Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nikki [Ropörtaj]

+4
Aurelio du Pré
Britannia Foxworth
Harlequin
Pierrot
8 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Pierrot
Admin
Pierrot

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 4:51 pm

1- Adınız - Yaşınız - Burcunuz?

2- Saç renginiz - Göz renginiz?

3- Boyunuz - Kilonuz?

4- Tuttuğunuz takım?

5- Fobilerin - Hobilerin?

6- Sigara - Alkol kullanıyor musunuz?

7- Okul - İş (kısaca anlatım)

8- Giyim tarzınız?

9- En büyük hayaliniz?

10- Beğendiğiniz ve Beğenmediğiniz huyunuz?

11- Keşke yapsaydım ve keşke yapmasaydım dediğiniz olaylar?

12- En sevdiğiniz renk?

13- Nasıl bir kişiliğe sahipsiniz?

14- Ne tür müzik dinlersiniz?

15- En sevdiğiniz şarkı ve nedeni?

16- Bir şarkının müziği mi sözleri mi sizin için daha etkileyicidir?

17- Sevdiğiniz var mı - ona buradan ne söylemek istersiniz?

18- Yaptığınız en büyük çılgınlık?

19- Sevdiğiniz için neleri göze alırsınız?

20- Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza gider?

21- Sevdiklerin - Özlediklerin - Korkuların?

22- Şu an ruhunun olmak istediği yer?

23- İzlemekten keyif aldığın TV programları neler?

24- Hayatta en çok kıymet verdiğin insan?

25- Hayvan besliyor musunuz?

26- Yarın kalktığınızda bir hayvan olarak uyanacaksınız... Hangi hayvan olmak isterdiniz?

27- Ailen mi - Sevdiğin mi daha önemli? Neden?

28- Karşı cinste hoşlandığın tip?

29- Aşk her şeyi affeder mi sizce?

30- Benzetildiğiniz biri var mı?

31- Aurelio da etkilendiğiniz ve gerçekten sevmenizdeki tavırlar/etkenler

32- Hayata bakış açınız nedir? Nasıl bir inanışa sahipsiniz?

33- En sevdiğiniz yazarlar, neden?

34- Sevdiğin ve sevmediğin yönlerin nelerdir?

35- Bir gün Aurelio ile ayrılsanız hayatına nasıl biriyle yada kiminle devam etmek isterdin? [NPC'lerden biri olabilir]

36- Yerinde olmak isteyeceğin kişi?

37- Sevdiğiniz sanat/müzik/edebiyat/film türleri, niçin?

38- Birini diriltme şansın olsa bu kim olurdu?

39- En müthiş özelliğin?

40- En büyük itirafınız ne olurdu?

41- Favori beş seme ve uke ismi verin?

Bir yerden alıntı yaptım ancak soracağım sorulara çok yakındı, bir kısmınıda kendim ekledim :]
Harlequin
Admin

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 9:37 am

Sorulara çok sağlıksız şartlar altında cevap yazıldığı ve çoğunun cevabı üzerinde uzunca bir süre düşünmm gerektiği için cevapların çoğunun fazlaca eksik olduğunu söylemek zorundayım.

1. Nikki, 18, bilmem balık olabilir burçlara inanmam

2. Siyah-Mavi

3.1.70-1.67 civarı sanırım aslında başlangıçta tam 1.70 tim fakat Annabel Doktor Quin in yanında azıcık daha kısa kalmamı istediği için boyum konusunda kesin yorum yapamıyorum =), Kilomsa, hmm kaç gösteriyorum? =)

4.yok

5.Eşimle vakit geçirmek, Okumak, Piyano çalmak veya Aurelio nun çalışını dinlemek, Bağımsız sinema, bazen modellik... aslında çok fazla var fakat böyle sorulunca insanın aklına gelmiyor. Fobilerimden bahsetmek istemiyorum çünkü anımsamaktan hoşlanmadığım travmatik olaylar sonucu oluşmuş şeyler.

6. Bulunduğum ortam davet,balo, akşam yemeği gibi bir yerse, sofrada ki yemeğe yakışıyorsa, aile içi kutlama gibi bir şey varsa vb Alkol kullanabilirim ama kullanmamam daha iyi olur çünkü çabuk sarhoş oluyorum. Sigaraysa şu an kullanmıyorum fakat kullana da bilirim.

