Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Durum Listesi

+8
Nikkiel Machen
Pierrot
Valérie Vacher
Nikki du Pré
London Chatterley
Caine Delacroix
Amarantha Laraine Hyde
Aurelio du Pré
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 7:43 am

+ Adın? ~ Aurel
+ Yaşın? ~ 19-20
+ Burcun? ~ Terazi
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Ne yaparsam yapayım ya çok alınganım, ya kıskanç, yada cidden sevilemiyorum. Sanırım hepsi de var, ilkokul çocuğu gibi arkadaşlarımı kıskanıyorum.
+ Ne Dinliyorsun? ~ The Beatles - Twist and Shout. Ehe, Merveyle bunun hakkında konuşmalıyız.
+ Nasılsın? ~ Öğlen 2 de bile olamadığım kadar uyanık, Beatles ile neşeli.
+ Ne Hissediyorsun? ~ Nostaljik. Nikki şu an uyuyor mudur acaba, hehe muzurluk hissediyorum. *-*
+ Ne Tarz Giysi? ~ Üzerimde pembe bir sabahlık var. Kalın çizgili. Klasik siyah kıyafetler asıl olanı da.
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Kimse. Bu saatte kim olur ki nette? Cemre varmış gerçi bir selam vereyim. Dün epey üzülmüştüm kıza. Gerçi dışarıda duruyor, sanırım pcde yok. Verdim selam, yoksa yoktur, tutamadım kendimi O.o
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ 6:30 kalkış, 5 dk net, tekrar yatış, debelenip tekrar kalkış, 7:30 yine net. Bakalım tekrar yatacak mıyım, yatsam da kalkabilecek miyim. Tuhafım kesinlikle, sabahın köründe kalksam uykum gelmiyor ama bir uyuyakalsam uyanamıyorum.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Uyku, kalhvaltı, babannemi arar resim malzemelerini konuşurum, yada öyle dolanırım.
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ The Beatles.
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Daha yeni kalktım ya, neye sevinmiş olabilirim. Bu günde güneşi gördük, ona şükretmeliyim sanırım. Gittikçe şükürsüz bir insan oluyorum.
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Olamadı, çok üzüldüm. XP
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ No fight
+ En Son Ne Yedin? ~ Daha bir şey yemedim. Gece 2 de Gilreanla kıkırdaşırken cips yemiştik, o sayılır mı?
+ En Son Ne İçtin? ~ Su olabilir.
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Kitap, 5 yada 7 taneydi-indirim olayı-. Oyungezer ve edebiyat dergisi. Bu edebiyat dergilerindeki nedir yabancılık hayranı anlamış değilim. Dedem gibi güzel bir laf ederdim bunlara ama şimdi...
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~ Cips, lolipop, çikolata alışverişi yaptım. Herkes faydalansın XP
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Yazlıkaydık dün. Babamın orası için yaptığı Windy Hill yorumuna. Ev başımıza yıkılacak yada ALice gibi başka bir diyarda uayanacağım hayal ederek uyudum hep ._.

Kod:
[size=11]+ Adın? ~
+ Yaşın? ~
+ Burcun? ~
+ Ne Düşünüyorsun? ~
+ Ne Dinliyorsun? ~
+ Nasılsın? ~
+ Ne Hissediyorsun? ~
+ Ne Tarz Giysi? ~
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~
+ Kaç Saattir Nettesin? ~
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~
+ En Son Ne Yedin? ~
+ En Son Ne İçtin? ~
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~[/size]
Amarantha Laraine Hyde

Amarantha Laraine Hyde

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 7:47 pm

+ Adın? ~Amarantha
+ Yaşın? ~19
+ Burcun? ~Aslan
+ Ne Düşünüyorsun? ~Yazmam gereken halihazırda bir rpvar, yeni karakterleri bir an önce açmalıyım, karakter kartı ve lejantını açmadan öne Brit le rp yamalıyım ama bir türlü konsantre olamıyorum. Toparlanmam lazım. Kız arkadaşına yolladığı çiçeğin kartına isim olarak Creed yazan adam benden br şeyler bekliyor oysa ki XP. Bir de şu gurbeti kızdan bir kurtulamadım gitti biz bununla hiç samimi olmamıştık ki hep kardeşimleydi.
+ Ne Dinliyorsun? ~ Hooverphonic XD bayaa bayaa ısındım bu ritsuka nın Trip-hop una kendime şaşıyorum.
+ Nasılsın? ~ iyi sayılırım,
+ Ne Hissediyorsun? ~Konsantrasyonum çok dağınık ve canım hiç bir şey yapmak istemiyor. Bir an önce toparlayıp işimin başına dönmeliyim. Dark Fall II oynanacak daha...
+ Ne Tarz Giysi? ~ Kendi tarzım işte.
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Ritsukacım yokluğumda gelmiş izinli herhalde sabahları kiliseye gitmek istemediğini koro görevi olmadığında ya arkadaşının omuzunda mışıl mışıl uyuduğunu ya da rahibi dinlemek yerine yandakiyle çaktırmadan çene çaldığını anlatmış, Ayvalığın mitolojide ki yeri hakkında bir kaç ufak bilgi daha bırakmış ve baharda tatili kuzenimle denk düşerse kesinlikle gelmek istediğini son olarak ta Malina yı okumayı bu gün bitirdiğini ve çok etkilendğini benim de Delicatssen i mutlaka izlemem gerektiğini söylüyor. Gel güzelim bekleriz XP. Şu an kendisini Benetton ın doğal güzelliğe sahip model arayışı yarışmasına girmeye ikna etmeye çalışıyorum ama istemiyor burnu havada bir kaç abuk subuk modacının kaprisini çekemezmiş, katılsa kazanırdı halbuki *-* . Hafta içleri çok yorgun görünüyor ama yine de çok sevimli *-*

Bir de Creed geldi ama bu dansa gidecek birazdan o yüzden çok derin bir muhabbet içerisinde değiliz havadan sudan 'Ne yapıyorsun?' 'Müzik dinlerken hangi programı kullanıyorsun?'' gibi şeyler. Döndüğünde beni bulablirse yeni karkaterlerimiz hakkında brifing verecekmiş sabırsızlıkla bekliyorum *-*. Bir yandan da benim ekleyeceğim karakterleri merak ediyor, seninkiler gibi çirkin Duke ler olamayacaklarından emin olabilirsin arkadaşım XD O tuhaf hint işi kişisel gelişim kitalarını okumayı ne zaman bırakacak bilemiyorum ama bir şey de söylenmez ki Razz

Son olarak Lenalee nin Rüzgar denen arkadaşı selam verdi ama ona cevap vermeyeceğim.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Farkında değilim aslında.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Bilmiyorum uyuyabilirim.
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~Kız arkadaşına yolladığı çiçeğin kartına Creed yazan adama XP
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Ritsukanın erken gelmiş olmasına sevinebilirim.
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~Erken geldiğine göre hasta olmalı buna üzülebilirim
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Babamı her gün şu havuç-elma-portakal karışımını istisnasız getirip önüme koyuyor.
+ En Son Ne Yedin? ~ Pilav+Kuru Razz
+ En Son Ne İçtin? ~ Yeşil Çay
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Bir şey almadım.
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~ ''
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~
Alışveriş...Günlerdir evdeyim.
Caine Delacroix
Dükkan Sahibi/Yayımcı
Caine Delacroix

