Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şu an ne düşünüyorsunuz?

+14
Valerian Delacroix
Flora J.Gallagher
Holden Morrisey Caulfield
Valérie Vacher
Jefree Chopin
London Chatterley
Britannia Foxworth
Lambri Petrovna
Aurelio du Pré
Amarantha Laraine Hyde
Achille Rain Nastka
Pierrot
Nikkiel Machen
Caine Delacroix
18 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Sonraki
YazarMesaj
Caine Delacroix
Dükkan Sahibi/Yayımcı
Caine Delacroix

Şu an ne düşünüyorsunuz? Empty
MesajKonu: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 3:33 pm

MegaTen'i indirdim ve oyunun nasıl bir şey olacağına dair düşünceler içerisindeyim.
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 6:46 pm

Megaten güzel bir oyundur fakat standart MMORPG lere benzemez ve yaş ortalaması biraz küçüktür demek istiyorum.
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 11:37 am

Evet belli ama daha kimseyle tanışmadık, zaten Heaven oynuyor XD
Gördüğüm rüyayı düşünüyorum. Yazıp yolladığım halde yazmamışım gibi ve tekrar yazma girişimleri >.<
Achille Rain Nastka

Achille Rain Nastka

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 7:17 pm

Migrosa gideceğim, geçen sefer tanesi 3 liradan aldığım klasikler yüzünden pek sevdim orayı. Sonrada ya Rpye bakarım, ya mgs1e -yazlıktayım bu arada- yada kitaplara göz atarım. Pierrotun cidden erkek olsaymış ne yapacağını düşündümde, gülmeden duramıyorum lol
Kardeşlerim pazartesi gidiyor, üzülsem mi sevinmesem mi bilemedim. Neyse PS CS4 iyi bir can yoldaşı oluyor kimse olmayınca
Amarantha Laraine Hyde

Amarantha Laraine Hyde

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 1:25 pm

Serah dershane çıkışı Assortie ye gidiyormuş ve Assortie de bayaa bir indirim varmış öhöm özendim. Artist karakter yapısına sahip olmam benim de bir bayan olduğum gerçeğini değiştirmez. Ne zamandır mini minnacık broşumun bir başka versyonunu satın almak istiyordum ama bir türlü kısmet olmadı zaten. Şimdi almasını rica etsem takmayacak offlayıp pufflayacak zaten hayat amacı benimle ters düşmek. Dün onu o kadar uyardım mesela, bak o pastanın içi beyaz olabilir yiyemezsin sonra öbürü kesin çikolatalı diye sırf benim dediğim olmasın diye riskli pastayı aldı içi beyaz çıkınca da en az kendsi kadar suratsız olan ilk okul arkadaşına cipsten başka bir şey ikram edemedi Smile

Diğer yandan zaten genelde sabah erken saatlerde dışarıya çıktığım için pek nadiren uğrayabildiğim sahaf yaza kadar kapalıymış. Üzüldüm, daha önce en büyük kitapçılar bile beni bu kadar cezbedememişti. İkinci el kitaplar daha bir gizemli oluyor.

Şu Ritsuka denen sabah şekeri tüm enerjimi sömürüyor. Güzelim sen o gencecik küçük gri hücrelerini mekanik bir kuşu hoplatıp zıplatma yöntemiyle elektrik telini koparma çabalarına yoracağın yere gidip kitap falan okusuna, ya da tak koluna oda arkadaşını gezip tozun biraz neden o küçücük odaya tıkılıp kalıyorsunuz bak Serah a bir hafta sonu evde oturuyor mu her gün bir yerde. Kılığı,görünümü ve öğrenim gördüğü binanın muhteşem kombinasyonu çok hoşuma gittiği için karakterlerimin yirmili yaşlardan ergenliklerine dönme sebebi, teen karakterlerimin ilham kaynağı özellikle London ın çıkış noktası Britannia nın da direk referansı olması sebebiyle bazen hak etse de salak demek istemiyorum. Neyse, uğraşıyorum dedim zaten ama bakmıyorum bile şu anda, annemin yapma çocuğa yazık görüşü de umurumda değil RP yazmalıyım artık...
Amarantha Laraine Hyde

Amarantha Laraine Hyde

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 2:08 pm

Lenalee strikes back.
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 2:38 pm

Ritsukanın gerçek ismini merak ettim lol
Giidp biraz daha ps için gereç bulayım, çok hoş kelebeklerim var artık *-*
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 1:49 pm

Babam Resident Evil 5'i sipariş etmiş, sinirden köpürüyorum dün akşamdan beri >___________________<
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 2:19 pm

Nikki'yi *-*
RP'nin devamında başımıza gelecekleri -.-
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:31 am

Sun online oynama hevesim kursağımda kaldı. Requiemi indiriyorum şu an.
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:52 am

Requiem'in yarım saatte acak 120 mb indirmesine dayanamayarak kapattım. Süperim ben >_>
Lambri Petrovna

Lambri Petrovna

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 7:45 pm

Aurelio'nun sabırsızlığını özlemişim ^.^
Caine Delacroix
Dükkan Sahibi/Yayımcı
Caine Delacroix

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 9:52 pm

Evan Elif denen kızdan köşe bucak kaçmaya başlamış. Hatta yeni msn alacakmış kendisine bulaşmasın diye. Cemre ile yeniden barışmışlar. Konuşmalara şahit oldum. Çok mutluyum ya ^_^
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 10:53 pm

Canım sıkkın -_-
Caine Delacroix
Dükkan Sahibi/Yayımcı
Caine Delacroix

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 11:01 pm

Sırtım çok ağrıyor T.T
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 9:48 pm

Rain nerelerde yaa T^T.
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 9:49 pm

Psikiyatrist de Razz
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 9:49 pm

Ne oldu ona ?! O.o o.o
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 9:51 pm

Yaoi yaptı Razz
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 9:51 pm

Ama o gerçek değildi ki O.o
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 10:02 pm

Biliyorum ben de şaka yaptım zaten lol
Achille Rain Nastka

Achille Rain Nastka

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 1:17 am

Nikkiel Machen demiş ki:
Rain nerelerde yaa T^T.

Buradayım ;P
Pierrot her zaman ki gibi iğrenç espiriler yapıyor :3
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 1:56 pm

Hoş geldiiin *_____*

Evet bence de
Achille Rain Nastka

Achille Rain Nastka

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 2:22 pm

Hoş buldum ^^
Pierrot itlaf edilmeli =P
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Şu an ne düşünüyorsunuz?   Şu an ne düşünüyorsunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 2:26 pm

Ne işlerin vardı *-* ?

lol

Şu an ne düşünüyorsunuz?
1 sayfadaki 33 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Sonraki
 Similar topics
-
» Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?