7. Özel ve prestijli bir lise de son sınıf öğrencisiyim. Evlenene kadar yatılı okuyordum. Öğrenci konseyinde başkanlık yapıyorum haliyle notlarım bayaa iyi.

8. 'School boy' fakat Britannia nın ki gibi değil biraz daha karanlık görünüyor.

9. Sanırım şu anki yaşantımı sonsuza dek sürdürmek.

10. Soğukkanlılığımı seviyorum. Böylece hiç bir durum elimi kolumu bağlamıyor stres altındayken bile mantıklı kararlar verebiliyorum. Beğenmediğim huyuma gelince sanırım biraz fazla soğuğum bir de çok dağınık çalışıp kendi kendime konuşuyorum.

11. Keşke yolumu kestiğinde kendimi Aurelio nun kollarına atsaydım =) Yapmamış olmayı dilediğim şeyleri de biliyorsunuz zaten.

12. Siyah, gri...

13. Soğuk, mesafeli, sapkın fikirleri,karanlık yanları olan bir karakter... bu benim savunma mekanizmam.Çocuksu ve zayıf yanlarımı bu maskenin arkasına gizlemeye çalışıyorum iyi bir oyuncu olduğum için hiç kimse anlamıyor. Önceden oyuncak bebekler kadar ruhsuzdum hayatım ders çalışmak, başarılı olmak için ne gerekiyorsa yapmak, üslerime itaat etmek/ediyormuş gibi görünmek üzerine kuruluydu.Aurelio yla tanıştıktan sonra silkinip kendime geldim şimdi kendimi insan gibi hissediyorum. Zeki olduğumu söylerler ama bence birazcık zekam olsaydı kendimi aşağılatmazdım.

14. Klasik, Klasik-gotik melezi modern müzisyenleri de seviyorum

15. Hmm zor bir soru XP şu an aklıma gelmiyor.

16. 'Şapur şupur beni ye' diye söyleri olan bir parçaya sempati besleyebileceğimi hiç sanmıyorum ama yine de müzik, enstrumental parçalar tercihimdir zaten.

17. Aurelio var, açıkçası ona buradan ne söyleyebileceğimi bilemiyorum fakat eminim o söylemek istediklerimi biliyordur Wink

18.Yapmamış olmayı dilediğim şeyler. Hepsi başlı başına çılgınlıktı bence.

19.Her şeyi, benim sevdiğim bunu hakediyor =)

20. Sevdiğim kişiden çok fazla şey bekleyecek durumda değilim, geçmişte ki yaşantım ortada. Bana değer vermesi ve bunu belli etmesi yeterli sanırım.

21. Aurelio, Kitaplar, Felsefe, Satranç,Sıcak çikolata, Vintage ıvır zıvırlar,Aurelio gibi ben de çilek sevyorum =P, kasvet, yağmur, müzik vb vb eminim atladığım pek çok şey vardır.

Özlediğim hiç bir şey yok şu anki yaşantım eskisine nazaran çok daha iyi. Varolduğunu daha öncesinden hissetmediğim eksikleri kavrayıp

Aurelio yu kaybetmekten kurduğumuz şu düzenin bozulmasından korkuyorum. Peşimizde adını bile anmak istemediğim bir dolu sapıkla O sapıkların dişi yardakçıları var. Kayıt dışı RP niz bile yeterince sinirimi bozdu zaten.

22.Eşimin yanı.

23. Tv den hiç hoşlanmam ben sanat, felsefe vb tarzında ki tv programlarını bile ticari buluyorum.

24.Aurelio

25.Köpeğim vardı

26.Kedi :3

27. Sevdiğim daha önemli. Dağınık bir ailem vardı zaten annem ölmemi istiyordu-hatta belki hala istiyordur- beni doğurduktan sonra çekip gitmişti babamsa asla kabalaşmadı ama mesafeliydi, beni tanıdığından bile emin değilim dolayısıyla bir evlat gibi sevildiğimi zannetmiyorum. Kuzenimin tacizci olduğunu zaten biliyorsunuz diğerlerinden de neredeyse tamamen izole olmuş haldeydim kendimi hiç bir zaman O ailenin bir parçasıymış gibi hissetmedim. Hissetme ihtiyacı da duymadım. Okulda bana aşık olduğunu iddia eden bir profesörüm de vardı fakat gerçekten sevildiğimi sezdiren tek kişi Aurelio oldu.

28.Bayanlarda mı? Açıkçası ilgi alanım değiller ama Amarantha gibi bir tipe her daim saygı duyarım. Çok fıkır fıkır, çocuksu, savunmasız kızları itici buluyorum.

29. Bilmiyorum, ahkam kesmesi çok kolaymış gibi görünüyor ama canlı örneklerini görmüş biri olarak bence bu soruyu oturduğunuz yerden yanıtlayamazsınız.

30.Yoo hayır orjinalim ben =)

31. Her şeyi, ama öncelikle şefkati, hayatta en fazla ihtiyaç duyduğum şey şefkatti. Tüm pisliğime rağmen beni bir an bile tereddüt etmeden kabullenmesi. Beraberimde getirdiğim belaları, geçmişmde ki utanç verici şeyleri asla kafama kakmadığı gibi unutmam için benimle beraber ter döktü. Bütün okulla, üniversitlerdekilerle hatta neredeyse tüm şehirle düşüp kalkmıştım ben oysa. Daha önce hiç kimse tarafından bu kadar önemsenmemiştim.

32.Bilmiyorum daha on sekiz yaşındayım.

33. Aslında bu soruya daha ayrıntılı bir cevap verebilecek düzeydeyim gel gelelim doğrudüzgün düşünemeycek kadar baskı altındayım şu anda ve evden çıkmadan cevapları yollamak istiyorum o yüzden kısa keseceğim.H.P Lovecraft, İngeborg Bachman, Oscar Wilde, bazı filozoflar, Aldous Huxley, E.A Poe, J.p Sartre vb vb

34.Bu soruyu yukarıda bir yrlerde cevapladığım için yineleme gereği görmüyorum.

35. Öyle birşey olursa girdiğim bunalım beni eski hayatıma geri mi yönlendirir yoksa intihara mı sürükler bilemem ama başka biriyle beraber olmayacağımı garantliyebilirim.

36.Yok öyle biri, kendim olmaktan memnunum.

37.Art Noveau, Gotik, Ekspresyonizm, Sembolizm, Bağımsız sinema, Sürrealizm, Klasik...

38. Hakkımı sonraya saklamak istiyorum.

39.Dönüp dolaşıp aynı şeyleri sormanız ilginç

40. Gizli bir şeyim kalmadı ki, yapabileceğim en büyük itirafı Lambri bile biliyor.

41.Bilmiyorum toplasanız toplam beş seme bile zor çıkar zaten. Valerian iyi bir adam yazık kendini London la heba ediyor, Sigmund hoş. Uke olaraksa sadece Nikola ve Hiver ı beğeniyorum şöyle bir düşündüğümde kalan uke lerin hepsi itici.
Pierrot
Admin
Pierrot

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 5:09 pm

Öncelikle merhaba Nikki ve sevgili okurlar. Bir çok NPC ropörtajın yeniden daha ayrıntılı bir biçimde seninle yapılmasını ve seni en beğenilen karakter seçtiler. Bu konuda neler söylemek istersin?

Gerek öz geçmişin, gerek tercihlerin ve gerekse kendine yeni açtığın sayfa bir çok kişinin dikkatini çekiyor. Bu konuda neler düşünüyorsun?

Aurelio ile ilk eşlendiğinizde (Ellen tarafından) onun hakkında ne gibi düşüncelerin vardı?

Aurelio görünüş itibariyle senin kadar çekici bir oğlan ve tercihlerinin farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu konuda neler söylemek istersin? Bu durum sende ne gibi hisler açığa çıkarıyor.

Şu an görmüş olduğumuz Nikki ile geçmiş Nikki arasında ne gibi farklar var? Saç modelin hep böyle miydi mesela?

Şimdik biraz geçmişine ışık tutmak istiyorum, umarım seni rahatsız etmez. Tercihlerinin farklı olduğunu ilk nasıl keşfettin?

Aureliodan önce kimseye aşık olmadığını söylemiştin, o halde ilk birlikteliğin neden ve nasıl gerçekleşti, kimdi bu kişi?

Çıkar ilişkilerin olduğunu duymuştum, bunun için ilk teklifi sen mi sundun?

Okuldaki hangi Profesörlerle ilişkin vardı? Okul dışındakiler kimlerdi? Romeo hariç

Bu ilişkiler sadece okulda ayak üstümü, yoksa bir otel buluşması yada onlardan birinin evine uğrayıp uzun soluklu mu devam ediyordu?

Profesörlerinle istekli mi beraber oluyordun? Yoksa onlarda sana Romeo gibi mi davranıyordu?

Eğer sana zorbaca davranıyorlarsa, nasıl çıkarlarına hizmet ediyorlardı? Bu çıkarlar nelerdi?

Romeodan bahsetmek istiyorum şimdi. Yaşı senden o kadar da büyük olmamasına karşın, sana ne sıfatla ve nasıl yaklaştı ilk? Kaç yaşındaydın?

Sana ilişkinizin ilk başında da hep zorbaca mı davranıyordu? Yoksa zaman geçtikçe mi sadistleşti?

Onu sevmeye hiç çalıştın mı?

Ailende başka sana sarkıntılık eden var mıydı?

Ya da Romeonun tacizlerinden azda olsa işkillenen birisi?

Sunny ve Snow hakkında neler düşünüyorsun, yakın arkadaşların mı? Niçin tekin değiller?

Şimdik gelelim özel hayatınıza, Aurelio'nun nasıl bir erkek olduğunu düşünüyorsun?

Belirgin olan bir şey var ki, Aurelio ihtiyaçlarına kısıtlı cevaplar verebiliyordur, bununla ilgili ne düşünüyorsun? Daha kudretli bir erkek olmasını diler miydin?

Aurelio ve Lambri ilişkisi hakkında ne düşünüyorsun? Sonuçta Lambri ona aşık olduğunu söylüyor. Aurelioyu kıskanıyor musun?

Aurelionun amcasıyla ilgili neler biliyorsun? Sana ondan bahsetti mi?

Sahip olduğun erkeğin, en az senin kadar insanlarla düşüp kalktığını ve bundan hoşlandığını biliyor muydun?

Aurelionun Heaven gibi fantezileri olan bir erkek olmasını ister miydin?

Şu an aklıma gelenler bunlar, son olarak neler söylemek istersin?

Not; Cevapları soruların altına yazarsanız çok memnun olurum. Sorduğumu soruyu hatırlamak zor oluyor.
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 6:09 pm

Öncelikle merhaba Nikki ve sevgili okurlar. Bir çok NPC ropörtajın yeniden daha ayrıntılı bir biçimde seninle yapılmasını ve seni en beğenilen karakter seçtiler. Bu konuda neler söylemek istersin?

Hepsine teşekkür ederim =)

Gerek öz geçmişin, gerek tercihlerin ve gerekse kendine yeni açtığın sayfa bir çok kişinin dikkatini çekiyor. Bu konuda neler düşünüyorsun?

Tercihlerimin ya da kendime açtığım yeni sayfanın o pek çok kişiyi ilgilendirmediğini düşünüyorum.

Aurelio ile ilk eşlendiğinizde (Ellen tarafından) onun hakkında ne gibi düşüncelerin vardı?

Onu merak etmiştim.

Aurelio görünüş itibariyle senin kadar çekici bir oğlan ve tercihlerinin farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu konuda neler söylemek istersin? Bu durum sende ne gibi hisler açığa çıkarıyor.

Açıkçası zaman zaman onu zor durumda bıraktığım için kendime kızıyorum. Diğer yandan Aurelio gibi muhteşem biri tarafından ihtiyaçlarını karşılayamayacağımın bilincinde olmasına rağmen sevilmek çok gurur verici.

Şu an görmüş olduğumuz Nikki ile geçmiş Nikki arasında ne gibi farklar var? Saç modelin hep böyle miydi mesela?

Dış görünüş olarak diyorsanız hiç yok. Saçlarım hep böyleydi onları hiç değiştirmedim.

Şimdik biraz geçmişine ışık tutmak istiyorum, umarım seni rahatsız etmez. Tercihlerinin farklı olduğunu ilk nasıl keşfettin?

Keşfetmeme gerek kalmadı ki, ergenlikten önce de cinsel saldırılara maruz kaldığım için kızlara yanaşmadım bile.

Aureliodan önce kimseye aşık olmadığını söylemiştin, o halde ilk birlikteliğin neden ve nasıl gerçekleşti, kimdi bu kişi?

Ne yazık ki anımsayamıyorum belki hafızamın silinen kısmıyla beraber gitmiştir belki olay olduğunda hatırlayamayacak kadar küçüktüm belki de birlikteliklerimin sayısı çok fazla olduğu için anımsayamıyorum sadece...

Çıkar ilişkilerin olduğunu duymuştum, bunun için ilk teklifi sen mi sundun?

Yo hayır, o gün bir profesöre mutlaka yapılması gereken bir şey için ısrar ediyordum o da beni sürekli redddiyordu. Tüm ikna çabalarım sonuçsuz kalınca pes ederek kaıya yöneldim işte tam o sırada beni ismimi söyleyerek durdurdu tekrar ona doğru döndüğümde yüzünde pis bir sırıtış vardı sonra da teklif etti...

Okuldaki hangi Profesörlerle ilişkin vardı? Okul dışındakiler kimlerdi? Romeo hariç

Tanıdığınız insanlar değiller.

Bu ilişkiler sadece okulda ayak üstümü, yoksa bir otel buluşması yada onlardan birinin evine uğrayıp uzun soluklu mu devam ediyordu?

Her türlüsü vardı profesörlerle genelde okulda ama.

Profesörlerinle istekli mi beraber oluyordun? Yoksa onlarda sana Romeo gibi mi davranıyordu?

Kişiye göre değişiyor. Genelde benden istediklerini kayıtsızca gerçkleştirip hiç bir şey olmamış gibi odayı terk ediyordum tabii çoğu hoyrat davranıyordu. Eğer onlarla beraber olmayı reddedersem bana vuruyorlardı.

Eğer sana zorbaca davranıyorlarsa, nasıl çıkarlarına hizmet ediyorlardı? Bu çıkarlar nelerdi?

Çok basit, aynı alış veriş gibi ben onlara bedenimi veriyordum onlar da bana istediklerini. Çıkarlarım genelde öğrenci konseyiyle ilgili şeylerdi.

Romeodan bahsetmek istiyorum şimdi. Yaşı senden o kadar da büyük olmamasına karşın, sana ne sıfatla ve nasıl yaklaştı ilk? Kaç yaşındaydın?

Anımsamıyorum beyin travmatik olayların bir kısmını bellekten silmiş. Belki bir gün hipnoz seansına girecek cesareti bulursam bu soruya cevap verebilirim. Tahminimce dokuz yaşlarında olmalıyım.

Sana ilişkinizin ilk başında da hep zorbaca mı davranıyordu? Yoksa zaman geçtikçe mi sadistleşti?

Bana iyi davrandığını hiç anımsamıyorum, ama arada saygı duyduğunu söylerdi.

Onu sevmeye hiç çalıştın mı?

Hayır asla!

Ailende başka sana sarkıntılık eden var mıydı?

Hayır, diğerleri öyle tipler değildi.

Ya da Romeonun tacizlerinden azda olsa işkillenen birisi?

Sigmund ve Bart şahit oldular ama asla dile getirmediler. Hiver ın kayboluşunun ikinci yıldönümünde-yani bu yıl- Sigmund yanıma gelip ne kadar üzgün olduğunu itiraf etti, benden özür diledi. Gerçekten pişman görünüyordu. Biliyorum tuhaf gelecek ama onu affettim, erkek kardeşi kaybolmadan önce buz gibi biriydi, Hiver ın başına gelenlerden sonra sarsılıp kendine geldi aynı benim gibi bu yüzden onu anlayabiliyorum.

Sunny ve Snow hakkında neler düşünüyorsun, yakın arkadaşların mı? Niçin tekin değiller?

Danışman bir süre ayrı yerlerde kalmalarını önerince Profesörler ikizlerin odalarını ayırma kararı almıştı işte bu dönemde Snow la aynı odayı paylaştım. Bana son derece sadıklardı, bazı durumlarda beladan kurtulmama yardımcı oldular. Bazı profesörler onları 'küçük şeytanlar' diye çağırıyorlardı tekin değiller çünkü herkese karşı aynı derecede sadık olabileceklerini sanmıyorum, çıkarları için neredeyse yapamayacakları hiç bir şey yok üstelik ikisinin de rol kabiliyeti aşırı gelişmiştir ve birbirlerini asla ele vermezler, biri diğerinin açığını zorlanmadan kaatabilir. Ayrıa o çouklarda huzursuz edici bir şeyler var.

Şimdik gelelim özel hayatınıza, Aurelio'nun nasıl bir erkek olduğunu düşünüyorsun?

Bence kusursuz.

Belirgin olan bir şey var ki, Aurelio ihtiyaçlarına kısıtlı cevaplar verebiliyordur, bununla ilgili ne düşünüyorsun? Daha kudretli bir erkek olmasını diler miydin?

Hayır ne kadar kudretli olduğu umurumda değil, ben cinsellik olmadan da yaşayabilirim. Önemli olan duygusal ihtiyaçlarım, Aurelio şu ana kadar beni duygusal açıdan asla tatminsiz bırakmadı bu da yeter de artar bile.

Aurelio ve Lambri ilişkisi hakkında ne düşünüyorsun? Sonuçta Lambri ona aşık olduğunu söylüyor. Aurelioyu kıskanıyor musun?

Evet kıskanıyorum.

Aurelionun amcasıyla ilgili neler biliyorsun? Sana ondan bahsetti mi?

Biraz bahsetti, benden bir şey gizleyeeğini sanmıyorum.

Sahip olduğun erkeğin, en az senin kadar insanlarla düşüp kalktığını ve bundan hoşlandığını biliyor muydun?

Bunu zevk alarak yapması acı çekerek yapmasından ya da bedenini bir şeyleri elde etmek için kullanmasından daha iyi ve zararsız bence =) sonuçta cinsellik bir ihtiyaç bu ihtyacını tatmin etmesinde bir sakınca görmüyorum ama kıskanmadığımı söyleyemem tabii.

Aurelionun Heaven gibi fantezileri olan bir erkek olmasını ister miydin?

Yoo, ben Aurelio nun performansından memnunum =)

Şu an aklıma gelenler bunlar, son olarak neler söylemek istersin?

Dünya barışı diliyorum =)

Not; Cevapları soruların altına yazarsanız çok memnun olurum. Sorduğumu soruyu hatırlamak zor oluyor.
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:23 pm

Ben Nikkiyi istiyorum ya T.T
London Chatterley

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:24 pm

Çok beklersin XP
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:25 pm

Nedenmiş T^T
London Chatterley

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:28 pm

Çünkü bu gün pc de ben varım Cool
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:29 pm

Ama hep sen varsın, biraz o gelsin -_-"
London Chatterley

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:32 pm

Ben ilk defa giriyorum >.<
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:32 pm

105 mesajın hepsini bu gün attın sanırım >_>
London Chatterley

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:37 pm

Evet >.<
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:38 pm

Huh -_-
London Chatterley

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:40 pm

Hıııııh
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:44 pm

Pierrotun şifresini kırıp seni engelleyeceğim forumdan -_-
London Chatterley

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:47 pm

Yine üye olurum ^3^
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:50 pm

Üye alımlarını kaparım -_-
London Chatterley

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 8:53 pm

Bir şey söylemek istiyorum Nikki çok aptal ve kaşar!!!!! lollollollollol
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 9:11 pm

Foruma bir daha girebilecek misin gör bakalım sersem -_-"
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 9:18 pm

Oh ortalık biraz karışmış ^^'
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 9:28 pm

Biraz değil epey karıştı ^^U
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 9:29 pm

Sanırım London ı banlamışsın ^^
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 9:34 pm

Hayır 3 gün uzaklaştırdım -_-
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 9:35 pm

Anlıyorum =) dönünce başının etini yer ama ^^
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Nikki [Ropörtaj] Empty
MesajKonu: Geri: Nikki [Ropörtaj]   Nikki [Ropörtaj] Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 9:47 pm

Ortalıkta olmayabilirim. Ya da yine engellerim akıllanmadıysa Razz

Nikki [Ropörtaj]
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Aurelio yla Röportaj