Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şu an ne düşünüyorsunuz?

+14
Valerian Delacroix
Flora J.Gallagher
Holden Morrisey Caulfield
Valérie Vacher
Jefree Chopin
London Chatterley
Britannia Foxworth
Lambri Petrovna
Aurelio du Pré
Amarantha Laraine Hyde
Achille Rain Nastka
Pierrot
Nikkiel Machen
Caine Delacroix
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 33  Sonraki
YazarMesaj
Pierrot
Admin
Pierrot

Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 2:40 pm

Sonunda üşenmeden evden çıkıyorum. İyice kül kedisine dönmüştük Razz Oyuna da kaç gündür giremiyorum. Ama yani 20 lvllık karakteri arenaya ışınlarsanız tırsarım böyle >.<
Helal ama Ignatiama, taa Romadan asyaya koştu Laughing Otomatiğe takmak böyle oluyor-ama bunu pintilikten yapmadım portal ışınlamadı- Razz Pintiliği bırakıp diğer karakterlere de yeni bir şeyler almalı ve artı basmalıyım. Ölüp duruyorlar. Ha bir de hala emin değilim bu karakter düzeninden, sanırım paraya kıyacağım artık XD
Oyunda çok yalnızım, beni guilde al diye ağlayan çocuk 20 lvllık bir ezik olduğumu öğrenince bir daha mesaj atmadı, kader utansın bu tipler hep çıkıyor T_T Alman çocuğuda kaybetmenin burukluğunu yaşıyorum kaç gündür, oyun gitti halbuki T_T Birde şu oyuncuların wc muhabbetlerinden sıkıldım Razz
Flora J.Gallagher

Flora J.Gallagher

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 7:31 pm

Akşam yemeği programı. Süslenmek lazım.
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 7:48 pm

Annem pcme el koydu, uyuz oluyorum >_>
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 5:58 pm

PC'yi geri aldım, VTM için buton yapımına dönebilirim. Sanırım bu sefer bir çok klan eklenecek, anarch ve sabbat ağırlıklı oynamayı düşünüyorum. Açabilirsem tabi Razz
Bir de şu RP'lerime bakmalıyım, kaç gündür gezip tozmaktan yazmadım :/
London Chatterley

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 11:03 pm

Daha şimdiden memlekette gitmedik entel cafe takılmadık havalı restorant bırakmadık XP nargileci nargileci gezdik XP hepsi de aşırı matrak ve eğlenceli anılar gel gelelim bu geceki dernek yemeği ayrı bir güzeldi *-* aslında bunu ayrıntılı bir şekilde anlatmalıyım gel gelelim amarantha yla yazdığım şu kurgunun karakteri Soleil i hazır aklımdayken ve bir başıma kalabilmişken yazmalıyım Wolfram ve Delilah çiftini de yenileyemedim bir türlü :S

bir de XD

Lenalee:...kutay geldi bana ikinci kez teklif etti kabul ettim sonra ilyas ta teklif edince kutay benden ayrılsın diye soğuk davranmaya başladım, ayrıldı bir saat sonra Oğuz mesaj attı konuştuk sonra hep takıldığımız cafe de gördüm yanına gittim konuştuk eve döndükten sonra bana ''çok güzelsin benimle çıkarmısın?'' diye mesaj attı ben de Kutay a çok kızdığım için kabul ettim...

Ritsuka: Kafam karıştı Oğuz sana ilk teklif eden çocuk muydu yoksa arkadaşının eski erkek arkadaşı olan mıydı? ( Beste teklifini kabul etmedikleri hariç tamı tamına 5 erkekten birden söz ettiği için lol )

Lenalee: Hani ilk başta beni ayarlamaya çalıştıkları çocuk vardı ya benden bir yaş küçüktü işte o. Sonra bu beni Selin diye hep dalga geçtiği bir kızla aldatmış inanmıyorum yaa çocuk bana 7 kez teklif etti 7.sinde kabul ettim sonra gitti beni aldattı *duraksar* Bu da karı gibi laf dinliyor
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 11:19 pm

Oyundaki oğlan pvp için alvardı durdu. Kabul etmedim ve guild chatinden yalvarmaya başladı. Meşgulüm dedim artizce, Nooooooooob!!!! diye bağırmaya başladı. Çenesi kapansın diye kabul ettim, yendi, rahatlatı ve bir şeyler anlatmaya başladı. Ben cevap vermeyince oturdum ağlıyorum sandı herhalde, özür falan diledi. Koşarak uzaklaştı sonra. Ben de tuhaf tuhaf sırıttım. Şu Craft olayı için oyunu ayağa kaldırdım ama yeteneği yaparak arttırabiliyormuş. Koskoca oyunda biri çkıpta craft yaparak arttırabilirsin demedi, yazıklar olsun lolz
Ayrıca Gilrean kadar kafa bir insan görmedim, nasıl bir espiri ve taklit yeteneğidir yarebbim. Eğlenceli insan.
London Chatterley

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 1:43 pm

Ritsuka bana demişti seni de çellosever yapacağım diye XDne yalan söyleyeyim bu güne kadar evet çelloyu da çok seviyordum ama daha kasvetli bir sesi olduğu için Piyano biricik ti benim hep piyano öğrenip Jullien çalmak isterdim *-* Ama arkadaşı görünce XD....

Bir de besteden gelen mesaja bittim xD

''Gülayın yutkunma melodisine sahip olmak artık hiçte zor değil hemen 3350 ye 'gülayınyutkunmamelodisi' yazıp gönderin anında cebinize gelsin''

lollollollollollol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 3:50 pm

Benim gibi asosyal birinin son zamanlarda gezemeyeceği kadar gezdim. Şahsen insanın gezdikçe gezesi geliyormuş, ayrıca bir sürü de kitap aldım yine. Biraz tuhaf gelebilir ama iki kitabı aynı anda okumaktan zevk alıyorum, zira bunu 3'e çıkarmamalıyım, yoksa geceleri gördüğüm rüyalar Losttan bile beter bir senaryo ile karşıma sunuluyor. Düşük zekalı Alyoşa'nın Drakula'yı kazıkla öldürmesi ve sonra tuhaf araçlarla çöllere düşüp zaman makinasıyla bir şeyler yapması gibi şeyler hatırlıyorum. O Wells'in orta okulda okuduğum bir kaç kitabını yeniden okumalı ve anı tazelemeliyim. Sanırım bütün Rus yazarları bitirmiş olabilirim, bu yüzden istediğim diğer tarzlara eskisinden daha fazla vakit ayırabileceğim. Bir de uzun araştırmalar sonucu düzgün flimler indirebileceğim bir site buldum, ancak daha denemedim. Mutluluk şimdi bana daha yakın ve sabahlamak için iyi nedenlerim var. Hayat gece 12'den sonra daha zevkli bence.

Şu ödevin son sorusunu da halledip, RP'leri yazmaya koyulmalı ve sonrada oyuna doğru yollanmalıyım. 26 lvl oldum ama hala deneyemediğim bir sürü şey var. Ignatia'ya eğer başarabilirsem kontör ile kostümler falan alacağım. Telefonu kapatıp sadece kontör yüklemek bu işe yarıyor işte. Hala Sosyoloji için bir tez düşünmedim ve bu ödevlerin bir ay evvel bitmiş olması lazımdı. Sayın Profesörün ödevimi geri yollaması ihtimalini bile bile yapıyorum ama umrumda değil zaten, uzaktan eğitimin faydaları. Ayrıca ısmarlamam gereken bir sürü psikoloji kitabı var. :/
Ayrıca oyundaki İtalyan'ın 30 yaşında çıkmasıyla şoke olmuştum. Bütün tip insanlarda beni buluyor zaten. Guild başkanının çeneside pek düşükmüş gerçi XD Bütün gün skill bastılar durdular bana. Şu Nooob!! deme meraklısı oğlan ne yapıyordur merak ediyorum O.o

Ayrıca Arda-chan'i RP'ye dönmesi için ikna edemiyorum, Gilrean da öyle. Acaba ben de bir süre bıraksam mı diye düşünüyorum... VTM'yi de açmaktan iyice vazgeçmek üzereyim.
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 1:23 pm

http://www.ressim.net/upload/21d879b1.bmp

öeh Sacchi-chan -_-
Yanlış anlaşılma olmsın, o şeyi ben demedim bana demiş O.o
London Chatterley

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 8:38 pm

Ayşe hoca da Arzu hoca da dernek yemeğinde bayaa baskı yapmışlardı XD bu gün de Cunda da keyif yaparken basıldım XP topuklu ayakkabılarım cici bici eteğim var geçen sefer olay olmuştu dedim ama dinletmedim bana ve tayfama el birliğiyle araç gereç hazırladılar Devan la kız kardeşim uğraşamadılar gelmediler bizimle. Eski tayfa yok tabii biz de besteyle o öbür seramik sınıfında ki kızları hiç sevmiyoruz :S eskilerden bir Aysel bir de Eda duruyordu Ritsuka nın yaşlarnda(valla ayarlardım aslında ama kız bayaa bir sosyalistimsi bir şeydi Xp bizim elit ritsuka yı istemez XD ) bir kız ama çok sevdiğim biriydi ben çok konuşkan bir tip olmadığımdan insanlarla samimi olmam biraz vakit alır ama enteresan bir şekilde edayla birbirimizi mıknatıs gibi çekiyorduk bir şey anlatacağı zaman önce bana döner söylerdi. Eh Doğaç denen çocukla da az çok muhabbetimiz var iyi geçti o yüzden türkiyede sadece 10 tane olan bisikletten olmasa da güldük bayaa lollollollol taş kahve amcaları süper lollollol.Ayrıca formdan düşmemişim hala hepsinden erken bitiriyorum. Tam kilise civarında durmuş bir şeyler çiziyorduk tuhaf bir gürültü işittik ama öyle bir gürültü ki uçak falan düştü sandık önce sonrasında feci şiddetli bir dolu yağışı başladı, ardındanda yağmur sabahtan hava güzel olduğu için üstümüz başımız da inceydi oradan nasıl tüydüğümüzü bilemedik sonra devanlar bir ton dalga geçtiler kış boyunca hiç şiddetli grip geçirmemekle övünüyordum da bakalım yarın ne olacak :S
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 2:35 pm

33 lvl oldum.
Karakterlere isim falan vermek istiyorum. Gilrean Monk'a Hacı diyip duruyor, acaba ismini İmam Gazali koysam saygısızlık etmiş olur muyum? Hayır azar yersem sonra bir daha değiştirmem gerekir, en iyisi ateşle oynamamak Laughing
Farkettimde, bu kadar cıvık bir insan olmamalıyım, gidip Arapça sözlük falan karıştırıp espirili bir şey yapayım XD
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 10:01 pm

İsminin Andre olduğunu tahmin ettiğim bir çocukla akşamdan beri o görev senin bu görev benim koşturup duruyoruz ve 35 lvl olmuş bulunmaktayım. O Rock Star ben de Romalı kadın asker gibiyiz lol *Karla yan yan bakar Razz*
Berbat ötesi bir ingilizcem-yaşasın sözlük*-*- ve söylediği kimi şeyi yarım yamalak anlamama rağmen gayet iyi anlaştık. On dakika boyunca peygamber devesi ararken "Bunlarda çok yavaş yumurtluyor" deyişine gülmemek elde değildi. Sanırım bilgisayarı çok yavaş, ya da benim karakter tazı gibi koşuyor. Devamlı geride kaldı ve kendine gülüp duruyor Razz
Amerikada saat kaçsa çok uykusu geldi ve yarın dönmek üzere gitti. Şimdi yeni zırh kuşanmalıyım lol Guilddeki biride devamlı bana hediye falan yollayıp duruyor. 30 lvlın şerefine para yollamış, craftta bastı sağolsun Razz
Guild lideri 2 gündür üst üste öldükçe yanda Muhammed has Died! yazınca tuhaf hissediyorum lol
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 10:25 am

Geçen yaz ''Yatakta yemek yenmesini istemeyenler karabasan gelir diye bir şey uydurmuşlar işte.'' diyen Devan Ekimle beraber yatağının üzerine oturmuş cipsleri götürürken bir karabasan muhabbeti açıldı iki dakika sonra Ekim i yatağından kovalayıp yatak örtülerini deli gibi silkmeye başladı Ekim e de ''Git kendi yatağında ye oğlum karabasan sana gelsin.'' dedi bir yandan da gülme krizi tabii. Süper bunlar yaa, şimdi anneane gitti ya ev tamamen bunlara kaldı bir de herşeye ''oh Sh.t!'' demeleri iğrenç bu Devanın lafı Ekim de ondan kapmış herhalde, hoş onun da MSN şifresi bombadır. Nisanın 25 ine kadar böyleyiz(Aslında okul durumlarından dolayı 17 sinde falan dönmeleri gerekiyordu ama 24 ündeki bahçe partisine kalmaları içimn ikna ettik gibi -ki devan gibi arkadaşının yaş günü partisi için bir geceliğine bodrum a geçip sonra ayvalık tatiline devam etmiş biri parti için her numarayı yapar-yine de kesin değil Sad. Clara bize amma özendi ama XP bütün kuzenler burada bir o yok yengemin başının etini yiyyordur şimdi XD.
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 3:25 pm

39 lvl oldum quest olayım bittiğine göre crafta ağırlık vermeli ve ticaret insanı modunda "para para para" diye gezinmeliyim.
Andre öldü sanırım.
Merve'yi sevmeye başladım, hatta epey bir. İletişim yollarını forumdaki sohbetten daha da fazlalaştırmalıyız. Ayrıca güzel yazıyor.
Gilrean'ı taciz durumlarım hala sürüyor, sanırım beni dövecek. Diğer kostümleri çıkartamadık hala, lanet boss.
Resim kursuna hastalık yüzünden gidemedim, ne güzel hocaya romantik çello concertoları yollayacaktım. Herkesin Elgar dinlemesi gerek.
Enigmadaki o soprano sesi Sarah'a aitmiş, hatta Türkiyeye falan gelmiş. Sesini çok beğeniyorum, albümlerini de öyle. Hakkında daha fazla bilgi edinmeliyim. Ah, keşke sevgililer gününde Hülya Avşar gibi kendi konuştuğundan bile bir şey anlamayacak kadar sığ birinin programına çıkıp kendisini düşürmeseydi ama en azından izleme şansım olacak. Beyaz giyme toz oluru çok şirin söylemiş.
Fransız kadınlarının yüz hatlarına ve aksanlarına hayranım, -bu farklı birisi için söylenmişti-.
Andrea Bocelliyi ben neden rüyamda futbolcu olarak gördüm bunuda biri açıklamalı, ahaha.
Amarantha Laraine Hyde

Amarantha Laraine Hyde

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 6:44 pm

Kız kardeşim sınava girdi, yol uzundu ve camları açtığımız için baş ağrısı çekiyoruz. Off gezmek güzeldi ama bir kaç saatliğine de olsa kendi başıma kalmak güzelmiş, Mayıs başı gibi de Usha geliyormuş. Aslında o kızı rp ye başlatmak istiyorum. Rp demişken yazmayı da çok özledim...

Amarantha nın avatarı diğerlerinin yanında ufacık kaldı, aslında bir ara el atmak lazım çok hoş promosyon fotoğrafları var ama bu poz için msn imin yarısından fazlası ''off avatar çok karizma'' dedi değiştirmeyeceğim sanırım XD annem msn avatarımda görünce ben zanneti ilk duruşu, tipi oturuşu falan sana benziyor dedi çok mutluyum XD keşke yüzüm gözüm de biraz benzese XP
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 12:55 pm

Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 C5431cb8Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 0451b4f0Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 A489df64Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 5a2ea40f

Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Lightning_Sig_by_lau_ane

Üstteki eğer bunlardan birini beğenirse kullanabilir. ^_^

Bir an önce Gilrean gelsin artık =P
Amarantha Laraine Hyde

Amarantha Laraine Hyde

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:22 pm

Teşekkürler ^^

Şu Deniz Yıldızı ndaki Ozandan süper Duke olur O.o
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:45 pm

Rica ederim Razz
Çok korkunçmuş bu arada Ozan lol Bence onu sapık kızlar daha çok beğenir lol Hani vardır ya saçlarını traş edip artizlik yapan asi oğlanlara meraklı kızlar XD Justin Timberlake tipli Razz
Albert Wesker'ı Duke yapacağım, Romeo ve Lambri için renkli geceler kuşağı *-*
London Chatterley

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:50 pm

Evet tam bizim mahalle kızlarına göre XP Zaten sevgilisi de mahalle kızıydı onun XP Bir de melih var o da Edward la süper kanka olur *-*

Yupiii *-* yap yap ta görsünler günlerini *-*
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:53 pm

Valla onları bir tek mahalle kızları değil, Beşiktaş gibi bir yerde bile beğenen hatta ölüp biten tipler var O.o Edward kendi gibi biriyle kanka olmak istemeyebilir Razz Kısıtlandığını hissetmemeliymiş Razz Bütün kızlar onunmuş Laughing

Peri ve deniz kızı kostümlerine alıp geliyorum şimdi Laughing
London Chatterley

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:57 pm

Ya mahalle kızı derken şu saçını karma karışık bir at kuyruğğu yapıp adidas eşofman giyen standart kız tipinden smöz ediyorum. Gerçi herkes bitebilir doğrudur annemle kız kardeşim bile fena değil diyorlarsa o.o anlıyorum lollollol

Wooooow *-* *-*
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 8:00 pm

Evet onlar da var O.o Bizim buradaki kızların saçları açık sarı, minicik etek, kalıp gibi makyaj ve kuaförden çıkmış gibi fönlü saçlarla geziyorlar lol Yakında lise var bakıyorum da hepsi aynı Razz

Lambri yurt dışına kaçmış lol
London Chatterley

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 8:09 pm

Onlardan bizde de var kışın ten rengi ince çorap ve mini etek ya da siyah çorap üzerine kısa şort altına da bot kombini gözlerde havaya aldırmaksızın kocaman gözlükler XD neyse ki lisede ki tipler kot pantolon bluz ikilisiyle idare ediyorlar aman coşmasınlar O.o

ROmeo da lol
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 8:12 pm

Kışın gezilen o mini etekle üşümüyorlar mı ya? lol Evet kontlulara bile şükrediyorum ama bazı kadınlar öyle aşırı dar giyiyorki korkuyorum lol

Albertda süper güçler var Razz
London Chatterley

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 8:19 pm

Üşütüyorlardır bence ama millete artislik olsun işte...Yaa tamam küçük kalçalı kızlarda o dar kotlar güzel duruyor ama geniş kalçalılara cidden yakışmıyor O.o

Yandılar XP

Şu an ne düşünüyorsunuz?
12 sayfadaki 33 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 33  Sonraki
 Similar topics
-
» Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?