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 8:51 pm

+ Adın? ~ Caine
+ Yaşın? ~ 21-22 civarı
+ Burcun? ~ Civciv diyor arkadaşım ^.^
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Cemre ve Ünal çiftini. Ayrıca Aurelie isimli kızın yapmış olduğu ahlaksızca davranışı. Yani Cemrenin sevgilisini yok intihar edeceğim, kendimi keseceğim diyerek ayırıp kızın gözlerinin önünde sevgilisiyle çıkıyor yahu. :/ Ayrıca Oğuzhanın GG oynama merakını. Nasıl bir misilleme yapsak diye 10-12 kişilik gurupla dün epey tartıştık ama çocuk admin ya lol Adam bir sürü karakter açıp, diğer adminle resmen kendi kendilerine oyun kurmuşlar. Bütün forumu kandırıyorlar lol Ayrıca başlayıpta yarım bıraktığım bir sürü RP'm var, ancak yeni bir kaç karakter ver kurgu açmak istiyorum :S
+ Ne Dinliyorsun? ~ Autumn Tears
+ Nasılsın? ~ Grip olmam dışında iyiyim. Hatta biraz üzgün ama dünkü toplu msn sohbetinden sonra epey bir neşeli.
+ Ne Hissediyorsun? ~ Acı, çok dramatik. Oğuzhan bir dahaki dönem Rowena'mı öldürecek. Hain T.T
+ Ne Tarz Giysi? ~ Üşümemek için kalın şeyler.
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Cemre, Naz biraz önce Celeste-kun. Gerçi anime izlemeye gitti. Alperen'in pmden aldığım msnine damlamak için sabırsızlalnıyorum. Gemma Wardı bu kadar yakışarak kullanan başka bir erkek olamaz!
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Öğleden sonra gelebildim ancak, kafam kazan gibi hastalıktan.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Dinlenirim.
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Aslında dünkü kopuş ortamından sonra ne yazsam boş kalır. Olayı kısaca özetleyeyim. Foruma üye olduğumda Kraliyet isimli Gossip Girlcü kızlar vardı. -Sonradan öğrendikki herkes uyuzmuş bunlara- Birbirlerinin öpüşürken fotolarını çekip hayatlarını karartıp ecelin geldi muhabbeti yapıyorlardı. Tabi ben ve damla bunlara kıl olduk, biz şölende felsefik okült muhabbetler yaparken bunlar şölende mahvettiği kızın sevgilisini öpüp yaygara kopardı kızın 1000'li yıllar olmasına karşın çekilmiş fotolarını falan sundu. lol Sonra benim bir tezim vardı. Septiel isimli kraliyet ekibinin başıyla, bizim admin oğuzhanın çok benzeştiklerini, online vakitlerini aynı olduğunu, rp stillerinin hatta kullandıkları renklerin bile aynılığı. Sonra kıza dair ortada hiçbir şey olmayışı, daha önce kimsenin onu tanımaması gibi etkenler. Bizim gurupta işkillenmeye başladı sonraları. Oğuzhanın Leigthon sevdasıda göz önüne alınınca dedikodu yaptık biraz. O esnada karşıma nası çıktıysa, Oğuzhanın eski nicki çarptı gözüme. Soy ismi Monarch'tı ve Septielin soy ismide Monarch. Gurup kopmuş vaziyiyette bütün delilleri döktüler. İşte oğuzhan septiele gıcık oluyoruz dediğimizde bize çok kızıyordu o çok iyi bir kız falan ayağına yatıyordu lol Ancak misilleme yapacağız ya, çete dışı kimseye söylemeden Naz diğer admini sıkıştırdı ve o da yeşil ışık yakınca şizofrenik GG'ci adminimiz tam anlamıyla elimize düştü lol

Bir diğer güldüğüm nokta ise, Lestat'ın iyice kaşarlaşmasıydı. Cemrenin foruma Bay Slytherin mi; Lestatla beraber olacak yazışından sonra çok utandım ama gülmedim desem yeridir. Tabiki öyle bir şey yok, çünkü adminim çok namuslu. Ravenclaw ortak salonundaki düşük çeneli ekibimizi çok kıskanıp kendi Slytherin öğrencilerine bakın onlar ne güzel muhabbet ediyor siz buz gibisiniz kaynaşın demesi herkesi güldürdü lol

Lestat Saadettin teksoy fetişisti oldu ve beyblade sabriyi evcilleştirmeye uğraşıyor şu an. Naz'a da VTM kötü kadınları tarzında Okay honey, lets see you diyerek gülme krizine girdiler. Naz sübyancı olmaya karar verdi meta olarak Barboros hayrettin paşayı alacak ve Lestatıma ilişecek. Saadettinde boş durmayacak tabi. lol

+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Naz, zaten kendisine hayran olan Oğuzhanı sapıttırmış iyice. Neredeyse evimi basacak diyor lol Artık elimizde yani *-*
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Cemrenin haline üzüldüm ya T_T Yazık kıza...
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Kimse
+ En Son Ne Yedin? ~ Yemek
+ En Son Ne İçtin? ~ Kahve yapacağım birazdan.
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Kitap, ve Ps3 oyunu
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~ ps3 oyunu
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Yazlıktan dönüş.
Amarantha Laraine Hyde

Amarantha Laraine Hyde

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 3:16 pm

+ Adın? ~Amarantha
+ Yaşın? ~19
+ Burcun? ~Aslan
+ Ne Düşünüyorsun? ~Ritsuka nın da benim gibi çilekli,böğürtlenli içecek sevicisi olması süper bir şey oysa elimde mojo görüp ıyyyk diyenler bile bilirim. Favori meyvesi yabanmersini ymiş ama. Bu beyefendinin elinde sabah çilek türü meyveler içeren bir ice tea vardı ben o boğazlarını daha beter yapmaz mı deyince bıraktı bir köşeye boş durmamış gündelikçi tarafından kovulduğum sırada sıcak su doldurup gelmiş bir şey içiyordu Earl Gray dir diye tahmin edip sordum elinde ki fincanı sallayıp bu çay fincanı mı ? diye sordu XD rezillik o halde irlanda kremalı kapuçino içmektesin dedim ama o da değilmiş bildiğimiz kuşburnu ymuş içtiği, sıcak çikolata vesaire stoğu tükenmiş çayla da uğraşacak kadar enerjik hissetmiyormuş o yüzden Snack Bar da ne bulduysa toplamış gelmiş vanilyalısı bile var diyor bir yandan pringles atıştırıyor sanırsam XD Bir de avatarında ki resimde çok değişik görünüyordu babası da öyle söylemiş.
+ Ne Dinliyorsun? ~Les Fragments de la nuit
+ Nasılsın? ~İyi
+ Ne Hissediyorsun? ~Eğleniyorum XD
+ Ne Tarz Giysi? ~H4r gün ne giyiyorsam onu işte XD
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~Ritsuka kim olacak. Yüzü yanıp kaşınıyor fakat bu problem değilmiş cildi çok alerjikmiş sadece. Asıl problem ateşlenip durmasımış XD. Bir insan bitkin yüz ifadesiyle şirin şirin gülümserken bile nasıl bu kadar tatlı olabilir yaa *-*. Evet Britannia yı ksinlikle ona adamalıyım. Rüzgar enteline yazdım biraz yazın belki yine gelirmiş, bu sefer lahmacuncuya gitmeyiz artık surat yapıyor, burun kıvırıyor sonra XP
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Sanırım bir anca olmuştur.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Birazdan Dark Fall oynayacağız.
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~Ritsuka ya bakın bu benmişim XD https://2img.net/h/oi50.tinypic.com/2i03yj7.jpg
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Ritsuka nın izni bir hafta kadarmış wooow *-* isveçte şifayı iyi kapmış herhalde XD kendisi bu kadar uzun süreli bir raporu hayra yormayarak Vertigo krizinin yaklaştığını zaten bu yıl geç bile kaldığını savunuyor. İkincisi geldiğinde bana limonlu pasta yapacakmış *-*
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~Kötü bir grip herhalde :S balık yağı da kullanıyordu ama...
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Rüzgarı XD bilmem tuhaf bir çocuk.
+ En Son Ne Yedin? ~Bisküvi
+ En Son Ne İçtin? ~ Bitki çayı <3
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ -
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~-
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~-
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 12:31 pm

+ Adın? ~ Aurelio
+ Yaşın? ~ 19-20
+ Burcun? ~ Terazi
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Babamın dün akşam bizi nasıl korkuttuğunu -.- Bir insandaki rol kabiliyeti ancak bu kadar gelişmiş olabilir. Resmen titredim ya >_<
+ Ne Dinliyorsun? ~ Hiçbir şey
+ Nasılsın? ~ Grip
+ Ne Hissediyorsun? ~ Boğazım ağrımaya başladı. Daha hiçbir şey yemedim, acıktım bir de.
+ Ne Tarz Giysi? ~ Pijama o.O
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Kimse
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Yeni
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Yemek
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Gece çok karanlık olduğu için odama gidemedim ve ufak şımarıklarla babamla annemin yanında yatmaya ikna ettim ikisini de. -Ama cidden öyle böyle değil feci tırsıyordum- Sonra beş dakika sonra babam uyumaya başladı. Tuhaf tuhaf şeyler mırıldanıp garip sesler çıkardı ve benim iyice çökmüş psikolojimi berbat etti. O esnada amerikan korku filmi senaryolarının hepsi geldi aklıma. Çok feciydi ya, korkudan yorganın içine saklandım -_-"
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Babam şizofreni, seri katil, tuhaf yaratıklar gören, ya da içinde şeytan bulunan herhangi bir insan değilmiş *-* Ayrıca anneanneme gitmemek için yakarışlarım kayda alındı ve gitmedim *-* *-*
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Bizim altın kızların gününe gitmememe sevinirken dedemi göremeyişime üzülüyorum.
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Babamı -_- Hatta annem foyasını ortaya çıkarınca >_< şeklinde üstüne atlayıp hıncımızı aldık
+ En Son Ne Yedin? ~ Biraz sonra kendime börek ısıtacağım
+ En Son Ne İçtin? ~ Çay olabilir.
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~ -
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ -
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 5:46 pm

+ Adın? ~ Aurel
+ Yaşın? ~ 19*20
+ Burcun? ~ Terazi
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Biriken RP'lerden nasıl kurtulsam? HP hesaplarımı kapattırsam mı acaba, ama o zaman da daha da beter sıkılacağım. En azından bir çift laf ediyorduk forumda :S Rp yapmak istiyorum ama hiç sanatsal şeyler yazacak havamda değilim de =P Acaba ilk yağlı tablo çalışmam nasıl bitecek bir de bunu düşünüyorum *-*
+ Ne Dinliyorsun? ~
+ Nasılsın? ~ Çok yorgun ve sıkkın. Nette yapacak hiçbir şey bulamamaya başladım o.O
+ Ne Hissediyorsun? ~ Uyku hali, yatacağım şimdi uyurum sanırım. Genelde bu saatte uyumam ama yorgun hissediyorum.
+ Ne Tarz Giysi? ~
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Yeni
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Makinayı boşaltıp yatarım
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Kursta gülüyorum genelde
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Yağlı tabloya başladım
+ En Son Ne Yedin? ~
+ En Son Ne İçtin? ~
Amarantha Laraine Hyde

Amarantha Laraine Hyde

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 9:00 pm

+ Adın? ~Laraine
+ Yaşın? ~19
+ Burcun? ~Aslan
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Bebeğimi dişi Doktor Raid gibi giydirmiş olmama rağmen 767476894684 tane oy almam O.o bu japon kızları kafayı yemiş XP. Şimdi oy verenlere geri oy vermem lazım :S bir de listemde ki kızlar var sabah çok erken çıktığım için o işleri erteledim. Fabi aynı Moulen Rogue kızı gibi olmuş bu gün Razz
+ Ne Dinliyorsun? ~Hoparlörümden garip cızırtılar geliyor Darkfall ı oynayalı bayaa bir olmasaydı hayalet der korkardım.
+ Nasılsın? ~ İyiyim bu gün güzel bir gündü bayaa alışveriş yaptım, hayatımın elbiselerinden birini buldum. Geçen hafta arkamızdan kro kro müzikleri çalan apaçi pazarcılar bu hafta gıklarını bile çıkaramadılar nedense, her zaman girdiğimiz mağaza da bize yardımcı olan kız ortadan kaybolmuş. Şaşırdım işten mi çıktı acaba?
+ Ne Hissediyorsun? ~Gerçekten iyiyim ^^, eğlenceli bir gündü.
+ Ne Tarz Giysi? ~ Yeni elbisem hemde kabarık etekli Razz
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Uzun aralıklarla siteden bir kızla mesajlaşıyorum. Kedili saat kolyemi çok beyendiğini söylüyor, lol nazar değdirdiniz ona zaten daha hiç kullanmadan kırıldı. Bir de burak bu sene sınava girip heykel bölümüne girmem için ısrar ediyor, bana yardımcı olurmuş,oradakilerin hepsinden iyiymişim ben öyle diyor, katılsam kesin kazanırmışım. Ayrıa eve çıkmak yerine okulun yurdunda kalmalıymışım XD çok eğleniyorlarmış, hatta okuldan kaçıp dışarıda sabahladığında çoğunlukla kimse duymuyormuş.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~İki saat falan olmuştur gibi, en azından bir saat.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Uyurum diye düşünüyorum.
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ 1.Ritsukanın oda arkadaşının Lenalee ye yaptığı serenata, bu serenatın nakaratının ''I wanna do bad things with you'' şeklinde olmasına. Zaten London gibi her şeyi olay yapmaya dünden hazır Lenalee nin bana dönüp aşırı sinirli bir şekilde ''Ayy abaza bu çocuk yaaa!!! Bu okula kız alsınlar da şu salağın hormonları normale dönsün. '' dedikten sonra orta okullu kızlar gibi konuşup ''Salak ben senden kaç yaş büyüğüm biliyor musun?'' demesi bunun üzerine ''Olsun ben büyük seviyorum'' diye yanıt almasına. Konuşma bittikten sonra bile bütün gün surat asmasına ''salak ya'' diye homurdanıp durmasına . Aseksüel Ritsukanın abaza oda arkadaşı haa lollollol. Hayret Lenalee de hem zengin hem yakışıklı hem avrupalı çouğu kaçırmazdı ama.... lollollol Aklıma son sınıftayken Tifa ya sarkan güdük lise bir çouk geldi

2.Pazarda ki el yapımı süper şapka ve takılar satan çatlak teyzenin Anneanemin nişan şapkasının örgü versyonu gibi duran şapka için ''tam hanımefendi şapkası diyince iki saat ''ne şapkası?'' diye sorması bana verdiğim cevabı 86978598 kere tekrar ettirmesi, ardından tezgahta ki bütün takıların sormamamıza rağmen ne taşından yapıldığını tek tek açıklayıp anlatması, üzerimde ki kürkü çok beğenmesi bende de gençken vardı böyle bir şeyler o zamanlar otuz dokuz kiloydum, şimdi davul gibi oldum demesi. Çok tatlı bir teyzeydi yaa, hani böyle çatlak kafa dengi anneaneler olur ya işte onlardan. Haftaya gidip O şapkayı alacağım annem yanımda olmasa çoktan almış olurdum zaten.

3.Poem lollollollol

+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Çok şirin bir elbise almış olmam, koskocaman etekleri var, üstelik hem straplez hem askılı oluyor *-*
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Olmadı çok güzel bir gündü.
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Bilmiyorum...
+ En Son Ne Yedin? ~Kremalı tavuk+fırında patates
+ En Son Ne İçtin? ~Kola
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~Elbise, Kitap, el yapımı bir kolye (gerçek deriymiş üzerindekilerde cammış teyze öyle diyor XP, bir de bileklik teyze her ne kadar takım olduğunu iddia etse de renkleri biraz farklı
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Alışveriş
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 9:31 pm

+ Adın? ~ Aurel
+ Yaşın? ~ 3049
+ Burcun? ~ Kara Keçi
+ Ne Düşünüyorsun? ~ 5:54'de yazmış olduğum "nette yapacak bir şey bulamıyorum" olayının üzerine Bilge beyefendi yeni bir wod forumu açmayı önerdi. Bayıla bayıl kabul ettim. Ancak Bloodlines sistemini oturtması zor olacağından Camelot dönemi dolaylarından geziniyoruz. Sanırım woddan epey farklı daha özgün bir şeyler olacak. Azıcık Ravenloft azıcık Underworl ve birazda leblebi olarak Drakula olayları serpiştirebiliriz. Şahsen güncel oyunları tercih ederim ama aşk meşk olayına sardığı için bu seferlik konsepte ejderhaların girmesine katlanacağım. Ha birde şu Bilgenin anlatım tabirlerine gülmemek elde değil *kendisi de gülüyor- lakin saftirik bir şey sanacak beni =P
+ Ne Dinliyorsun? ~ Sabah kursta dinlemiş olduğum İtalyan müzisyenler ve bazı klasik parçalardan sonra bir hafta kafamı dinlemek istiyorum. hayır, klasik müziği fazla abartmadıkça severim ama kalkıpta İtalyan şarkıcıları hiç kafam götürmüyor. Birde hocamın ajda pekkan dinletti, iyiki kuytu köşede oturmuşum ha "gel gör şimdi beni, bambaşka biriyim" gibi şeyler söylememek için zor duruyorum şu an feci dilime dolandı O.o
+ Nasılsın? ~ İyi iyi, oyun için beş adet gotikmi gotik karizma mı karizma uydurma isimler türetmemi isteyen bilge sayesinde epey mitolojik ve lovecraft hissettim bu akşam.
+ Ne Hissediyorsun? ~ Merak. Forum nasıl olacak acaba +_+
+ Ne Tarz Giysi? ~ Ev hali, baloya gitmiyoruz
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Bilge idi, yemeğe gitti.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Akşam üstü geldim
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Kitap yada uyku. Bu gün uyuyamadım malesef bu yüzden akşamı bekliyorum =P
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Bilgeyle kurgu tartışırken anlatım şekillerine "Bak şimdi mesela bizim Hamdi diye bir lanetli mi lanetli bölgemiz var. Bu Hamdi de beş tane köklü vampir ailesi yaşıyor... falan filan. Bu lanetli bölge hamdiye giriş çıkışlar yok... pfff"
Ben; "ravenloft geldi aklıma. Bence drakuladan da araklayabiliriz. Giriş çıkışları vampirler yapar. Hatta gişede koyarız *kopuş*"
Bilge, "oyeeah, aynalar mı? *konuşma devam eder*
Aynı anda; Bu hiç olmadı yaa T^T
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Nette yapacak bir iş buldum. Camelot devrini falan seveceğime dair güvence aldım XP Ayrıca itiraf edeyim, öğlen sınıfın müzik yayını yapan hoparlörü bozulunca babannemle göz göze bakışıp bıyık altından güldük oley dercesine
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Yok olmadı.
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Kimse
+ En Son Ne İçtin? ~ Muzlu süt içiyorum şu an.
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Tuval
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Resim kursu. Hoca çok takdir etti bu gün, çok yeteneklisini falan dedi ama boyayı tonlayarak sürmek tamamen saflığıma denk geldi. Razz
London Chatterley

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 1:56 pm

[size=11]+ Adın? ~London
+ Yaşın? ~17
+ Burcun? ~Bilmem ^^ Razz
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Burağı hayal kırıklığına uğratacağımı hayır O bölüme gitmeyeceğim üzgünüm, ben rahatına fazlasıyla düşkün bir insanım yapamam öyle yerlerde. Buradaki felsefe okulu yeniden açılırsa anca oraya giderim. Hem Ritsuka yla fazlaca samimi olmam üzerine, son zamanlarda rüyalarımda kendimi lise öğrencisi olarak görüyorum, her sabah erkenden kalkıp okula gitme sıkıntısını rüyamda bile aşırı büyük bir sıkıntı olarak yaşıyorum ve gözlerimi açtığımda okula gitmek zorunda olup olmadığımı şöyle uzunca bir süre düşündükten sonra aşırı büyük bir rahatlama hissediyorum. Ritsuka ve 'Rüya' aynı cümlede geçmişken Ritsuka yı rüyasında mıncıklamaya çalıştığı sarı beyaz bir kedi tırmalıyormuş, hemde feci şekilde başından zar zor attığı kedi ikinci bir saldırı için hareketleniyormuş sonra, bizimki kapıyı kilitliyormuş fakat nafile ip iri gri bir kedi kapıyı kırıyormuş bu kez. Beni TR Başbakanı kendisini de Avrupa Birliği Bilmemnesi olarak gördüğü rüyadan daha az tuhafmış XD XD XD
+ Ne Dinliyorsun? ~ Bir şey dinlemiyorum çünkü birazdan the Mentalist i izlemek üzere aşağıya inmeliyim. Sonrada dışarı çıkacağım
+ Nasılsın? ~ İyiyim hafya sonları Ritsuka oluyor.
+ Ne Hissediyorsun? ~ Eğleniyorum XD
+ Ne Tarz Giysi? ~ Güzel giysi
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Ritsuka XD okul yatakhanesinde rahat giyinmek yerine Ralph lauren Blazer ıyla oturan çocuk XP sanırım ruh ikizimi buldum çok mutluyum, minik kuşum civcivim benim *-* ve Burak her zamanki kedi köpek muhabbeti aslında bu ikisini tanıştırmak lazım, hatta burak nisan başında gelse tenis senin badminton benim takılırlar XDXD
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Yeni girdim birazdan da çıkacağım
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Dizi
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Ritsuka ya '' 'Choirboy' um benim'' diye takılırken kollarını gergine öne uzatıp ellerni birleştirmesi ve başını yana yatırdıktan sonra gözlerini tatlı tatlı kırpıştırarak gülümsemesi lollol Britannia nın yanaklarını morartana kadar sıkmak istiyorum XD
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? - Eski reism hocalarımdan biri Lenalee nin annesine erkek kardeini akstederek çok şımartıyorsun bu çocuğu kızı ihmal ediyorsun diye lafı geçirmiş
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Yok ^^
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Bilmiyorum...
+ En Son Ne Yedin? ~ Sandviç
+ En Son Ne İçtin? ~Kola
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~-
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Gezme[-/size]
Nikki du Pré

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 2:11 pm

+ Adın? ~Nikki
+ Yaşın? ~18 civarı
+ Burcun? ~-
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Sevgilimi
+ Ne Dinliyorsun? ~-
+ Nasılsın? ~ İyi sayılırım
+ Ne Hissediyorsun? ~Ders çalışmam gerektiğini
+ Ne Tarz Giysi? ~ Okul forması
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Kimse...
+ Kaç Saattir Nettesin? ~Yeni girdim
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Ders çalışacağım.
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ -
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~-
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~-
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~Romeo ve Lambri olabilir.
+ En Son Ne Yedin? ~Mönüde ne varsa işte
+ En Son Ne İçtin? ~ İngiliz çayı
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Kitap
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~ Yüzük
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~Okul
Valérie Vacher

Valérie Vacher

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 1:07 pm

+ Adın? ~ Valérie
+ Yaşın? ~ 19-20
+ Burcun? ~ ?
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Şu diğer karakterimi nasıl geri alacağımı? O olmadan görev yapamıyorum. Bir de Leon ne yapıyordur acaba?
+ Ne Dinliyorsun? ~ The Doors, The Beatles, Pink Floyd, Queensryche... Diye gider bu.
+ Nasılsın? ~ Gayet iyi
+ Ne Hissediyorsun? ~ Mutluluk, hafiflik Embarassed
+ Ne Tarz Giysi? ~ Goth-loli bir elbise, siyah renkler.
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Kimse yok şu an.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Yeni geldim.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Yemek yiyeceğim.
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Gece birden sonrasını baz alırsak "Ufak adamlar" gören cinli akrabamızın yaptıklarından tırsıp yine annemin yanına gidişim O.oU
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Henüz olmadı
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Leonu göremedim
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Lambri, çok sinirlendiriyor insanı.
+ En Son Ne Yedin? ~ Biraz sonra fırında makarna yiyeceğim
+ En Son Ne İçtin? ~ Kahve içeceğim.
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Oyun, Obscure diye bir şey zira bozuk çıkmasaydı keyifle onu oynuyor olabilirdim. Hah, fişi de kaybeden aile bireylerine teşekkür ediyorum buradan >.<
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~ Kalem, uç.
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Toplantı *-*
London Chatterley

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 8:38 pm

Adın? ~Londonnn
Yaşın? ~17
Burcun? ~XP
Ne Düşünüyorsun? ~Ritsuka ya 'Holden Caulfield' denen muhteşem şahısla tanışmama vesile olduğu için tşekkür etmeliyim. Cumartesi günü sitede ki Profilinde, isim bölümünde 'Holden' yazıyordu çok hoşuma gitti ne cici adın var senin yaa diye daldım konuya isim bunun sonradan aldığı yasal bir şey mi? yoksa sadece babanın kullandığı bir admı anlayamadım ama bütün bir cumartesimi 'Holden' i merak ederek geçirdim. Bir babaya (hoş aslında oldukça kaçık bir babaya XD) 'benim oğlum olursa böyle bir çocuk olsun' dedirten karkater nasıl biri olabilirdi ki? Eserin adını öğrenir öğrenmez arattım neyse ki Türkçeye çevrilmiş fakat o eserin migros ta defalarca kez elime alıp geri bıraktığım kitap olduğunu öğrenince mosmor oldum daha beter sıkıntı bastı gece rüyalarıma girdi. Sabah annemi ikna edip paldır küldür Migros a gittim bir de ne göreyim :S Gitmiş!!! haklı olarak çok bozuldum XD Günlerce hiç bir işe konsantre olamadım çünkü içimde o anda yapıyor olmam gereken bir şeyi yapamamanın huzursuzluğu vardı anneme spariş verdim o da yokmuş kitapçıya spariş verdim dedi, ertesi gün benim kitaptan bir haber var mı? diye sorunca ancak bir haftya gelirmiş diye cevap verdi. Sonra bu sabah Beste yle dışarıya çıkmak üzereyken annem bana söyleceği şeye çok kızacağımı söyledi meğer kitabı spariş vermeyi unutmuş eh ben bayaa kızdım tabii XD. Neyse ki kitapçıda varmış (Ritsuka olmaması mucize olurdu zaten diyor) eseri elime alınca sevinçten öyle bir sıçradım ki kitapçı bile güldü XD. Eve dönünce de misafir falan dinlemedim bir solukta hepsini okudum bitirdim zaten. Bir kere de okuduğum için Holden in konuşma tarzı birebir olmasa da ana hatlarıyla yazım şeklime bulaşmış lollol

Her neyse karakteri abazalığı hariç çok sevdim *-* çok tatlı ve eğlenceli bir çocuk, yanlız şu abazalığı beni gerçekten sinir etti (hoş kitaptaki diğer oğlanların yanında aseksüel kalır) tam oğlana ısınıyorum çok çok çok sevmye başlıyorum şunun poposu şunun göğsü demeye başlıyor. Mesela Holden Vitamin Caulfield dediği yerde bana çok içten gelmişti nedense (biliyorum önemsiz ötesi bir ayrıntıydı, üstelik içtenlikle çok alakasız ama deliyim ben XP) hele kitabın bir yerinde O nu öyle çok sevdim ki evinin erkeği çocuklarımın babası yapasım geldi ama işte kızlar kızlar kızlar diye sayıklamaya başlayınca OOOF sende!!! Diye öfkeleniyorum hele bir de bütün gün sevdiği kızı düşündükten sonra sağda ki solda ki güzelleri pişkince kesmesi yok mu...Sayesinde erkeklerden bir kez daha nefret ettim hoş feminist bir tip olduğum için ben de fazla hassas davranıyorum >.< Yine de kendisini çok seviyorum yaa *-* dayanamıyorum. Hatta nefret ettiğim bir şeyi yapıp kendisini karakter olarak açacağım tabii dış görünüşüyle biraz oynamak lazım, o abazalığı da kaşarlık yaparız O.o O.o lol

Bir de ritsoş a erkek okullarında cidden tırnaklarını kesip yere atan iğrençler var mı diye sormayı düşünüyorum XD
Ne Dinliyorsun? ~ Johnny Hollow dan 'Bag of Snow' ve 'Shock me Peter' bence birer 'Holden Theme' gibiler XD
Nasılsın? ~ Bomba gibi *-* *-*
Ne Hissediyorsun? ~''
Ne Tarz Giysi? ~Çarşıda ne giydiysem o zahmet edip te üzerimi değiştiremedim. Lenoş la evdeydi zaten
Kiminle Yazışıyorsun? ~ Ritsuka, yarın da erken gelecekmiş okulda stres atma platesi midir nedir öyle bir etkinlik varmış. Umarım işe yarar bu çocuğun başına ne gelirse stresten geliyor.

Burak. Haha çaça öğreniyormuş orada geldiğinde bana da öğret dedim.

Kaç Saattir Nettesin? ~Farkında değilim.
Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Uyku, çok yorgunum.
Bugün Neye Çok Güldün? ~Holden XD
Bugün Seni Sevindiren Olay? ~Kitabı bulmam, yavru kedileri de bulmam.
Bugün Seni Üzen Olay? ~Kız kardeşim yeni aldığım tacı gördükten sonra ben bunun siyahını gördüm sana alacaktım fakat alamadım diyerek beni sevdiğini göstermesi üzerine hakkında söylediklerim yüzünden kendimden utandım halen de utanıyorum.
Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Gıcık yan komşuları, pis cadılar evlerinin bahçesine doğum yapmış bir dişi kediyle onun henüz gözleri bile açılmamış üç küçük kyavrusuna bile tahammül edemiyorlarsa kim bilir insana karşı nasıldır bunlar.
En Son Ne Yedin? ~ Börek
En Son Ne İçtin? ~ Kola
En Son Kendine Ne Aldın? ~ Üzerinde,ortasında gül olan tülden bir kurdele ve tüylerle süslü minik bir şapka bulunan pembe bir taç, lisedeyken kullandığım muhteşem renkli kalemlerden (ki sanırım onlardan değilmiş :S) ve kitap <3
En Son Başkasına Ne Aldın? ~Kız kardeşime üç adet tshirt aldım, bohem blüzlere bayılıyor.
En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~Alışveriş
Pierrot
Admin
Pierrot

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:32 pm

+ Adın? ~ Pierrot
+ Yaşın? ~ 506
+ Burcun? ~ Justicar =P
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Bilge ile dün edilen tarih sohbeti, şu ana kadar konuştuğum kendini bilgili sanan insan topluluğu gibi kasıntı biri olmadığını keşfettim. Kendini pagan zannedip wicca yı da paganlıktan sayan arkadaşın arkasından güzel güldük XD Sağolsun daha ben bir şey yazmadan hemen selam veriyor. Pek sevecenmiş. *-*
+ Ne Dinliyorsun? ~ Autumn Tears, Johnny Hollow (Yeni bir albüm bulmamda yardımcı olan Sacchi'ye teşekkürler, hayat kurtarıyor kimi zaman Razz), SS
+ Nasılsın? ~ Gayet iyi, hatta bu günlerde pek bir neşeliyim.
+ Ne Hissediyorsun? ~ Yorgunluk, haylazlık
+ Ne Tarz Giysi? ~ Pijamamın altını giydim direk eve gelir gelmez, yorgunum hacı uraşamadım süslenmekle
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Annabel
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Akşam üstü geldim tamamen.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Uyku olabilir. Şu kitabı da bitirip diğerine geçeyim artık, nostalji hevesim var da.
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Miu Miu, Prada, Beymen, Chloe, Armani gibi markaların indirim mağazasına gidip annemle gülmekten öldük diyeyim kısaca. Hayır, markalara bir lafım yok olay tamamen kalmış malları uçuk fiyatlarla insanların önüne sunmalarıydı. Hele o gece elbiselerinin küf kokusu, beyaz peluş ayı benzeri kürkün üzerine geçirilmiş siyah tülümsü şey ve boratın giyebileceği tarzda çiçekli şorta halen gülüyorum, bunu yapan insan olamaz.
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Bu günün hepsi, ancak deri şovda süper ötesi kıyafetler var. Oraya dadanmalıyım.
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Olmadı
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Dükkana o artık malları getiren tipi.
+ En Son Ne Yedin? ~ Çikolata, kurabiye şu an.
+ En Son Ne İçtin? ~ Kahve
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Gezmek
London Chatterley

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 8:35 pm

Adın? ~London
Yaşın? ~17
Burcun? ~:PPPPP
Ne Düşünüyorsun? ~ Yarın evdeyim sanırım eh iyi...
Ne Dinliyorsun? ~ Hiç birşey
Nasılsın? ~İyiyim kankamı buldum sıkılmıyorum artık XD ama nedense üzerime tuhaf bir uyku hali çöktü
Ne Hissediyorsun? ~ Holden i çizmeye yeltendiğimde uzun süredir ilk defa yüzü gerçekten hoşuma giden, içime sinen bir resim yapmış oldum gel gelelim bu seferde Holden mi olsa yoksa başka biri mi karar veremiyorum Holden den ziyade tyler a biraz benzedi sanki. Öte yandan da Holden e yakışıyor. Bu sebeple kafam karışık anlayacağınız.
Ne Tarz Giysi? ~Davete gitmeyi planladığım için süslenmiştim üzerimi değiştirmeye üşeniyorum.
Kiminle Yazışıyorsun? ~ Ritsukamı bulduum kıymetimi bilsin daha önce hiç kimse için davete gitmemezlik yapmamıştım*-* *-* üzerindeki yağmurluk hoşuma gitti Holden in üzerine çizmeye çalıştım, orada hava 11 dereceymiş bir abla olarak haşladım onu o incecik montla ne yapıyorsun o havada dedim saçlarda az .çok ıslanmış zaten XD biz burada 19-20 derecede anca ince şeyler giyebiliyoruz XD . Aslında okul formasının üzerine onu bile giymemeliymiş te... Şimdi de bana oraya gelirken ne alalım yanımıza Devan havanın nasıl olacağını kestiremiyor diyor(bayaa kanka olmuş bunlar yaa şimdide buraya geliyorlar Xd şaka gibi) o üzerindeki gibi bir yağmurluk mesela ve bol bol o şirin ceketlerden getirebilceğini ama muhakkak bir tane de palto alması gerektiğini söyledim. Belli olmaz hava bozuverir bir anda :S.

vee...

Devan XD seni o evde oturtmayacağım, geçen yaz olduğu gibi her gün sabah yedide çıkacağız akşam birde eve döneceğiz diyor XD sarımsaklı daha kendine gelmemiştir ki akşam in cin top oynuyordur orada dedim cidden keşke tatilleri biraz daha mayıs gibi falan olsaydı gece hayatımız biraz daha renkli olurdu, cunda iyi olabilir yavaş yavaş canlanmıştır orası hoş beni öyle gece gezmelerine götürmek arkadaşla takılma aktivitelerine dahil etmek kolay değildir XD ama bir eğlenmeye başlarsam da bir daha içeriye girmem. Umarım Lunapark açılmıştır XD İşin güzel yanı bu metroseksüel Londra beyefendileri mızmızlanmadan mağaza dolaşırlar. Lenalee yi sordu o ağlattığım kız ne yapıyor dedi lollollollol uzun hikaye... bu sefer bir şey yap burnundan getirir valla dedim lol.
Kaç Saattir Nettesin? ~Bayaa oluyor ^^
Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Uyuyabilirim çok fena uykum geldi
Bugün Neye Çok Güldün? ~Ritsuka nın yanlışlıkla parmağını asetat kalemiyle çizip çiziği ovalayarak temizleyemeyince kalemin arkasında ki o malum silgiyle silmesi iftira atmaca iftirası gibi lollollol
Bugün Seni Sevindiren Olay? ~Uzun süredir illk defa hoşuma giden bir yüz çizmiş olmam çok mutluyum yaa, resimden soğumuştum resmen. Defteri kalemi bırakmak üzereydim.
Bugün Seni Üzen Olay? ~Yok
Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~Yok
En Son Ne Yedin? ~Lahana salatası *-* lol
En Son Ne İçtin? ~Su sanırım
En Son Kendine Ne Aldın? ~ Faber bir kalem, kırtasiyeci biz 'liselilerin' aldığımız uçlu kalemi niye iki günde bozduğumuzu üzerine basa basa anlattı. Ah kendimi çok genç hissdiyorum *-*
En Son Başkasına Ne Aldın? ~ Kız kardeşime blüz aldım yine ama pek itibar etmedi herkesin üzerindeymiş XD
En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~
Alışveriş
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 6:45 pm

+ Adın? ~ -
+ Yaşın? ~ Hiç olmamasını isterdim.
+ Burcun? ~ Kuzgun
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Açıkçası 2 senedir falan yatlı okuyan kızkardeşimin artık okula gündüzcü olarak gidip gelmesine hiç bu kadar fazla sevineceğimi düşünmemiştim. Genelde evde dolanan, ses çıkarıp bir tartışmaya yol açan insanlardan epey gına gelmişti, anca yaşları büyüdükçe sanıyorum ki bu durum tam tersine dönmüş. Ayrıca yatılı okumanın zorluklarından sonra da bu hale gelmiş olabilirler. Evet, ben kardeşleri için üzülüp, onları seven ve kollayan bir ablayım. Bununla gurur duyuyorum, kimseyi hedef almıyorum ama kardeşlerine kötü davranmakla kendini artiz sanan arkadaşlarıma acı acı gülüyorum. Tabi bunda kardeşlerinde bir payı olabilir, ama şuan okullarında gördüğüm ufaklıkla bence çk sevimli. Onları mıncıklarken neden ablaları "Aman boşver şu salağı" gibisinden şeyler söylüyor bilmiyorum. Kıskançlık olabilir belki XD
Ha birde Facebookta Lusinin şu beni korkutucu ve artiz bulan çocuğun mesajlarını gördüm. Msnde falan çıldırtmıştım çocuğu, hala benden tırsıyormudur merak ettim Razz
+ Ne Dinliyorsun? ~ Annem, aslında pek can kulağıyla dinlediğimi söylenemez XD
+ Nasılsın? ~ İyiyim, karnım acıktı biraz. Sabahtan beri doğru düzgün bir şey yemedim. Bu yüzden aldığım 2 kiloyuda vereceğim. Mide bulantım hala hafif hafif ortaya çıkıyor.
+ Ne Hissediyorsun? ~ Sakinlik ve yorgunluk, sırt ağrısı bir de.
+ Ne Tarz Giysi? ~ Normal.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Öğleden beri olabilir. Ancak devamlı pc başında kalamıyorum.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Kitap. Çok süründürdüm ya, bitireyim bir an önce.
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Futurama izledim, ona. Belki ıyk falan diyeceksiniz ama seviyorum ve espirileri de çok güzel bence. Johnny Bravo vardı ona da el atmaya kalktım ama videosu bozuktu Razz
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Annem evde yoktu, rahattım yani, duymasın alınır gerçi :S Lusi ile pek kaynaştık, şimdi Facebook resimlerine yazdıklarını cevaplandırmalıyım. O lordun Lestat olduğunu duyunca "O.o *-*" şekli karşımı kaldım Razz
+ En Son Ne Yedin? ~
+ En Son Ne İçtin? ~
Pierrot
Admin
Pierrot

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 12:32 pm

+ Adın? ~ Pierrot
+ Yaşın? ~ Bilinmiyor Razz
+ Burcun? ~ O da nedir?
+ Ne Düşünüyorsun? ~ TRT'de şu an Orhan Gencebay var. Tamam bir alakamız yoktur kendisiyle, ancak annem açmış gülerek izliyor. Şöyle bir bakayım dedim, gayet artiz bir şekilde Ihlamur Kasrında turluyormuş -Ihlamur Kasrı bizim evin karşısında- Tırstım bir an XD Sonra şöyle ağacın ardından çıkıp bakıştığımız esnada göz kırptı, çok utandım. TV'de yani alt tarafı ama öyle işte O.o Sarayda dolanıp 'babalık' yapıyor şu an.

Ayrıca Bilge kaç gündür kurguyu atlatıyor sanırım, ya da yazacak bir şey bulamadı, veya forumu açmaktan vazgeçti, ya daaa o günkü Tarih sohbetinden sonra hayatî fonksiyonları durdu XP Ben de gidip adresi unuttuğum forumu arayayım dedim. Yabancı bir VTM sitesi çıktı önüme. Admin kimdi bilin? Anne lol Demek ki sadece femme fatale ben değilmişim Razz Ayrıca Role Play'cileri iyi görünüyor. Eğer hala işlekse üye falan olabilirim :3 Şu an baktım da epey işlekmiş. *-* Keşke Alice'i dinleyip ingilizce fan fiction yazmaya başlasaydım biraz kolay olurdu. Ancak yadırgayacaklarını sanmıyorum. Sanırım Esther ile oynayacağım, ya da Aurora olabilir. Gotik tipleri özlemişim O.o

Bir de, biraz sinemaya el atmam lazım. Kaç aydır düzgün bir film izlemedim. :S

+ Ne Dinliyorsun? ~ Biraz önce Orhan Gencebay vardı. Ha bunu buraya yazacağım hiç aklıma da gelmezdi zaten. Neyse şimdi uzun zamandır fırsat bulamadığım sevgili du Pré'nin elgar yorumunu dinleyeyim. Sevgili Aurelio'ya ve Nikki'ye soyadını verdiği için mutluyum =P
+ Nasılsın? ~ Gayet iyi, enerjik ve elgar bestesi dinlemenin verdiği etkiyle mutlu. Çok seviyorum bu parçayı T_T Çello aklımı başımdan alabilir, ciddiyim. Hiçbir enstrüman bunu yapamıyor. Dinlediğim ilk klasik müziğin Lara'nın salonundaki ismini bilmediğim çello ağırlıklı bir parça olmasının bu nostaljik duygu selinde bir etkisi var mıdır bilemiyorum. Hatta şu İtalyan folk şarkıcılarının özenle en kötüsünü seçen, Barok dönem müziği dinleten ve Ajda Pekkan sever resim hocamıza bir kaç beste götürebilirim. Herkesin romantik şeyler dinlemeye ihtiyacı var bence.
+ Ne Hissediyorsun? ~ Gayet mutluyum, hatta çokta huzurlu. Gilreanla haftasonu gelse de şu uyuz oyundaki giysileri çıkarabilsek. Chrisin giydiği safari kıyafeti ve Shevanında beyonce&rihanna karışımı giysisinden sonra iyice oyunun cılkı çıkmıştı. Hatta Chris ve Sheva'yı konuşturup RP'ye sarmıştık. Olayımız: Amerikalı çiftin tatil ve safari macerası için Afrikaya gidişi ve herkesin yaratığa ve Shevanın kaşarlığı yüzünden abazaya dönüşmesini konu alıyordu. Chris olarak maço erkek edalarında kasarak konuşmak çok komikti. İkide bir kıza "Come on Come on" diyerek taciz ediyordum. Bir de devamlı bekle bekle diye baskı yapıp "Sheva, o seksi ötesi kıyafetle yalnız gezinme bak Boss zorlama kısa eteğine dikkat kesildi, valla kurtaramam" diyor ve gülüyorduk. En merak ettiğim konu ise Sheva'nın o kıyafetle Albert Wesker'ın önüne nasıl çıkacak? Çok pis espiriler yapacağım Gilrean sana, muhaha XD

https://2img.net/r/ihimizer/img7/1645/re5p.jpg -İşte şuan şu kıyafetlerle oynuyoruz lol

RE5 Oynamak için sabırsızlanacağım aklıma gelmezdi, hala sevmiyorum ama o iş kadını kostümüne ve ismini unuttuğum kırmızı pelerinli kostüme bitmiş bulunmaktayım. Chrisin heavy metal kıyafeti ise tek kelimeyle korkutucu.

http://www.thetanooki.com/wp-content/gallery/re5-the-mercenaries-reunion/mercenaries_reunion_chris1_bmp_jpgcopy.jpg

Ha bu arada aradım ve şunu buldum, kaskatı suratını işte bu yüzden seviyordum. Duygu barındırmıyordu. Razz Bunu muhakkak Gilreanla yeniden çekmeliyiz XD

http://video.google.com/videoplay?docid=2922209772330686746#

+ Ne Tarz Giysi? ~ Normal ev hali.
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Kimse. Aslında Vladimir msn imiş. Onunla konuşuyor olabiliriz biraz sonra.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Yeni.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Toplantı var. Bu gün epey kalabalık olacak gibi O.o Çay da var =P
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Bu gün pek değil şu üstteki video hariç ama dün akşam sularında 53765 defa izlediğimiz yüzüklerin efendisine göz atarken gollümü görüp "Sanki gelişmeden doğmuş :S" gibi tepki veren anneme O.o
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Bir çok şey ^^
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Olmadı :3
+ En Son Ne İçtin? ~ Çay
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Kitap?
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ 4 gibi toplantı için çıkacağız.
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 12:38 pm

+ Adın? ~ Aurel
+ Yaşın? ~ 19
+ Burcun? ~ Terazi
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Gilrean ile oynanan multi oyun geceleri rüyama giriyor. Son günlerde o kadar fazla item upgrade ettik ki, sabah 5:30'da kaldırmaya gelen babama neredeyse craft basma eğilimlerimden, yeterli altın yok Hawk'ı sınırsız yapamayacağımdan falan bahsedecektim. Aklım başıma gelince kendime salak muamelesi yapmayı ihmal etmedim. Ha bir de, ilk defa salak olan bir karakteri sevdim. Alyoşa'nın saçma sapan hareketlerine gülmeden edemiyorum, ama favorim elbetteki ana karakter Vanya. Dostoyevski çok pis bir insansın XD Son yıllardaki RP hayatımda yaptığım en büyük hatayı keşfettim, her karakterimin mükemmel sınırlar içerisinde mükemmel güzellikte ve tek tip olmaları için çabalamış durmuşum. Hayır, ben çirkin, pasaklı, yer yer salak ve entel olmak zorunda kalmayan karakterlerimi de seviyorum. Onları yüceltmek yerine arada nefret etmeli ve RP'lerimi uydurukça yazmak yerine ikinci defa okumaya tenezzül etmeliyim artık. Biraz önce keşfettim son yazdığım Rp'de ki yazım hatalarını da, yazar olması beklenen ve psikiyatristin bile desteklediği bu insanın böyle acınası şeyler yapması çok acıklı. Biraz Tolstoy okumalı ve RP kalitemi arttırmalıyım. Acaba Diğdemin Facebookta davet ettiği gruba katılsam mı?
+ Ne Dinliyorsun? ~ Metal Gear 4 OST, silah kullanmayı sevmeyen bir insanın bile bu seriyi baştan sona bitirmesi gerekir diye düşünüyorum affınıza sığınarak. Bunları oynamamışsa ona pek iyi gözle bakmamaya başladım artık.
+ Nasılsın? ~ Gayet iyi, hala biraz sancım var ama iki gün önceye kıyasla çok çok daha iyiyim. Balık yağı içmeyi kesiyorum artık; sivilce yapmaya başladı. Son günlerde sadece oyun oynayan bir tipe döndüm, hayrola sonumuz. Sınırsızlaştırılmış Hawk ve Rifle ile RE5'de "Muhteşem Turistler" isimli RP'miz tüm hızıyla sürüyor Gilrean ile. Oyunu resmen aksiyona çevirip survivor horror ve adventure bölümlerini elemişler. Bulmaca çözmek için yanıp tutuşan bünyem üzerime üzerime gelen majilere magnumla ateş etmekten epey hırpalandı =P
Sonuç şu ki, doğrudur 98 öncesi yapılmış survivor horrorlardan çok tırsarak oynasamda şu an, şu yaşımda eskisi kadar korkamayacağım kesin ama aynı tadı ps3 gibi bir görselliğe sahip konsolda oynamak için neler vermezdim. Japonlar bile Amerikalılara benziyorsa artık yapılacak tek şey 97 öncesi oyunlarla idare etmektir.

+ Ne Hissediyorsun? ~ Hiçbir şey
+ Ne Tarz Giysi? ~ Normal ev hali
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Yeni geldim
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Kitap
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ (Bknz: Gilrean) Çok müstehcen içerikli insanlarız. En masumunu yazıyorum.

Chris: Bak Sheva, bu köylülerin amacı belli, hepsi sana kötü şeyler yapıp gururumu zedelemeye çalışıp ameriganıza geri dönün demek istiyorlar, eğer başına kötü bir şey gelirse boşarım bilmiş ol -_-
Sheva: Ama Kıris, ben seksi ve çekiciysem bundaki suçum nedir ki T_T
Chris: Valla bilmem ben kızım, altın sarısına bürünüp Wesker'ı baştan çıkarma baksana adam bombelerine bakmaktan bana saldırmıyor
Sheva: Şuh bir ses ile: ihihihihih
Chris: Gülme, pis kaşar!
Sheva: Yhaaa T^T
Chris Wesker'a döner: Hani biz çifttik, hani sen komiser ben de askerin fantezimiz vardı?! Hıı, kızı görünce beni niye terkettin
Wesker: Bebeğim, o hem melez, hem de beyonce çakması. Sen hiç seksi değilsin. Hadi şimdi saklan Sheva seni bulup ham yapacağım *-*
Chris: Hımph! T_T
Sheva: İhihihi *saklanır*
Excella: Wesker, bir daha sana sapık sapık bakarak "Big" fantezisi yaparsam iki olsun, âdi alman boy T_T
Chris: O.o
Wesker: Git başımdan Excella, bütün italyan kadınlarıyla düşüp kalktım yeter, sıra melez fıstıklarda *-*

O esnada Wesker Sheva'yı deşer.

Chris: Gitti kızın namus, Shevaaaa! diye bağırır ve checkpointten yeniden oyun başlar.

Ayrıca biri Wesker'ın gifinin altına açıklama olarak "gay" yazmış sadece, ona da çok güldük.

Bir de Gilreandan bir şey istersen, i need diye başlayan cümleler ve ardından thanks for help dememizde gün boyunca devam etti lolz

Birde Excella'yı öldürürken Gilrean'ın "Muahaha, Excella'nın silikonlarını patlattık!" deyişi görülmeye değerdi lol

+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Oyun partnerim Gilrean oldu, mutluyum.
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Bahsetmesem daha iyi
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Albert Wesker. O aksanını bile sevmeye başladım(çok kasıyor ama oldukça taklit edilesi). Adamın başına her halt geliyor ama saçlar hiç bozulmuyor, ne iştir?
+ En Son Ne İçtin? ~ Çay, biraz sonra kahve
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Kitap, ruj, etek vs.
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Gezdik
London Chatterley

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:34 pm

aptal karakterleri seviyorsan beni de sevebilirsin demektir yupiiiii!!! mırrrrrr *sürünür* X3
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:43 pm

Seni zaten seviyorum ki Laughing VTMde arkadaştık hatta Razz
London Chatterley

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:47 pm

AAAAA *_________* Yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:49 pm

Nikki sana kıl oluyordu ama azıcık Razz
London Chatterley

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:51 pm

Biliyorum biliyorum beni kafası kaldırmıyor.
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:53 pm

Benim yaptığım şımarıklıkları çekiyorsa bir kaç zaman sonra sana da alışır Razz
London Chatterley

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:54 pm

Umarım *-*
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Durum Listesi Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:56 pm

Zorla sevdiririz olmazsa Razz Duymasın ama O.o

Durum Listesi
1 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki