Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Autumn

+4
Britannia Foxworth
Aurelio du Pré
London Chatterley
Pierrot
8 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Pierrot
Admin
Pierrot

Autumn Empty
MesajKonu: Autumn   Autumn Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 7:35 pm

Herkese yeniden merhaba! Bu haftanın seçilen NPC'si Autumn. *Autumn'a döner* Bu konuda neler söylemek istersin, ilk duyduğunda neler hissettin?

Seni ilk VTM'de yan NPC olarak tanıdık. Bize kişisel ve fiziksel özelliklerinden bahseder misin azıcık? Mesela hangi okulda okudun, hangi burçsun, en sevdiğin yemek vesaire...

Heaven'ın sana ilk gün çok kötü davrandığını içimiz sızlayarak okumuştuk. Bir süre boyunca seni istememişti, onu ne şekilde kendine aşık ettin?

Heaven'ın kişiliği ve tutumları belli, ondan az da olsa korkuyor musun?

Psikolojik sorunların hala devam ediyor mu? Ne tür rahatsızlıkların vardı?

Daha önceden hiç taciz, ya da tecavüz gibi zorbalıklara maruz kaldın mı? O insanlardan biraz bahsedebilir misin?

İlk sevgilin kimdi? Nasıl tanıştınız? İlk deneyimini onunla mı yaşadın, bir başkasıyla mı?

Hayatında yaşadığın en kötü deneyim nedir?

Heaven'ın bağımlılıkları hakkında ne düşünüyorsun? Seni acımasızca uyuşturucuya alıştırmıştı, bunun için ona kızgın mısın. Sonuçta hayatını mahvetmiş sayılır.

Hiç çıkar ilişkin oldu mu? Olduysa nasıldı?

Heaven'ı ilk görüşte mi sevdin, yoksa zaman geçtikçe mi?

Peki onda seni çeken şeyler nelerdi, malum pek kibar ve romantik biri sayılmaz.

Heaven'ın sapıkça hareketlerinden rahatsız oluyor musun? Ya da onun başka ukelere bakmasından?

Heaven'ın evlenmeyi düşünmediği çok açık. Bu konuda neler düşünüyorsun? Sence seni oyalıyor olabilir mi?

Onunla bir gün ayrılsanız hayatına nasıl devam ederdin?

İleride hangi mesleği icra etmeyi düşünüyorsun?

VTM'de çok arsız bir ukeydin, hala öyle misin. Heavendan sonra bildiğimiz Autumndan neler değişti?

Batıl inançların var mıdır? Mesela örnek verebilir misin?

Favori yazarın ve kitabın hangisi?

Forumun en güzel kadını ve erkeği kim sence? Heaven hariç =P

En yakın arkadaşların kimlerdir, birlikte neler yapmaktan hoşlanırsınız?

En sevdiğin konsol hangisi ve favori oyunun. Hangi tarzları daha çok beğeniyorsun?

Giyim tarzından bahsedebilir misin, kendi yeteneğine mi güvenirsin yoksa modacılara mı başvurursun?

Çocuk sever misin? Heaven ile ileride evlat edinmek ister miydin?

En sevdiğin hayvan hangisidir?

Kendinde en beğendiğin yönünden bahsedebilir misin?

Not; Cevapları soruların altına yazarsanız çok memnun olurum. Sorduğumu soruyu hatırlamak zor oluyor.
London Chatterley

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 12:07 am

Seni ilk VTM'de yan NPC olarak tanıdık. Bize kişisel ve fiziksel özelliklerinden bahseder misin azıcık? Mesela hangi okulda okudun, hangi burçsun, en sevdiğin yemek vesaire...

Tabii sizi kısaca bilgilendreyim ^_^ Adım Autumn, aktris bir anneyle profesör bir babanın bebeği olarak dünyaya geldim. Öncelikle belki beni itici bulacaksınız fakat boyum çok kısa T_T, sarı iri dalgalara sahip saçlarım orta uzunlukta, çenemin iki üç parmak aşağısına dek uzanıyorlar. Çok narin yapılıyım dahası fazlasıyla zayıfım, iri gözlerim mavi renkli, tenim çok açık küçük ve kalkık bir burnun sahibiyim dudaklarım sa dolgun ve şekillidir. İnsanlar güzel göründüğümü söylüyorlar bense bunu asla kabul etmedim. Dağınık bir ailem vardı dolayısıyla sorunlu biri olarak yetişmem çok şaşırtıcı bir sonuç olmamalı ^^. Okuduğum okulların ikisi de yatılıdır ^^ , buralarda da çok sorun çıkarmışlığım var, sicilim oldukça kabarıktır okuldan kaçmaktan tutun da kavga, saygısızlık vb türü şeylere kadar ne ararsanız bulabilirsiniz. Heaven la tanışmadan önce şu anki okulumdan atılıp özel ihtiyaçları olan çocuklar için özel olarak kurulmuş bir okula yerleştirilmem söz konusuydu davranışlarımın hızla düzeldiğini görünce vazgeçtiler fakat sanırım bu sene devamsızlıktan kalacağım ^^

Kişisel özelliklerimden söz etmeyeceğim çünkü üçyüz altmış derece değiştim yeni halimi ben bile tanıyamıyorum, sanırım biraz şapşallaştım, eskisi kadar uyanık, hazırcevap, alaycı ve küstah değilim masum küçük bir çocuk gibiyim,Heaven nereye çekerse oraya gidebilirim. Hayatımı onu mutlu etmeye adamış bulunuyorum.Bir de biri bana ruh gibi dolaştığımı söyledi T^T

Favori yemeğim Heaven ın favori yemeği*-*, boş zamanlarımda kitap okumak, müzik dinlemek, piyano çalmak, kapının önündeki kedilerle oynamak en çok ta Heaven ne derse onu yapmaktan hoşlanıyorum *-*.

Heaven'ın sana ilk gün çok kötü davrandığını içimiz sızlayarak okumuştuk. Bir süre boyunca seni istememişti, onu ne şekilde kendine aşık ettin?

İlk önce bana aşık olmuş olmasına hala inanamıyorum *-* rüya gibi *-* . Heaven a deli gibi aşık olmuştum, beni istememesi yüzünden çok fazla acı çekiyordum, hele çevresinde başka çocuklar görünce... Onu sevdiğimi anlaması için kendimi heba ettim, ne kadar yorulursam yorulayım peşinden inatla koştum durdum ama uzunca bir süre sonra artık tükenmiştim, sinir sistemim tamamen çöktü zaten intihara meyilli hatta bir kaç kez de girişimde bulunmuş biri olarak kendimi öldürecek noktaya geldim. Annabel de ona eşsizmiş gibi davranmamdan çok rahatsız oluyordu, benim için çok özel karakterlerine sakladığı semesini açacağını söyledi ilginçtir ki Heaven bu olaya çok bozulmuştu...Açıkçası ben Nikkiel-Rain ikilisinden yola çıkarak Heaven ı bana aşık eden şeyin ısrarcılığım olduğunu düşünmüyorum ve gerçek sebebini öğrenmek için can atıyorum *-*

Heaven'ın kişiliği ve tutumları belli, ondan az da olsa korkuyor musun?

Heaven a karşı hayranlıkla karışık bir korku besliyorum, o çook başarılı, çook yetenekli çooook önemli bir adam *-*!!! Şey, bir de onu üzüp kızdırmaktan çok korkuyorum kızarsa beni terkeder gider falan öyle bir şeyin olmasını hiç istemem T^T

Psikolojik sorunların hala devam ediyor mu? Ne tür rahatsızlıkların vardı?

Büyük ölçüde atlattım en azından eskisi kadar zararlı değilim. O zamanlar babamdan başka kimsem yoktu, geçmişteki hatalarını affetmem için tüm kaprislerime katlanacağını çektiği vicdan azabının büyüklüğünü biliyor ve bu durumu sonuna kadar kullanıyordum, onu üzmek için elimden geleni ardıma koymazdım, herşeyin acısını ondan çıkarırdım adama yapmadığım kalmamıştı. Sevgi arsızlığının dibine vurmuştum ne kadar verirse versin daha fazlasını istediğim için çok şiddetli histeri krizleri geçirip evi darmadağın ediyordum. Arada bir sarılıp barışıyorduk ama ateşkes çok kısa sürüyordu, bir günüm bir günümü tutmazdı arada çok tatlı biri olsam da kısa bir süre sonra yine eski halime dönüyordum. İş arkadaşları benim yüzümden babamı yadırgıyorlardı. Sanırım ona bir tür sevgi nefret ilişkisiyle bağlıydım. İnsanların canını yakmak, kafalarını karıştırmak hoşuma gidiyordu. Yakaladığım en ufak bir açığın üzerine giderdim. Kendime bile saygım yoktu ki ^^ üç intihar girişiminde bulundum bunlardan bir tanesi dikkat çekme amaçlıydı sanırım.

Daha önceden hiç taciz, ya da tecavüz gibi zorbalıklara maruz kaldın mı? O insanlardan biraz bahsedebilir misin?

Babam annemi gerçekten çok sevmişti, bu yüzden O biz terk edip gittikten sonra depresyona girdi o kadar şiddetli bir depresyondu ki iş hayatını bile etkiledi, çok sevdiği çiçekleri bakımsızlıktan kurudular, delirmiş gibiydi o dönem benimle yeteri kadar ilgilenemedi, hatta kısmen kötü davrandı. Hayatımda çok bütük bir sevgi açığı hissediyordum bu yüzden insanlar tarafından kullanılmaya çok müsaitim. Ergenliğimin ilk yıllarında bir sınıf arkadaşım bana heyecan için eskortluk yaptığından bahsetti, o yaşta ki çocukların cinselliğe ne meraklı olduğunu bilirsiniz hele benim gibi sorunlu bir kişilikse...Çok geçmeden arkadaşımın peşine takıldım iki gün sonra gelip beni özellikle isteyen bir müşterinin olduğunu söyledi akşam uygun bir şekilde hazırlanıp okuldan kaçtım ve bana verilen adrese gittim. Karşıma çıkan kişi babamın en yakın arkadaşıydı onu uzun zamandır görmemiştik. Ben küçük bir çocukken başımı okşayan, amca diyebileceğim bir tipti. Haliyle çok şaşırmıştım, oldukça şaşalı ve romantik bir yemekten sonra sıra ona bedensel bir memnuniyet sağlamaya gelmişti. Fazlasıyla dengesiz olduğum için yolun yarısında onunla beraber olmaktan vaz geçtim, odaya çıkar çıkmaz bunu ona söyleyecektim. Odamızın kapısına bir kaç adım kala kollarını bedenime doladı, giysilerimin altına girip tenimi okşayan elinin ürpertici sıcaklığını halen hatırlarım. Kulağıma eğilip bana ''Büyüyüp güzelleşmişsin'' dedi. Panik oldum, panik olduğumda histeri krizleri geçiririm fakat sesmi kimseye duyuramadan ağzımı sıkı sıkı kavradı, bir yandan da odanın kapısını açıyordu beni tek eliyle zaptedecek kadar güçlüydü ^^. İte kaka içreriye soktu beni, rahatsız etmeyiniz yazısını astıktan sonra bizi içeriye kilitledi bense sürekli bağırıp çağırıyor onunla beraber olmak istemdiğimi söylüyordum, kolumu sıkıca kavrayıp beni bir oyuncak bebek gibi yatağın üzerine savurdu bana bir servet harcamış, parasının karşılığını almak istiyormuş bu gece ona aitmişim.Çeki geri vereceğimi söyleyince ''Beni deli ediyorsun, sana dokunmak istiyorum'' diye karşılık verdi. Saatlerce akla,hayale gelmeyecek türden bir muameleye mağruz kaldım. İşini bitirdiğinde hala bağırıp çağırıyordum, beni kendisine doğru çekerek kollarının arasına aldı ve usulca '' şşt sakin ol, söylediklerimi yaptığın sürece seni seveceğim.'' dedi ve dudaklarıma tutkulu bir öpücük kondurdu, ona inanmıştım, hatta erkeği etkilemenin en iyi yolunun ona fiziksel hazların en büyüğünü yaşatmak olduğuna bunu duyduktan sonra karar verdim . Bir süre söylediği her şeyi yaptım o ise karşılığında başımı okşuyor iyi bir çocuk olduğumu söylüyordu. Beni kandırdığını anladığımda ondan uzaklaşmaya çalıştım ama beni her yerde buluyordu, bir keresinde sömestr tatil için okuldan eve döndüğümde Onu babamla beraber çay içerken bulmuştum . Bana bir kaç kez daha tecavüz etti, Heaven hayatıma girdikten sonraysa bir daha karşılaşmadık.

İlk sevgilin kimdi? Nasıl tanıştınız? İlk deneyimini onunla mı yaşadın, bir başkasıyla mı?

Öptüğüm kurbağalardan biri prens e dönüşür mantığıyla çok fazla kişiyle beraber oldum fakat tek aşkım Heaven dır ^_^.

Hayatında yaşadığın en kötü deneyim nedir?

Hayatımda çok fazla kötü deneyim yaşadım, şimdi mantıklı bir şekilde düşününce babama yaptığım her şey beni utandırıyor, o adamlarla düşüp kalkmış olmam...Yukarılarda bir yerde anlattığım hikaye bu başlığa da yazılabilirmiş sanırım ^^

Heaven'ın bağımlılıkları hakkında ne düşünüyorsun? Seni acımasızca uyuşturucuya alıştırmıştı, bunun için ona kızgın mısın. Sonuçta hayatını mahvetmiş sayılır.

Bağımlılıkları beni endişelendiriyor ölsün istemiyorum neyse ki bıraktı artık ^_^. Beni alıştırmasınaysa naşlarda çok öfkelenmiştim fakat şu anda hayır eğer Heaven yaptıysa bir bildiği vardır *-*, hem o yapıyorsa ben de yapmalıyım *-*. Ayrıca ben bir şekilde uyuşturucuya bulaşacaktım zaten gidişim hiç iyi değildi ^^.

Hiç çıkar ilişkin oldu mu? Olduysa nasıldı?

Olduğunu hatırlamıyorum ^^

Heaven'ı ilk görüşte mi sevdin, yoksa zaman geçtikçe mi?

Bilmiyorum sanırım ilk görüşte fakat tam anlamıyla farkına varamadım.

Peki onda seni çeken şeyler nelerdi, malum pek kibar ve romantik biri sayılmaz.

Hiç te öyle değil bir kere Heaven hakkında ağzından çıkanlara dikkat et >_>. Biliyorsunuz el temasının insan ilişkilerinde çok önemli bir yeri vardır. İlk tanıştığımız gün Heaven ellerimi tutup hafifçe ovaladı, bunu daha önce yapan olmamıştı, beni çok etkiledi. Bir an kendimi çok özel ve değerli hissettim.

Heaven'ın sapıkça hareketlerinden rahatsız oluyor musun? Ya da onun başka ukelere bakmasından?

Bana yapmasından rahatsız olmuyorum*-* başka ukelere bakmasıysa beni biraz rahatsız ediyor. Onu çok seviyor ve kıskanıyorum gel gelelim ona yapmamasını söyleyemem bana aşık olması bile başlı başına bir mucize zaten.

Heaven'ın evlenmeyi düşünmediği çok açık. Bu konuda neler düşünüyorsun? Sence seni oyalıyor olabilir mi?

Sersem Britannia Heaven ın beni oyaladığını, eş değil uzun süreli ilişki olarak gördüğünü söylüyor O ne bilir ki >.< Bence Heaven beni seviyor bu da bana yeter, eşi olmayı tabii ki isterim fakat bana verdiğiyle yetinebilecek durumdayım daha fazlasını asla istemem ^^ bana aşık olması bile başlı başına bir nimet zaten.

Onunla bir gün ayrılsanız hayatına nasıl devam ederdin?

Bilmiyorum *gözleri dolar, alt dudağı titremeye başlar*

İleride hangi mesleği icra etmeyi düşünüyorsun?

Sanırım bir piyanist olacağım ^^, Belki de Heaven gibi aktör olurum *-*

VTM'de çok arsız bir ukeydin, hala öyle misin. Heavendan sonra bildiğimiz Autumndan neler değişti?

Hayır artık daha cici ve masum biryim ^^, kimseye kötü davranmıyorum ^^. En önemlisi mutluyum ^_____^

Batıl inançların var mıdır? Mesela örnek verebilir misin?

Yok hayır ^_^

Favori yazarın ve kitabın hangisi?

Heaven ın ki kim ve neyse o ^___^

Forumun en güzel kadını ve erkeği kim sence? Heaven hariç =P

Amarantha, Hazel ^^

En yakın arkadaşların kimlerdir, birlikte neler yapmaktan hoşlanırsınız?

Arkadaşlarım yok , fakat Brit bana çok nazik davranıyor ^^.

En sevdiğin konsol hangisi ve favori oyunun. Hangi tarzları daha çok beğeniyorsun?

Heaven ın en sevdikleri *-*

Giyim tarzından bahsedebilir misin, kendi yeteneğine mi güvenirsin yoksa modacılara mı başvurursun?

Iıııııııımmm, modacıları biraz şapşal buluyorum ^^ bence çoğunun yetenekten ziyade şanı var ^^. Açıkçası benim ilk tercihim orjinal bağımsız markalar ^^ bunun dışında kaliteden ziyade yaratıcılığa önem verdiğim için her gözümün beyendiğini, tarzıma gideceğini düşündüğümü giyebilirim ^^ . Eskiden pembeli şeyler giyerdim fakat Heaven o kıyafetler şapşal diyorsa o kıyafetler gerçekten şapşaldır >.< bir daha asla giymem >.< şimdi halen çok resmileşmesem de daha ciddi görünüyorum şortlar, diz altı çoraplar, gömlek ve süveterler falan ^__^Heaven beğenmezse onları da değiştirebilirim *-*

Çocuk sever misin? Heaven ile ileride evlat edinmek ister miydin?

Heaven isterse neden olmasın !!! ^__^

En sevdiğin hayvan hangisidir?

Kedi :3

Kendinde en beğendiğin yönünden bahsedebilir misin?

Kendimle pekte barışık sayılmam aslında ^^'

Not; Cevapları soruların altına yazarsanız çok memnun olurum. Sorduğumu soruyu hatırlamak zor oluyor.
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 6:19 am

Heaven o adama uyuz olmuş -_- Ayrıca davranışlarından da utanmış şu cümleden dolayı seni kullanıyormuş gibi hissetmiş; erkeği etkilemenin en iyi yolunun ona fiziksel hazların en büyüğünü yaşatmak. =P
London Chatterley

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 9:58 am

Autumn gerçekten mi *-* *-* ? diyor Heaven ın boynuna atlamış lol

Heaven ın o tür bir adam olmadığını biliyormuş utanmasına gerek yok ^_^
Pierrot
Admin
Pierrot

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 1:56 pm

Heaven gerçekten *-* diyor sarılarak lol
Heaven kıkırdıyor lol
London Chatterley

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 4:36 pm

Autumn *_____________________*
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 4:38 pm

Heaven gülmüş, ama bana bu kadar hayran olmanı istemem. Feminizmin erkekleri savunan versiyonu çıkacak yoksa diyor dil çıkararak lol ^^
Şahsen Annabelin kızlarından azar işitmek istemezmiş lol
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 2:18 pm

Onların erkek milletini pek taktıklarını sanmıyorum XD
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 4:34 pm

Evet çok belli, bu yüzden canımızı çıkarıyorlar sanırım -___-
Bu arada bizim RP devam edecek mi? o_O
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 6:36 pm

MSN de olanlara cidden çok üzüldüm ama. Keşke elimden bir şeyler gelse.

Evet tabii ki sadece Vivian ın hayal gücü tıkandığı için bayaa bir gecikmeli yazıyor :S bağışlarsınız umarım.
Pierrot
Admin
Pierrot

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 6:38 pm

Son olay yeter bence, LAmbrinin Francise aşık olması -.-
Pekala XD
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 6:43 pm

XD Bence o mükemmel bir karşı ataktı XD
Pierrot
Admin
Pierrot

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 6:47 pm

Evet çok bozuldum lol
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 6:50 pm

Francis Lambri yi süründürecekmiş XP
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 6:51 pm

Lambri profesyoneldir ama çaktırmaz Nikkiyi aldattığını O.o Ve çok bozulmuş Francisin bu sözüne Razz
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 6:55 pm

E Francis i seviyor Nikki yi niye hala elinde tutuyor ki XP?
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 6:57 pm

Bazı erkekler vardı ya, evdeki eşi dururken başka kadınlara gitse bile yinede ona sahip çıkan öyle bir şey olabilir -.- Ama kaçıracağım nikkiyi hahaohohhoö Razz romeoya benzemeye başladım lol
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 7:02 pm

Kaçır Aurelio *-* *-*, işte sendne böyle olmanı bekliyoruz.

''Aşkının arkasında dur, ona ne olursa olsun sahip çık.''
Desti izdivaç izleyicisi, 55
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 7:21 pm

Kaçıracağım, gerekirse zorla alıkoyacağım o.O *gaza gelir*
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 7:22 pm

Harikasın *-* *-* *-*
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 7:25 pm

Tabi Nikki beni Romeodan da beter biri olarak hatırlıyor kim bilir nasıl korkacak ve öfkelenecek T_T
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 7:28 pm

Ama şöyle düşün beyninin derinlerinde bir yerde hala sana aşık ^^ Hatta Lambri ye aşık bile değil ki, hissettikleri büyünün yarattığı ilüzyondan ibaret ^^
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 7:29 pm

Evet o da doğru *-* Hemen kaçırma işlerine girişmeliyim Razz
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

Autumn Empty
MesajKonu: Geri: Autumn   Autumn Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 7:30 pm

Arkandayız Aurelio *-*
Aurelio du Pré