Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aleister [Taslak]

3 posters
YazarMesaj
Persephone Vivian Fleuret
Yaoi Fangirl

Aleister [Taslak] Empty
MesajKonu: Aleister [Taslak]   Aleister [Taslak] Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 10:48 pm

Öhöm işte Aleister ama taslak haliyle, üzerine basa basa söylüyorm bu bir taslaktır! sitede pek bir hareket olmasada Final Fantasy XIII-2 nin duyurulması ve diğer FF oyunları hakkındaki bazı yeniliklerin gazıyla yazıverdim >.<. Hatta resim olarakta o kadar güzel resmi varken Versus un yeni videosundan bir sahne kullandım (hoş bu suratındaki şaşkın ifadeyi sevmemden de kaynaklanıyor olabilir O.o) . Metnin bütünlüğünü bozmaması için bazı niteliklerini yazıdan çıkardım- ki zaten buraya yazmasam bile belirttiğim özelliklerinin üzerinde de muhtemelen oynama yapacağım- bu yüzden pek içime sindiğini söyleyemeyeceğim ama işte bir anlık gaz >.< altına birde minik lejant hazırlamıştım sitedeki görünümü word deki görünümüyle bir olmaıdğından hevesim kırıldı, sonrada sildim gitti! Ayrıca Aleister a oyundan esinlenerek bir geçmiş yazdım, ne yazıkki biraz uçmuş olabilirim, geldiği yer kurgumuzda önem teşkil etmediği ve artık elinde herhangi bir güç kalmadığı için sakıncası olmaz diye düşündüm. Aslında tabii ki bu konuda sizlere danışacaktım fakat sır olarak kalırsa en azından rp yapmayı düşündüğümüzde bir defalığınada olsa konusu bulma sıkıntısı çekmeyiz. Sırlar açığa çıktıktan sonra, hikayesini çok abartılı bulursanız belirtmekten çekinmeyin hemencecik iptal ederim!

Daha yazılacak çok faza karakter var yakın bir zamanda hepsini sizlerle paylaşmak istiyorum tabii üşenmezsem >.<, en basidinden benim beller mesela, onlar için bir kurgum var yakın zamanda beğeninize sunup onay alırsam işe koyulacağım tabii önce bana bir konuda yardımcı olmanız lazım. Benim şu Final fantasy Boy var ya MSN de Walter la sevgiliydi hani? Hah! onun adını hatırlayanınız var mı >.< (kendi adamımın adını unuttum evet. Bellerin dışında bir yığın ergen oğlanım var yine <.< elimde kullanmak istediğim çok fazla resim var ne yazıkki hepsine birden birşey yazamıyorum T_T her neyse bu oğlanların arasında Ashcroft ların Lucian ve Julian'ı, yine mundus tan Ian ve Nathan kardeşler birde Skye la onun henüz bir isim uyduramadığım eskort ikizi de var. Bu kez yetişkin karakterlerim de var! Onların çoğunu Moirae ya açacağım. Aralarında dedektif yada polis dedektifi olmasını planladığım bir bayan karakter var kendisi daha önce kullandığım yerlerde pek bir sevildi umarım sizlerde seversiniz, yanında karakteri hafiften Brit i anımsatan biri daha var falan filan işte. Son olarak şartlar el verir mi bilmiyorum fakat bir röportaj yapmak istiyorum, bana röportajını yapmamı istediğiniz kişinin ismini bırakıp, sorabileceğim sorular hakkında ufak ip uçları verirseniz çok memnun olurum.

her neyse çok uzatmadan Aleister a geçip sahneyi suratsız Tyler a devredeyim de içinizi karartmaya devam etsin. Aleister ın adamlarını, resimleri netleştikçe buraya ekleyeceğim

Aleister [Taslak] 1ekz9f

+ Aleister Crowley:

Çenesi kapalı durduğu zaman, enigmatik, karanlık bir portre çizen dış görünüşü insanlarda saygı ve hayranlık uyandırmıştır, çoğu ona yaklaşırken pek bir temkinli davranır, gel gelelim ağzını açıpta konuşmaya başlaması gözüktüğü gibi olmadığını düşündürmeye yetecek te artacaktır bile!Aleister hareketli, rahat ve dost canlısı yapıdadır. Çok konuşur, kafa ütüler, nadirende olsa aptal olduğu izlenimini yaratacak kadar saçma sapan şeyler söyleyebilir. Üzerindeki sürekli ilgiye karşın tehdit oluşturacak birine benzemediği için şüphe çekmemektedir. Ne yazık ki iyi tarafları , gizli kalması gereken yanını kamufle etmek için uydurulmuş bir tiyatro oyunundan ibarettir. Geldiği yerde, hayatta kalmak için acımasız ve duygusuz olması gerektiği sürekli kafasına kakılmıştır. Buna rağmen duygularından tamamen arınmayı beceremediğinden birilerini çıkarları uğuruna harcamadan önce durup şöyle bir düşünecektir fakat yoluna çıkan veya ihanet eden olursa merhamet göstermeyeceği kesindir. Eli silah tutmasa bile yapabileceği şeylerden korkmak gerekir, o karanlık beyinde nelerin dönüp dolaştığını tahmin bile edemezsiniz . Tabii mükemmel olmadığınıda hesaba katmalı. Gençliği ve dolayısıylada deneyimsiz oluşu en büyük zayıflığıdır. Ayrıca başarısızlık gerçekten moralini bozar.

Pierrot
Admin
Pierrot

Aleister [Taslak] Empty
MesajKonu: Geri: Aleister [Taslak]   Aleister [Taslak] Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 12:45 pm

Tempest mıydı? Bunu aiondaki petimle de karıştırıyor olabilirim ama O.o Walter şirince el sallıyor Razz
Karakter ise bence çok iyi görünüyor. Kurgunun da sorun yaratacağını hiç sanmıyorum, çünkü zaten iki kişiyiz bir kısıtlama yapmak şu durumumuzda da çok çok gereksiz olur lol
Yetişkin karakterleri de çok merak ettim :3
Nikki du Pré

Aleister [Taslak] Empty
MesajKonu: Geri: Aleister [Taslak]   Aleister [Taslak] Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 2:38 pm

Vivian teşekkür ediyor. Yetişkin karakterleri de öyle çok sıra dışı değillermiş fakat sempatik tipler diyor
Pierrot
Admin
Pierrot

Aleister [Taslak] Empty
MesajKonu: Geri: Aleister [Taslak]   Aleister [Taslak] Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 4:34 pm

Olsun, merakla bekliyoruz ^-^

Aleister [Taslak]
1 sayfadaki 1 sayfası