Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar.

5 posters
YazarMesaj
Caine Delacroix
Dükkan Sahibi/Yayımcı
Caine Delacroix

Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar. Empty
MesajKonu: Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar.   Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar. Icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 3:41 pm

Merhaba,

Camilla şehrinde, kendi bünyesinde atılıma geçmeye hazırlanan ufak bir kütüphane ve yayım evi açıyorum. Makul fiyata bir matbaa ile anlaştım ve yeni keşfedeceğimiz yazarların eserlerini şehrimize tanıtmak istiyoruz. Kütüphane yeni yeni kurulmaya başlandığı için şimdilik 1 yada 2 tane elemana ihtiyacım olacak gibi. Maaş konusunu özel olarak konuşmak isterim. İş saatlerimiz sabah 9 akşam 6,5-7 arasıdır. Pazar ve cumartesi günleri isterseniz tatil yapabilirsiniz. Ancak müşteriler yoğun olduğu günlerde cumartesi tatil yapmıyoruz.

Kitaplarını tanıtmak isteyen yazarlar içinse özel imza günleri düzenleyebiliriz. Her yayım evinde olduğu gibi bizimde fiyatlarda ki yüzde oranımız normaldir. Eğer çok tutulan ve sevilen bir yazar olursanız daha fazla kitap bastırabilir ve diğer şehirlere de dağıtabiliriz.

Amacımız kütüphanemizi yayımevini daha genişletmek ve Euralius da daha konforlu bir dükkana taşınmaktır. İlgilenenler özel mesajla yada forumdan ulaşabilirler.

Belli dönemlerde dergi de çıkartmayı düşünüyoruz. Köşe yazarlığı yada kitap eleştirmenliği gibi fonksiyonlarda bulunmak isteyenlerde başvuru da bulunabilir. Ayrıca dergide çeşitli reklamlar da yapılacaktır. İlgililere duyurulur.
İyi günler.
Cain.
Almaren Dollie Cygnus
Dükkan Çalışanı
Almaren Dollie Cygnus

MesajKonu: Geri: Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar.   Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar. Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 3:31 pm

Sanırım ben başvuruda bulunabilirim. ^.^
Henüz bir kurgu hazırlamadım ama kütüphaneleri severim ^^
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar.   Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar. Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 6:01 pm

Pekala tatlı şey Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar. Herz
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

MesajKonu: Geri: Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar.   Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar. Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 9:28 pm

Ben de Part-Time, staj falan bahanesiyle başvurabilirdim ne yazık ki şehirlerimiz farklı Sad
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar.   Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar. Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 6:29 pm

Ben burayı niye görmemişim ya :S
Aslında dükkana geleceksen, direk dükkanı taşıyabilirim. Aa ya da şu Skeleton Johnny & Ashes'ı açarım, başka bir kaç dükkan sahibi karakterim var onlarla. Olur mu?
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

MesajKonu: Geri: Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar.   Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar. Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 9:08 am

Bana her türlüsü uyar ^^
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar.   Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar. Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 11:14 am

Pekala, bir ara açayım orayı XD
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar.   Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar. Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 5:52 pm

Ve açtım. NPC'leri de en kısa zamanda eklerim.
Britannia Foxworth
Öğrenci/Dayshire Koleji
Britannia Foxworth

MesajKonu: Geri: Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar.   Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar. Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 5:56 pm

Pekala ^^

Kütüphane ve Yayım Evi İçin Çalışacaklar.
1 sayfadaki 1 sayfası