Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aurelio yla Röportaj

+3
Nikki du Pré
Pierrot
Harlequin
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Harlequin
Admin

Aurelio yla Röportaj Empty
MesajKonu: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 8:48 pm

1.Merhaba Aurelio. Forumun en eski ve sağlam birlikteliğinin baş kahramanlarından biri sensin bize bu konuda ne söylemek istersin?

2.Yaptığın evlilik oldukça sıra dışı, dindar bir ailen olduğu göz önüne alınırsa verebilecekleri tepkilerden hiç korkmadın mı? Annen, baban ve kız kardeşin evliliğiniz hakkında ne düşünüyorlar?

3.Peki okul arkadaşlarından ne gibi tepkiler aldın?

4.Şimdi biraz dürüst olalım. Nikki nin geçmişi seni hiç utandırmıyor mu?

5.Başından geçenleri ilk dinlediğinde ne düşünmüştün?

6.Cinsel ihtiyaçlarının farklı olması hala sorun oluyor mu?

7.Lambri den öğrendiğin şeyleri Nikki ye uyguluyormusun yoksa siz romantik bir çiftmisiniz?

8.Nikki yi ilk gördüğünde ondan pek etkilenmemiş gibi duruyordun?

9.Çok yetenekli bir müzisyensin, albüm yapmayı düşünüyor musun?

9.Yüzük koleksiyonunun hikayesi nedir?

10. Mesela ben giysileri sevdiğim için giysi tasarımı yapıyorum senin de takı tasarımı gibi bir hobin var mı?

11.Mundus ta bir hırsızdın. Ignotus ta da 'bad boy' mu olacaksın yoksa artık belaya bulaşmak istemiyor musun?

12.Lambri nin saçlarını keseceğini duydum. Şahsen ben seni kısa saçlı hayal edemiyorum O.o ?

13.Burçlara inanır mısın?

14.Peki ya hayaletlere?

15.Video oyunlarını sever misin? Favori oyunun nedir?

16.Merak ediyorum İngilizceyi Fransız aksanıyla mı konuşuyorsun?

17.Akdeniz erkekleri genelde esmer ve maço tiplerdir. Bu profilin dışında kaldığın için peşinde çok kız var mıydı?

18.En yakın arkadaşın kim? Hangi NPC lerle tanışıyorsun?

19.Araba kullanabiliyor musun Razz ? Favori araban hangisi?

20.Üç dilek tutma hakkın olsa bunlar ne olurdu ?

21.Peki sence forumun en hoş kızı ve erkeği kimlerdir?

22.Fernand la anlaşabilmeniz çok ilginç. Birbirinize hiç benzemiyorsunuz

23.Vampir olmak ister miydin?

24.Nikki nin en yakın arkadaşları Sunny ve Snow. Onlar hakkında ne düşünüyorsun malum pek tekin tipler değiller?

25.Onların da Romeo nun şiddetine maruz kaldıklarını biliyor muydun? Romeo bu ikiliyi resmetmeye bayılıyormuş.

26. Vivian, Pierrot ve Maggy sapıkları hakkında ne düşünüyorsun?

27.Peki en beteri hangisi?

28.En sevdiğin filmi merak ediyorum?

29.Baba olmak ister miydin?

30.Sorularımızı nazikçe yanıtladığın için çok teşekkürler. Okurlarımıza söylemek istediğin son bir şey var mı ^_^?
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 12:13 am

1.Merhaba Aurelio. Forumun en eski ve sağlam birlikteliğinin baş kahramanlarından biri sensin bize bu konuda ne söylemek istersin?

- Fazlasıyla mutluyum. Ellen'ın bir oyun olarak başladığı bu eşleştirme işinin fazlasıyla yararı dokundu diyebilirim. İcraatlarına devam etmesini destekliyorum.

2.Yaptığın evlilik oldukça sıra dışı, dindar bir ailen olduğu göz önüne alınırsa verebilecekleri tepkilerden hiç korkmadın mı? Annen, baban ve kız kardeşin evliliğiniz hakkında ne düşünüyorlar?

- Korktum, hatta yer yer hala endişe duyarım. Babam ne yapacağı pek belli olmayan birisidir. Kabullendiğini hiç sanmıyorum, bu yüzden gözüne fazla gözükmemeye çalışıyorum. Annemin herhangi bir itirazı yok diye düşünüyorum. Babamın zorlamasından bağımsız güçlü bir kadındır. Bu tarz şeyleri tasvip etmeyebilir ama benim hayatıma karışmayacağı bir gerçek. Çünkü tercihleri farklı olan bayan arkadaşları da var. Kızkardeşim Nikkiden epey hoşlanmıştı buna epey bozuldu ve kız arkadaşlarına benimle hava atmaya bayılıyordu. Birine ayarlama ve ne süper abisi var dedirtme şampiyonası gibi. Şimdi kızların zerre kadar ilgimi çekmediğini anlayınca nasıl bir baş belası olduğunu daha iyi kavradı. Açıkçası evli olmasam bile babamın davranışlarımdan bir şeyler çaktığını hep düşünmüşümdür. Bu yüzden ona süpriz olduğunu pek sanmıyorum.

3.Peki okul arkadaşlarından ne gibi tepkiler aldın?

- Güldüler, bir çoğu çok bozuldu. Epey kişi vardı okulda ciddi ciddi kafayı takanlardan. Bahsetmeyeyim onların marifetlerinden. Zararlı değillerdi en azından bir kısmı. Evlilik için çok genç ve aşk konusunda çok tecrübesiz olduğumu söyleyenler oldu. Pek umursamadım açıkçası.

4.Şimdi biraz dürüst olalım. Nikki nin geçmişi seni hiç utandırmıyor mu?

- Hayır. Böyle bir şeyden utanmak benim gibi biri için geçerli olamaz. Eğer utanır olsaydım bu benim iki yüzlülüğüm olurdu, çünkü ben de sütten çıkmış ak kaşık değilim. O belki çıkarları için yaptı ancak benim için seks tamamen bir oyuncak olmuştu. Amcamla isteyerek berber oluyordum, evliliğini yıktığım insanlar oldu. Benim yüzümden okulundan, işinden hatta hayatından olan insanlar oldu. Kendi geçmişimden daha çok utanıyorum.

5.Başından geçenleri ilk dinlediğinde ne düşünmüştün?

- Ona sahip olmak için illa çıkarına hizmet edilmesine üzülmüştüm.

6.Cinsel ihtiyaçlarının farklı olması hala sorun oluyor mu?

- Kimi zaman. Ancak cinselliği yeterince yaşadım aşk ve sevgi gibi kavramlar çok klasik kaçacak ancak benim için daha ön planda. Nikkiye baktığımda onu bir anne gibi seviyorum, koruyup kollamak bazen hoşuma gidiyor zor bir iş olsa da. Bu tarz ihtiyaçlarımı herhangi başka bir erkeğin kollarında gidermek bana oldukça uzak, ben Nikkiyi seviyorum, onunla evlendim ne yaşayacksam onunla yaşamak isterim. Çok zor durumda kalırsam sanırım oyuncaklar işimi Nikkinin ellerinde görebilirse mutlu olabilirim belki, ona bu konuyu açmıyorum incinmesini istemediğimden pek sıcakta bakmıyordu hatırladığım kadarıyla. Sanırım kendi kendime takılabilirim, o da çok istersem. Ancak çokta muhtaç olduğum söylenemez.

7.Lambri den öğrendiğin şeyleri Nikki ye uyguluyormusun yoksa siz romantik bir çiftmisiniz?

- Lambri biraz ürkütücü duruyor farkındayım. Ancak onu tanıdığımda hiç böyle birisi olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Sanırım hayatını mahvettiğim diğer insanlardan biri o da. Lambriden pek çok romantik davranış öğrendim. Sapıkça erkek fantezilerini geçersek evet, bir kaç şey uyguladığım oldu.

8.Nikki yi ilk gördüğünde ondan pek etkilenmemiş gibi duruyordun?

- Aslına bakılırsa dokunmamak için kendimi zor tutmuştum. Hep o kibirli, soğuk ve alaycı tavırlarını çok gizemli bulmuşumdur. Ondan ilk gördüğüm gece çekindiğimi itiraf etmeliyim. Bu yüzden ilgimi çekmemiş gibi davrandım. Çünkü o da benden etkilenmemişti. Balkonda bir kızın yanında görmüştüm, aynı şey o zaman da geçerliydi. Genelde peşinden koşturmayı seven bayan edalarındaydım o zaman, Nikkiye sahip olmak aklımın ucundan bile geçmemişti çünkü o da benim gibi bir ukeydi.

9.Çok yetenekli bir müzisyensin, albüm yapmayı düşünüyor musun?

- Evet, ancak hala okuyorum ve ne kadar ilgi göreceğimi bilmediğim için en azından üniversiteyi bitirene kadar beklemek istiyorum. Belki sadece beste yapabilirim diye düşünmüştüm, ancak öğretmenlerim bestelerim konusunda bencil ve cimri olmamı öğütlüyor. Çok şükür ki kendi bestelerimi en iyi çalan kişi yine benim.

9.Yüzük koleksiyonunun hikayesi nedir?

- Mücevherlere fazlasıyla bağımlıyım. En sevdiğim aksesuarlardan biri ve kadınların ayakkabı sevgisi gibi bir şey bu. Valerie'nin babasıyla tanıştıktan sonra kendi tasarımlarımı yapmayı öğrendim. Uzun yıllardır da saç tokası, iğneler ve yüzüklerle özellikle ilgileniyorum.

10. Mesela ben giysileri sevdiğim için giysi tasarımı yapıyorum senin de takı tasarımı gibi bir hobin var mı?

- Evet, saç tokalarımın ve yüzüklerimin bir kısmını kendim tasarladım. Giysiler fazla vakit aldığı için uğraşamıyorum onun için modacılara güveniyorum.

11.Mundus ta bir hırsızdın. Ignotus ta da 'bad boy' mu olacaksın yoksa artık belaya bulaşmak istemiyor musun?

- Başında olmam gereken bir ailem var artık, bu yüzden Nikkiden önceki yaşamıma kısmen sünger çektim. Onu hiçbir şekilde yalnız bırakmak istemiyorum. Evim, badboy olacağım en iyi mekan artık.

12.Lambri nin saçlarını keseceğini duydum. Şahsen ben seni kısa saçlı hayal edemiyorum O.o ?

- Ah evet. Üç dört yaşlarımdayken annem kızlar gibi giydirirmiş beni. Fırfırlı çoraplar, etekler, gömlekler falan. Bukle bukle saçlarım vardı ve kimse oğlan çocuğu olduğuma inanmıyordu. Ben dahil. Daha sonra ilk okul çağlarında şirin bukleler gitti ama saçlarım hala omuzlarıma yakındı ve bu da bir çok hemcinsimin ilgisini çekiyordu. Amcamla beraberliğimiz bu yıllara dayanır, daha önceki tacizlerini ve minik bedenlere olan sapıkça merağını saymazsak... Babam bu ilginin farkına vardığında saçlarımı amerikan traşı denmese de, kulak hizasında kısa kestirmişti ve bir yatılı okula vermişti. Saçlarımla ilginin bir denklem olmadığını keşfettim tabi ki. Daha sonra liseye başladığımda saçlarım hala aynıydı, birkaç sene içinde özgürlüğümün cesaretiyle alternatif modeller denedim. Önce yavaşça uzadılar, sonra japon modellerine büründüler. Lambriyle tanıştığımızda hime cut modelini deniyordum. Sanırım onu yapmayı planlıyor.

13.Burçlara inanır mısın?

- Fallara değil ancak yıldızların ve gezegenlerin tabiki insanlar üzerinde etkisi olduğuna inanıyorum. Terazi burcuyum bakalım özelliklerim neymiş demiyorum, bu gün TV'ye çıkıp profesör edasıyla bir şeyler gevelen insanları komik buluyorum sadece. Benim inandığım daha mistik, daha okült değerler.

14.Peki ya hayaletlere?

- Hayaletlere inanmıyorum, daha çok şeytanlara yada melek gibi varlıkların varlığına inanıyorum. Tabi ki bu içinde bulunduğumuz evrene göre değişir. Mundusta tabi ki inanıyorum, konuştuklarım bile oldu.

15.Video oyunlarını sever misin? Favori oyunun nedir?

- World of Darkness, Nephilim, In Nomine(GURPS) gibi sistemleri olan oyunları seviyorum. Favorim kandan ziyade ürpertici kasvetli adventure korku oyunları. Favori oyunum yok şu ara.

16.Merak ediyorum İngilizceyi Fransız aksanıyla mı konuşuyorsun?

- Fransız aksanını ilk İngiliz aksanını bilmediğimden ve alışmadığımdan normalde kullanıyordum. Çok fazla dikkat çekmeye başladığını farkettim. Öğrendikten sonra da bazı zamanlar dikkat çekmek için denemiştim. Doğru kullanıldığında çok seksi olabilirsiniz. Bazen İngilizleri sinirlendirmek içinde deniyorum, mesela okulda çok maço bir öğretmenimiz vardı. Tam bir milliyetçiydi ve Fransız aksanını duyunca ıslatılmış kediye dönerdi.

17.Akdeniz erkekleri genelde esmer ve maço tiplerdir. Bu profilin dışında kaldığın için peşinde çok kız var mıydı?

- Eh, hem vardı hem de yoktu. Kimisi kıskanırdı, kimisi tasvip etmezdi, kimisi de deliye dönerdi. Kızkardeşimin okulunda bir idol olmuştum, çok berbattı, kendimi amerikalı popüler çocuk gibi hissediyorum şu an. Hiç yalnızlık çekmedim bol bol hediye alırdım. Bir çok düşmanımda vardı, erkek arkadaşları bana olan ilgileniri saklamazlardı çünkü. Tabiki karşılık vermiyordum.

18.En yakın arkadaşın kim? Hangi NPC lerle tanışıyorsun?

- Ormandaki arkadaşlarımı biliyorsunuz zaten. Lara ve ailesiyle çok iyi anlaşırım, Fernand ve çetesi var bir de. Sosyeteden ise tek tek isim saymak zor olur kısaca; Sollers, Manson ve Crane ailesinin çoğunu tanıyorum. Dükkanlarda çalışanlar vardı, onlarla da epey sıkıyız.

19.Araba kullanabiliyor musun? Favori araban hangisi?

- Evet kullanabiliyorum, ehliyetimi yeni aldım. Favori bir arabam yok, ilginç tasarımları beğeniyorum. Yada modern görünümlü klasik tarzları.

20.Üç dilek tutma hakkın olsa bunlar ne olurdu?

- Nikkiyi ve beni rahat bırakmalarını isterdim.
Sonuncuyu kötü bir an için saklardım.

21.Peki sence forumun en hoş kızı ve erkeği kimlerdir?

- Ignatia ve Johan

22.Fernand la anlaşabilmeniz çok ilginç. Birbirinize hiç benzemiyorsunuz

- Aslında çok benziyoruz. İkimizde kapalı birer kutu gibiyiz. Fernand çok soğuk ve güvensiz bir adam. Ancak yakından tanıyınca gençliğinin hiçte öyle olmadığını, çok duyarlı ve iyi biri olduğunu keşfedebiliyorsunuz. Tek sorun; bunun için onun tarafından insan yerine konmanız. Bu kötü huy bende de var ne yazık ki.

23.Vampir olmak ister miydin?

- Nikkiyi ve kendimi koruyabilmek için isterdim. Onunla sonsuza dek beraber olmak ve kendimizi gerçekten koruyabilmek müthiş olurdu. Ancak sevdiklerimin teker teker ölüp gittiğini görmeye katlanabilir miyim bilmiyorum. Sadece ben vampir olacaksam, hayır istemezdim, hem de hiç!

24.Nikki nin en yakın arkadaşları Sunny ve Snow. Onlar hakkında ne düşünüyorsun malum pek tekin tipler değiller?

- Onları tanımıyorum, Nikkinin başına bela saracaklarsa umarım onu bulaştırmadan kendi pisliklerinde boğulurlar...

25.Onların da Romeo nun şiddetine maruz kaldıklarını biliyor muydun? Romeo bu ikiliyi resmetmeye bayılıyormuş.

- Onlara ve tabi ki Romeoya acıyorum. İkisi hakkında en ufak bir fikrim olmadığından hallerinden memnunlarsa icraatlarına sadece iki kardeş devam etsinler ve Nikkiyi o tabloya sokmasınlar. Romeonun sanat zevkiyle zerre kadar ilgilenmiyorum.

26. Vivian, Pierrot ve Maggy sapıkları hakkında ne düşünüyorsun?

- Vivian da Pierrotdakinden daha büyük bir performans ve cesaret olmasına karşın neden şu aralar sus pus olduğuna anlam veremiyorum. Beraberliğimiz ilk zamanlarında Nikki ve bana çok çektirmişti, ancak eğlenceliydi gerçek hayata uygulamadığı sürece. Pierrot ise tamamen ürpertici, fan service gibi bir yer açarak neler yaptığını biliyoruz zaten. Maggynin RPdeki konumundan dolayı yorum yapamayacağım, sinir bozucu bir kız. Neyseki gerçekte bize dokunmayacak kadar saygılılar. Pierrot hariç yani...

27.Peki en beteri hangisi?

- Vivian ilk korkum, panik atak yaşayacaktım onun yüzünden.
Beni Romeo, Nikkiyide Lambri ile görmekten zevk alan Pierrot.
Maggynin şiddet olayıda ürpertici ama hiç hayatıma müdahele ettimi şu an hatırlayamadım.

28.En sevdiğin filmi merak ediyorum?

- Clockwork Orange, Oldman, Forrest Gump, Donnie Darko... Dördünü toplayıp tek filmden saymak zor olacak, şu an liste çıkarabilirim. Ancak tek birini istiyorsan Oldman diyebilirim.

29.Baba olmak ister miydin?

- Evet isterdim. Nikkiden olmak şaşrtıyla.

30.Sorularımızı nazikçe yanıtladığın için çok teşekkürler. Okurlarımıza söylemek istediğin son bir şey var mı ^_^?

- Asıl ben teşekkür ederim. Herhangi bir hatam varsa şimdiden özür dilemek istiyorum. Ne olursa olsun, Vivian, Pierrot ve Maggyden uzak durun ;]
Nikki du Pré

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 7:53 am

İyi ki doğdun Aurelio ^_^
Tyler Danielle Rochester
Öğrenci/Dayshire Koleji
Tyler Danielle Rochester

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 7:55 am

Aurelio yla Röportaj 2hp616v

^___________________^
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 12:55 pm

Teşekkürler aşkım *-*
Woow! Tyler çok sağol ^.^ Dilek tutup üfleyeyim mi *__*
Tyler Danielle Rochester
Öğrenci/Dayshire Koleji
Tyler Danielle Rochester

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 1:09 pm

Rica ederim ^_^ Eveeeeeeeeeeeeeeeet *-*
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 1:09 pm

Tamam tuttum, üflüyorum *__*
Tyler Danielle Rochester
Öğrenci/Dayshire Koleji
Tyler Danielle Rochester

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 1:19 pm

ne tuttun *-* ?
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 4:10 pm

Söylemezmiş Razz
Tyler Danielle Rochester
Öğrenci/Dayshire Koleji
Tyler Danielle Rochester

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 6:26 pm

Peki :p
Lambri Petrovna

Lambri Petrovna

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 9:25 pm

Doğum günün kutlu olsun Aurelio, umarım hediyeni beğenirsin ^^
Tyler Danielle Rochester
Öğrenci/Dayshire Koleji
Tyler Danielle Rochester

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 9:47 pm

Umarım benimkide hoşuna gider ^^
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 12:11 am

Evet güzeller, teşekkür ederim herkese ^^
Tyler Danielle Rochester
Öğrenci/Dayshire Koleji
Tyler Danielle Rochester

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 11:39 am

Çok sevindim ^_^
Lambri Petrovna

Lambri Petrovna

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 2:35 pm

Ben de *-* Saç tokası aldım ona, mücevherli *-*
Tyler Danielle Rochester
Öğrenci/Dayshire Koleji
Tyler Danielle Rochester

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 3:51 pm

Ne hoş ^^
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 4:04 pm

Ne diye alıyor ki ya o.o
Nikki du Pré

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 5:15 pm

Benim sevgililer gününde aldığım daha güzeldi -_-
London Chatterley

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 5:16 pm

Beğenmediysen Tyler a verebilirsin Aurelio lol
Lambri Petrovna

Lambri Petrovna

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 6:36 pm

Nikki sen ne almıştın Aurelio'ya?
Aurelio istiyorsa verebilir herhangi birine, zaten emri vaki yapıp sınıfın ortasında verdim fazla reddedemedi, daha sonrada geri vermek istedi ama almadım, ben çok daha güzellerini hak ediyor. ^^ Ama ben onu dostça, sadece ona değer verdiğimi belirtmek için hediye ettim, vermezse daha çok mutlu olurum... ^^
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:39 am

Nikkinin bir şey almasına gerek yok bence o.O Boynuna bir kurdale taksa yeter lol
Aurelio kararsız kalmış verip vermeme konusunda, Nikkinin bozulmasını istemiyormuş, bu yüzden ailesinin evindeki dolabına götürüp bırakmış Razz
Tyler Danielle Rochester
Öğrenci/Dayshire Koleji
Tyler Danielle Rochester

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 10:01 am

Sanırım Nikki Aurelio ya karşı hissettiği herşeyi silmediği sürece Bay Petrovna yı herhangi bir sıfatla çevrelerinde görmek istemiyor.
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 10:46 am

Silmek Lambri'nin elinde değil, ama kötü düşünceleri de yok ona karşı XD Vitrinden bakmak gibi bakıyor ona Razz Sana da fan service de kötü davranmasına bakma Nikki, gerçek hayatta seni sadece kıskanıyor ve gitmeni bekliyor Razz
Tyler Danielle Rochester
Öğrenci/Dayshire Koleji
Tyler Danielle Rochester

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 10:56 am

Nikki ne kadar iyi niyetli olduğunu mundus taki rp de gördük -_- diyor. Hem ne olursa olsun Aurelio ya karşı birşeyler hisseden birini eşinin çevresinde görmek istemezmiş
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Aurelio yla Röportaj   Aurelio yla Röportaj Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 3:19 pm

Lambri ondan sonra çok pişman oldu ama, defalarca özür diledi Razz Nikki kesinlikle haklı tabi, istemek zorunda değil ama hani bilsin Lambri gerçek hayatında fan service de ki kadar coşkun tipli olmaz lol

Aurelio yla Röportaj
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki