş, öğretmende sırıtmış. Sırıtmış yaa süper XD bu arada kız da slav oalbilirmiş sanırım bizim türk erkekleri olsaydı var ya lollol
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/2ljox9u.jpg çok yakıştınız *-* NPC m olun istiyorum *-*
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~Türk Erkekleri , Ataerkil toplum düzeni(nasıl olacaksa artık), bu düzenden gayet memnun olan mazoşist kadınlar.
+ En Son Ne Yedin? ~XD İlaç (Hayır hayır sinüzit sadece o bile olmasa süper olurdu)
+ En Son Ne İçtin? ~Su Mad
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Hatırlamıyorum yaa Sad
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~ Onu da aynen
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~Market alışverişi
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 6:10 pm

+ Adın? ~ Aurel
+ Yaşın? ~ 19
+ Burcun? ~ Terazie
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Acaba sitede aktif bir tarih olsa mı diye düşünmekteyim? Her NPC'nin yaşlanışını görmek güzel olurdu. Okuldan mezun olup çalışma hayatı falan zevkli olur muydu acaba +_+ Valerie de artık Caroline'ın yerine geçerdi =p Vassago ve Nikola boy atar mıydı? Ya da Lambri belki yaşlanıp elden ayaktan düşebilirdi lol Ha bu arada Apokalips kızmış O.o Hep erkek sanıyordum, acaba zed de mi kız o.o
+ Ne Dinliyorsun? ~ Birçok şey
+ Nasılsın? ~ İyi, biraz üşüyorum; yeni duş aldım.
+ Ne Hissediyorsun? ~ Üşümek eylemi
+ Ne Tarz Giysi? ~ Normal ev hali işte
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Guild chatinden arada konuşuyoruz. Arkadaşlar offline bu ara. Ta daa, Hero açıkmış *-* Aramızda 20 lvl olmasına karşın onun kadar güçlüyüm. Aferin savaşçı Ignatia'ma afferim *başını okşar, bisküvi verir* Ha bu arada Ignatia attan daha hızlı koşuyor bunu da belirtmeden duramayacağım *lmao*
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Öğlenden beri?
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Birkaç ufak işim var, belkide birazdan giderim.
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Oyundakilere
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Merve Kürlü Venüsü okumuş. Sonunda beni anlayan biri var diye ağlayabilirim. Pin-up kızlarını ve benim ayılıp bayılmama karşın milletin burun kıvırdığı bir çok döneme de hayranmış. Bir çok bayan karakterimiz de epey benzeşiyormuş en azından düşünce stili olarak.
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Umm, bir düşüneyim... Aslında bu ara çok var ama hepsi saçma sapan sebepler. Artık takmıyorum, hatta gülüyorum bu işlere. Yazık, ne hayatlar boşa harcanıyor.
+ En Son Ne Yedin? ~ Kurabiye
+ En Son Ne İçtin? ~ Kahve forever
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Kitap, dergi... etc. PS3 oyunu almak istiyorum. MGS'nin yeni tanıtım videosuna bakmalı ve çıldırmalıyım. Kabak tadı vermeyen en sevgili serilerimden. Sims3'ü de acilen oynamalıyım, ama konsola mı alsam, Pc'yemi karar veremiyorum. ShopTo dan bütün oyunları çok ucuza alabilirim aslında ama daha önce konsolda pek oynamadım. Gerçi konsola karma falan ekleyeceklermiş bu da benim için süper bir haber. Pierrotculuk oynarım :3
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Yazlık gidiş gelişi. Bu sefer fazla rüzgar yoktu.
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 2:35 pm

+ Adın? ~ Pierrot
+ Yaşın? ~ Ne bileyim
+ Burcun? ~ Horoz
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Ne kadar doğru bir karar aldığımı. Ayrıca Olivia'yı çellist yapmaya karar verdim, ya da bir başka bayan npc'yi. Çello çalan bayanlara hayranım. Ayrıca VTM için güzel bir kurgu fikirleri oluşmaya başladı kafamda sanırım. Gerçi ortalıkta RP yapacak insan da pek yok, sanırım yazmayacağım ya da yazıp rafa kaldırırım.
+ Ne Dinliyorsun? ~ Zara Nelsova
+ Nasılsın? ~ İyiyim, ya sen?
+ Ne Hissediyorsun? ~ Hiçbir şey
+ Ne Tarz Giysi? ~ Normal
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Şu an kimse, msn de açık değil zaten.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Haftasonu pek online olamıyorum.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Gilrean ile multi kuşağı
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Oyunda bossu çok fazla sersemletince içinden beş altı tane toparlak bir şeyler çıkıyor onları patlatınca ölüyor, bu olaydan yola çıkarak gayet safça gelişmiş bir diyalog:
Chris: Sheva toplarına vur şunun!!!
Wesker: Ayıp oluyor ama >.<
Chris: Ehe, öhö orayı ima etmedim o.o
Sheva: Neden bahsediyorsunuz siz?
Chris: Boşver ::
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Olmadı
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Sevgiye kızgınım. Lisede en iyi arkadaşım olmasına rağmen insan yerine koyup bir kere ne aradı ne de mesajlarıma cevap verdi -eh hakkını yemeyeyim 2 saat sonra cevapladığı da oluyordu kafasına esince- 2 sene boyunca bir kere bile hanım efendi aramaya, hal hatır sormaya tenezzül etmeyince bende paşa keyfin bilir diye artık gururumu iyice zedelemesine ve hiç sevmediğim yapışkanlık işine son verdim ve arayıp sormadım. Şimdi kalkıpta vefasızlıkla falan suçluyor ya ne diyebilirim artık sana? İşin düştüğünde, ağlayıp sızlanacak birini aradığında gel, gülüp eğlendiğin, gezip tozduğun vakit çağırmaya bile tenezzül etme, senelerce bir kere adım atma sonra da kalk böyle de. Eh kusura bakma, artık arasan da cevap vermeyeceğim.
+ En Son Ne Yedin? ~ Yemek
+ En Son Ne İçtin? ~ Türk kahvesi, kahvenin her çeşidi için bir meksika dalgası
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Birçok şey =p
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~ Ondan da epey var
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Kermes
Flora J.Gallagher

Flora J.Gallagher

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 7:35 pm

+ Adın? ~Flora
+ Yaşın? ~-
+ Burcun? ~
+ Ne Düşünüyorsun? ~ izmirde oturulacak o kadar sofistike mekan varken kızkardeşimin ısrarıyla ozan kılıklı adamların doldurduğu 'Burger King' ve 'Starbucks' gibi işlevsiz mekanlarda vakit geçirmek bana karşı masaya oturup yaşım hakkında tartışmaya başlayan iki liseli fanboy hariç hiç bir şey kazandırmadı. Sir Winston Tea House bile daha iyidir XD.
+ Ne Dinliyorsun? ~Chopin in valsleri. Yazın vals kursuna başlamayı düşünüyorum.
+ Nasılsın? ~İyiyim, oldukça iyiyim klüple tekrar içli dışlı olmak iyi geldi ^^
+ Ne Hissediyorsun? ~ Güzel şeyler XP
+ Ne Tarz Giysi? ~Dün aldığım çizgili elbise
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~Beste: Şu meşhur Selocan ne çocukmuş yaa bizim çapkın Lenalee yi peşinden koşturuyor iyi mi. Kız bütün gün yok Selocan bana yüz vermiyorda, yok dün Merve Selocan sana bakıyordu dedide yok bu gün siyah bir 'gmlk' ve kot 'pntln' giymiş, çok şık olmuştuda. Birde eski sevgilisi kutay sana ayarlarım o çocuğpu demiş bunların bu rahatlığını ciddi ciddi çok seviyorum <3. Ha bir de flörtünüz size yazarken sesli harf kullanmıyorsa soğuk davranıyor demekmiş ilk defa duyuyorum. Çok erken yaşlandım ben çoook XD
Creed: Enstrüman Türkiyede çok az bulunan bir modeldenmiş, bence adamlar stoklarında bulunmadığı için 'unuttum' bahanesine başvuruyorlar Creed e söyledim o da aynen öyle düşünüyormuş. Bir ithalatçı nasıl bu derece sorumsuz, amatörce davranır anlamıyorum yaaa!! Ha bir de Yıldızın aşık olduğu elbiseden almışım sanırım, arkadaş görünce Wuaoooow çekti lol
Ritsuka:Alışveriş, zevklerimin onun için önemli olduğunu söyledi ben de seve seve yardımcı olurum dedim böylece son derece hoş ve pahalı giysiler seçtik gel gelelim ceketlerin hiç birinin oğlumuza uygun bedeni yok =( daha doğrusu belkide var ama ben bilmişliklerimle ortalığiı karıştırdım bilemiyorum :S her neyse netten sipariş vermeyecek biraz erken çıkıp okula dönmeden önce mağazaya uğrayacaklarmış. Umarım bedenini bulabilir, özellikle aralarında bir blazer var ki bir bayan olarak ben bile hasta oldum yeni ürünmüş sitenin her yerinde reklamı var *-*
+ Kaç Saattir Nettesin? ~Bayaadır
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Kitap
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~Ritsoşla oda arkadaşının hastalık meselesi üzerine koluma düştün-hayır yatağa kendi ayaklarım üzerinde gittiğimden eminim tartışmasına lol
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~Koreli arkadaşımı gördüm, sosyal hayatında problemler yaşamaya başlayınca depresyona girip msn adresini değiştirmiş, WOW hesabını bile kapamış dün gece bilgisayarını karıştırırken SS ler ve oyunla ilgili bazı materyaller bulunca beni hatırlamış, ne oldu bu kıza diye düşünmeye başlamış nihayet öbür msn de kalmış olabileceğim aklına gelmiş. Yaptığı şeyden dolayı çok utandığını bu yüzden bana yazma konusunu uzun süre düşündüğünü söylüyor, çok kötü bir ruh hali içerisindeydim sağlık düşünemiyordum deyip 78579593 kere özür diledi. Hiç sorun çıkarmadım çünkü hakkım yok ben de çok ilgili muhteşem bir arkadaş değilim.
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ yok
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~Kimseyi
+ En Son Ne Yedin? ~Meyve
+ En Son Ne İçtin? ~Su
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~Anneme Descartes in metafizik düşünceler ini aldım salak gibi. O eser bizde zaten varmış süperim yaa :S:S:S:S
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~Alışveriş
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 10:52 am

+ Adın? ~ Aura
+ Yaşın? ~ 7
+ Burcun? ~ Teraziiie~~
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Nils'in ismini Heaven'ın kardeşi için kullandım, rezilim. Ama çok hoşuma gitti, ilginç bir isim *-* Kendisi de bir yüzünü gösterse şu oyunda çok mesud olacağım. Bir de Lusi'nin okulundaki kızlar gezide benimle tanışmak falan istiyorlarmış, okulda da barbie falan demişler arkamdan O.o Lusinin bir diğer arkadaşı da ablan resim çiziyormu, ne yapıyor ressam diye sormaya başladı. Facebooktan bir ara eklemeliyim o çocuğu, ilk konuşmamız da benden epey korkmuştu ama şimdi iyi anlaşıyoruz =p Çakma ressam olarak ün salacağım, hemen kendime entel ve kro ötesi bir kafe, bir kaç fular ve o gördüğüm devasa pipoyu alıp bacak bacak üstüne atıp tepeden tepeden bakarak kendimi artiz sanmalıyım. Ha bir de sanat sanat içindir düşüncemin altında yatan sanat para içindiri gizlemek için iyi bir demogoji yapacak kadar geliştirmeliyim kendimi =p Ah, ne kadar meşgul bir insan olacağım böyle *-* Keşke clark kent olsaydım, en azından marvelın tek felsefik eserini canlandırırdım *.*
+ Ne Dinliyorsun? ~ The Shore - Hard Road. Valerie'ye gif yapmak istediğim o müthiş ötesi ve bakışlarındaki o buz gibi karizmaya kalakalmış insan grubunun yaptığı gibi reklamın müziğini aradım taradım ve buldum. Bir insana sarı saç bu kadar mı yakışır? Bir insan nasıl böyle bakabilir dkjsfhd Bebek gibi olmasına rağmen bu kadar mı artist olur *-* Utanın saçlarını sarıya boyayan cümle insan topluluğu. Ancak ben yine de kahverengi halini tercih ederim *-* Malum tarzıma uymuyor ve Anika'ya daha uyumlu =p Vladimir ise kızıl saçlı halini seviyormuş, ama en bombası siyah bence. Bir kadında en fazla sevdiğim şey; simsiyah saç, masmavi göz ve bembeyaz ten *-* Tabi gotik tiplerin tenlerini psde mermer gibi bembeyaz yapanlarını kasdetmiyorum >.< Divan edebiyatı kadın profili geldi aklıma, süperim XD
+ Nasılsın? ~ İyi, süper. Ancak annem uyandı şimdi tetikteyim pcden kaldırabilir diye ._.
+ Ne Hissediyorsun? ~ Eğlence
+ Ne Tarz Giysi? ~ Ev hali
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Oyundakilerle falan.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ 9du sanırım açtığımda
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Yine net Surprised
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Aslında bir çok şeye, mesela dün gece Lusinin guildi karışırırken çok eğlendim. Birbirine düşürdüğüm suserlardan biri işi gurur yapıp çıkayım mı guildden! Kimsenin beni atmasını bekleyecek kadar düşmedim, istemiyorsanız çıkar giderim! dedi ve ben buna çok güldüm. Sonra öğrendim ki hepsi yaşıtımmış, aspirin isimli çocuğu 15 sanmıştım O.o Diğeride 27 falan demiştim ama 19 çıktı sanırım başkanlalrıyla karıştırdım. Bir de simlerle dizi çeken kız topluluğuna. Tamam cicisiniz, oynamayı seviyorsunuz da, niye hem cinslerimden bu fan sitelerinde tiksinmek zorunda kalıyorum ki? Salak mısınız siz? Fox tvden fırlamış Ayla isimli simimiz ve fahişe Oyamız'a buradan alkış tutuyorum. Bravo devam edin.

Ha birde söylemeden geçemeyeceğim şu iki habere katıla katıla güldük ve şu ilkine kusacaktık lusi ile ancak belirteyim kesinlikle bir siyasi gönderme falan yoktur, zaten siyasetle de ilgilenmiyorum ama olay ilgimi çekti ne derece doğrudur da bilemem sadece gır gır olsun diye geyik yaptık;
1. Deniz ******ın seks kadesi çıkmış jfhhgd hemde milletvekili evli bir bayan ile lmao Lusi bunu duyunca "Yuuhh o adam kaç yaşında, nasıl lan!!!" deyince yapılan yorumlar üzerine epey bir aydınlandık o.o Gilrean da pis pis sırıtarak "O kadar yüzerse olacağı budur" dedi O.o Cidden ya, bu yaşta bizim komşu Ramazan sapığına bile rakip olabildi ya, oyum sana *-* Helal olsun erkek adam *-* En ilginci de bir dizide adama kaset kumpası kuruyorlardı, bak yine günahını almayalım ayağına ya kesin ******a da böyle yapmış adamı bayıltıp çekmişlerdir saçmalamayın deyince ismini vermek istemediğim birisi "Yok lan, ****** kadını bayıltmıştır" deyince eh iyi peki O.o deyip sustuk. Arşivi var mı merak ettim. Sibel can ile de basılsa keşke =p Yaoisini de bekliyoruz Aarinfantasy'e lol
2. Müjde Ar'a hasip cezası istenmiş, lusiden duydum sanırım hakaret olayı ama durumu bilmeden yaptığım yorum u5 smile'ı profilinde; "Genç erkekleri tacizden mi?"

+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Craftlarım bir işe yarıyor sonunda. Sınav sonuçlarımda süper, dersleri sevmenin etkisi. İnekleme insan profilime geri döndüm ama hala ödev yapmıyorum ._. Freudla ilgili bir kaç kitap almam lazım, Freudla annesi, Freudla babası ve Freudla aşk başkadır isimli kitapları edinmeliyim lmao
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Sevgiye olan kızgınlığım geçti, aslında kıza "eh kuzum hep bana sitem edeceğine bir kere de aramayı akıl etsene" dedikten sonra pişman olmuş, 2 hat kullanıyormuş falan özür diledi ama artık mesajlaşamayacağız o kadar kontörüm yok o.o Kübra ile de kısacık konuştum, çok özlemişim o profiil resmini. Hala yatakhane kartı bende, pis şantajlar yapacağım o fotoşoplu ve biritni evrimi geçirmiş dudaklarına. Acaba kendi sevgilisinin karikatürünü çizip öptü diye gülü kafasında parçalayan hanım kızımız bu aralar ne yapıyor XD Özledim *-* annesi saçma salak yazılarımızı ve karikatürlerimizi okuyup fanım olmuştu ama merak ettim şimdi O.o Ayşagülün babasıda benim için kafa kızmış demiş o.o utandım bunlar evde acaba keş hallerime denk gelen konuşmalarımı mı anlatıyor >.<
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Kimse *-* Ya yalnız Freyja ve Aurora ismini yürüten kıza çok kıl olmaktayım. İskandinav mitolojisine bulaşmayın ergenler *of*
+ En Son Ne Yedin? ~ Yemek
+ En Son Ne İçtin? ~ Çay, biraz sonra kahve *-*
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Hatırlayamadım, büyük ihtimal kitaptır. Bir kaç tane de ps3 oyunu almak istiyorum, 34 euroya düşmüşler.
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Yeni doğum yapmış birini ziyarete gittik, bütün gün yanımda boyları minicik kalan kadınların yercesine bakışlarına gülmekle ve hepsini kiss üyesi gibi hayal etmekle geçirdim. Ev gezmesi falan beni açmıyor ama ne yaparsın arkadaş kırılmasın diye. Kadın kendini davul ilan etti koca göbeğiyle, bana bakıp onun gibi olmak için çoook uğraşmamız lazım dedi, yengemin annesinin artık kilo vermekten süzülmüş yüzüne karşı. Ama kadın azmetmiş, benim gibi 34 beden olacak o.o Birde ev sahibinin 6 yaşında oğlu topuklu ayakkabılarımı çok beğendi sanırım, epey bir süzdü çok kötü hissettim =p
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 12:44 pm

+ Adın? ~ Aurelio
+ Yaşın? ~ 118 18
+ Burcun? ~ Terazi
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Oyunda istediğim edevatları kontörle alamıyorsam, sanal karta başvurmalı mıyım acaba? Bir de süper bir etkinlik varmış, 30 tlye mâl oluyor. Ama çok güzel T_T Ha, bir de demek ki ilginç bir olay görünce izleme alışkanlığı sadece türklerde yokmuş lol Town ortasında kıvrılan, elektrikler saçan iskelete bakarken, hibrit saldırıverdi birden, 118 lvlmış daha münasebetimiz başlamadan bitti, bana "utanmaz noob defal pveden" dedi ve öldürdü. İnsan bir o bir bayan gelmiş, ver elini öpeyim falan der. Brutal işte .-. Daha sonra baktım ki, benimle birlikte 5-6 kişi daha bakıyor "la bu ne olaki" dercesine. Level'ı tutan biri öldürdü sağolsun, haşere ilaçlama servisi =p
+ Ne Dinliyorsun? ~ MGS OST
+ Nasılsın? ~ İyi, bir süreliğine pc bende, daha ne olsun.
+ Ne Hissediyorsun? ~ Sıcak, bunalıyorum
+ Ne Tarz Giysi? ~ Kırmızı ekoseli ingiliz stili bir pontolon ve gri, dünkü gezide sonra feci yorgunlukla yatağa girdiğim, tek gecelik ilişki gözüyle baktığım gri bir şey.
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Öyle oyunda yazıyorum. Türk Guildi buldum, herkes türk olmasa da iyiyiz.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Bilmiyorum
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ PS3 Online oynanmayı bekleyen bir sürü oyun var *-*
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ O yaratığa. Öldüğüm gören biri hadi yine yap deyince, yok sen yap dedim ama koşarak uzaklaştı XD Town ortasında korkuyorum falan dediğimi duyan yüksek lvl biri süpermen edasıyla teşrif etti.
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Bu gün diyemem ama dağılan birlikten sonra içime çok sinmese de sevdiğim yeni bir birlik buldum. Kişileri iyi, fazla kalabalık değil ve eskisi gibi süper adamlar yok ama bir kaç türk var severek oynuyoruz. Birde 60 lvl oldum. Aslında istesem şuan 80 bile olurdum ama merc. ve craft geliştirmem gerekti. 60 lvl silahıda tek seferde +4 yaptım, başkan çok şanlı olduğumu ilan etti lol
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Olmadı. Ama eski guildden 120 lvl biriyle aynı townda oturuyormuşuz. Daha doğrusu o gelmiş bende craft yapıyorum diye pc de değildim. Zaten herkes birlikteyken de ben kimseyle konuşmayıp bir selam bile vermediğimden kimse de benimle konuşmuyordu. O.o İsmi Muhammed olan çocuğa pmle gerçek isminin de Muhammed olup olmadığını sormuştum ama offline oluverince bir daha yazmadım, bu da chatte selam verip durmaya başladı ama pek konuşmadım o.O Şimdi yine o çocuk ben afk iken gelmiş selam vermiş ve ben yine cevap vermedim. Oo yee Lenalee'yi de geçtim djasgffe
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Kendimi.
+ En Son Ne Yedin? ~ Kurabiye
+ En Son Ne İçtin? ~ Lusinin çayından bir yudum
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Bilmiyorum
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Lusilerin okuluyla gezi, adalara gittik. Çok yorgunum. Bunları birleştirin ve neler yaşadığımı düşünün. Lütfen hayal gücünüzü de sınırlamayın T_T
Flora J.Gallagher

Flora J.Gallagher

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:50 pm

+ Adın? ~Flora
+ Yaşın? ~19
+ Burcun? ~Aslan
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Ya şu standart oyuncu profilinin kendini guru ilan edip '' oyunun grafikleri harika, ama oynanışını hiç sevmedieem daha kullanışlı olmalıydı.'' gibi konuşabilmesi, hayatında bir kez bile Monkey Island, Gabriel Knight vb oynamadan sırf GTA,MGS falan oynamadığımız için bizi kötü oyuncu ilan etme hakkını kendilerinde bulabilmelerine uyuz oluyorum. Adventure oyunlarına ''Berbat bir oyun sürekli yazılar çıkıyor ne silah var ne düşman böle ağır ağır ilerliyor. '' diye burun kıvıran bu insanlar emin olunki evlerinde de ayıla bayıla Spielberg filmleri izleyip, seyri ağır sanat filmlerine denk geldiklerinde ekran başında uykuya dalıyorlardır. Özellikle bu insanların erkek adventure oyuncularına yaptıkları gay muamelesi çok kroca bence...
+ Ne Dinliyorsun? ~Radiohead atmıştı bizim Ritsuka onlara bakıyorum.
+ Nasılsın? ~Sıkıldım ya Devan da olunca böyle sıkmıyordu ama bu ekim pek sevimli biri değil. Devan ingilterede yaşadığı için incelik biliyordu, Ekim öyle değil nezaketen yapması gerekenlerin hiçbirini yapmıyor üstelik evin her yanını dolanıyor bir bakıyorsunuz karşınızda bitivermiş. Off bir de nedense feci derecede joshua yı oynatasım var XD
+ Ne Hissediyorsun? ~Sıkıntı, ama bu akşam dışarı çıkıyoruz yine insanın başka genç insanlarla dolaşması güzel oluyor. Lenalee nin laptop ı da yanımıza alıp Ritsoş u da plana dahil edeceğiz. Umarım krocan amerikan fastfood zincirlerindne birinde takılmayız ya da Starbucks falan öeh...Bence Uno da yiyip upupa ya geçelim orada da tatlımızı miğdeye indirip bir kaç kitap alalım Razz Onlar kolumuzda entel ege insanı modunda sahilde salınalım sonra Razz
+ Ne Tarz Giysi? ~ Hoş bir elbise işte
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Kimse hafta içi sabahtan pek konuşacak kimse bulunmuyor. Temmıuz u bekleyeceğiz artık.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Sabahtan beri ^^ bu gün rahatsız edenim yok neyseki.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Kitap, hoş bu sıcakta okuduğumdan da bir şey anlamıyorum ya...
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~-
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~Akşam ki planımız, sanırım perşembe akşamı da bir yere yemeğe çıkılacak ama o anneli babalı bir şey yine de rüzgar falan orada olacakmış sanırım hiç yoktan iyidir.
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~Ekimden çok sıkıldım yaa
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~Ekimi
+ En Son Ne Yedin? ~Makarna
+ En Son Ne İçtin? ~Su XD hatta şimdi hatırladım çabuk soğusun diye pet şişemi buzluğpa koymuştum aşırı soğumadna gidip alsam iyi olur XD
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ -
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~Valla bilmiyorum Ekimde olmayan inceliklerden biri de ara sıra da olsa kıza hesap ödetmeme meselesi olduğu için herhangi bir yiyecektir muhakkak
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Gezme

Durum Listesi
8 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki