Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Durum Listesi

+8
Nikkiel Machen
Pierrot
Valérie Vacher
Nikki du Pré
London Chatterley
Caine Delacroix
Amarantha Laraine Hyde
Aurelio du Pré
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
YazarMesaj
Flora J.Gallagher

Flora J.Gallagher

Durum Listesi - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 3:39 pm

+ Adın? ~Flora
+ Yaşın? ~19
+ Burcun? ~Lioness XP
+ Ne Düşünüyorsun? ~Ritsuka dan Nikkiel için cici bir Honey-senpai avatarı rica etmiştim en güzel resmini bulup çıkarmış saolsun XD ''Burada bayaa bir opsiyon var azıcık kurcalarsam öğrenmem fazla zamanımı almaz ama grafik tasarımı okuyan amerikalı kızlar tarafından hazırlanmış gibi dursun istemezsin?'' gibi bir şey söyledi. Ah bu arada kendisi beni bir RP ye davet etti kırık ingilizcem sorun olmazmış mühim olan hayal gücüymüş kabul ettim, kurgu süper olmuş HP entrikalarından gına geldi :S felsefe altyapısı olan insanların elinden çıkma birşeyler eğlenceli olacak gibi. http://tinypic.com/view.php?pic=vhrxv5&s=6 bir de bunu bulmuş bana voov sarışın oğlanımla kanka olurlar XD
+ Ne Dinliyorsun? ~ Hiçbir şey fazla vaktim yok :S
+ Nasılsın? ~ Harika ! Loool dün çok güzel bir akşam geçirdik aslında bakarsanız minibüs ün
amca-teyze ve yüksek sesle konuşan apaçiler tarafından kuşatılmış
olması hatta sürücünün bile direk apaçi olması, hiç yoktan bir de
küçükköy yapma durumunda kalmamız moralimi fena bozmuştu ilk adımda da pek eğlenemedik açıkçası mesela Twister a binmeye cesaret edemediğim için 20 dk kadar askılık görevi gördüm ve bir başıma oracıkta dikilmek durumunda kaldım. Uno da da bir gariplik vardı etraf kro ayvalık sosyetesinden amca ve teyzelerle kaynıyordu tam Ritsukalık müzikler fena olmasa da amcalar ortama böyle bir bayıklık vermişlerdi bir de yan masadakilerin yarı ingilizce yarı Türkçe konuşmaları yokmuydu offf bittim XD şişko teyzelerin arasında kalmış amcacık sürekli hohoho hehehe efektiyle karizmatik kahkahalar atıyordu bir de Kemalciğim bana çatal getirmeyi unutmuş kucağımda laptop olduğundan farkedemedim ilk XD neyse ki kimse o dalgın halimle alay etmedi Ekim in ''Şuraya bir kaplıca yaptıracaksın bir de Morg, yemek ağır geldi de kalpten mi gitti hemen atacaksın oraya'' espirisi ortamı hareketlendirdi neyse ki XD.
+ Ne Hissediyorsun? ~ Mutluluk, neşe...
+ Ne Tarz Giysi? ~Sol askısının dibinde gül olan siyah bir elbiseyle baykuş kolyemi.
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~Rüzgarla konuştuk biraz dönmüş Ayvalığa ama bir ara İzmir e geçebilirmiş eh evi orada ne de olsa haklıdır ''isterseniz Besteyle ikiniz gelin benle, sizi gezdiririm alışverişinizi yapar akşam dönersiniz.'' diyor ama dur bakalım üniversite sınavlarına denk gelmezse...Usha da geliyor galiba yaa hatta gelmiş bile olabilir keşke bir haber etsse bize
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Sabahtan beri.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Gezme Xd
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Valla Rum amcaya halen gülüyorum XD, rahmetlinin fena üzerine gittik ama ben Ritsuka tercüme edene kadar o nun ciddi ciddi mezar taşı olduğunu bilememiştim yaa Razz çeşmedir falan diyordum. Özellikle Ritsuuka nın ''Briç partneri.'' espirisi ve Ekimin arkasından patlattığı '' 2.Köprü tıkalı ayağına gelmiyormuş'' espirilerine pek bir gülündü bence taşın kenarında yazanlar için söylediği ''Bunu yazan tosun..'' da pek bir komikti XD. Hem gülüyoruz hem tırsıyoruz Kardeşim bir ara ''Psikopos falan olmasın bu o zaman naneyi yeriz.'' faaln dedi Beste de '' Esas evliya falansa yandık, billiyorsunuz bunların dönekleri falan oluyor tam da incir ağacının altında. Bindiğimiz tekne batar matar'' deyince çenemizi kapamaya çalıştık tabii ama olmuyordu işte XD. Valla amca bizi tenhada kıstırmasın diye gidip en kalabalık tekneye bindik haa Razz Birimizin başına bir şey gelirse sır kapısına yazacağız Razz şimdilik herkes sağlam da ben Ritsuka yı bu gün hiç MSN de görmedim Razz
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ -
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~-
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~-
+ En Son Ne Yedin? ~Patates
+ En Son Ne İçtin? ~Su XD
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Dondurma
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~Dondurma
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~Gezme
Aurelio du Pré

Aurelio du Pré

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:41 pm

+ Adın? ~ Aurelio
+ Yaşın? ~ 20ye az kaldı Durum Listesi - Sayfa 9 Icon_razz
+ Burcun? ~ Terazi
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Vereceğimiz yaz kursu yattı anlaşılan, oysa çok istemişlerdi ders vermemi, eh tabi Lusi ve Gilrean da öğrencimiz olacaktı ama olmadı. O vakitte biz tatile gidiyoruz çünkü. PS3de net olmaması iğrenç bir durummuş, iyiki sabredip hem daha yüksek performans hem de net bağlantııs olanını almışım. Sıkıtıdan geyik olsun diye batmani indirmiştim lol Tam Francislik biriymiş O.o Dukeler bile yanında kız gibi kalır XD
+ Ne Dinliyorsun? ~ Yeni geldim, henüz bir şey açık değil
+ Nasılsın? ~ Biraz uykum geldi. Yeni oyun alana kadar online ile idare etmeyi düşünüyordum ama artık oyna oyna ezber oldular. RE5'i de beş saatin altında bitirince infinite yapma hakkımız varmış roket için onu deneyelim dedik ama oyunun yarısında baydı. Bastırır parayı alırım 1m birikti oynaya oynaya Durum Listesi - Sayfa 9 Icon_razz Kroyum ama para bende gilreanım :-* Birde bu yeni nesil oyunlar iğrenç ya, hep kombo, dövüş ve silah ağırlıklı ne alacağımı şaşırdım. Bayonetta gibi iğrenç bir yapıma para verip, aynı anda 4 tuşa birden basamayacağım kimse kusura bakmasın. Üstelik kadın da çok uyuz ve oyunda o kadar ince çizilmiş ki iğrendim. Kendini seksi falan da sanıyor ama bence sadece kasmaktan öteye geçememişler. Eh, DMC yapımcısı el atarsa ancak böyle yarım sayfa tutmayacak bir hikayeye böyle bir tarz oyun yaparlar. Sistemime acıyorum +_+ Sırf yüzeysel olarak içinde silah var diye de eleştirmiyorum bakın, insan bir kurgu yazar. Aradım taradım tek bir şey bulamadım doğru düzgün. İyi ve kötünün savaşı, baymadı mı artık yahu?
+ Ne Tarz Giysi? ~ Normal ev hali, baloya gitmiyoruz
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Kimse, oyuna bir bakayım diyeceğim ama pcyi daha formatlamadık bilgilerim çalınır diye korkmaktayım Durum Listesi - Sayfa 9 Icon_razz
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Neredeyse hiç ve gideceğim birazdan.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Kitap
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Pek bir şey değil, ama itiraf edeyim ekşisözlükteki bazı insanlara çok gülüyorum. Bobilerde çok iyi.
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Olmadı
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Bilgisayarım hacklenmek üzere, format atmam her şeyi sil baştan yapmam lazım. of.
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Hacker'ı :p Acaba Hacker okanmıydı o O.o
+ En Son Ne Yedin? ~ Bisküvi
+ En Son Ne İçtin? ~ Su
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Dün yazlık dönüşü için.
Achille Rain Nastka

Achille Rain Nastka

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 9:34 pm

Adın? ~ Rain
Yaşın? ~ 118 80
Burcun? ~ Keçi
Ne Düşünüyorsun? ~ Güncelleştirmeler bitse, ikide bir pcyi yeniden başlatmasam. Oyunumu yüklesem, vakit geçirsem. RP yapacak kadar kafam iyi olsa. Düzgün bir kaç oyun alsam. Kitap okumaya vakit ayırsam. Bir senedir el sürmediğim mangalarıma bir baksam. Bir kaç film izleyip uzak kaldığım piyasayı seyredalsam. Bir de sinirlenmesem "sakin olmalıyım" formatında yaşamasam iyi olurdu.
Ne Dinliyorsun? ~ Singning in the rain =p
Nasılsın? ~ Normal, sakin, biraz uyuşuk, biraz sıkkın
Ne Hissediyorsun? ~ Durgunluk. Ve bir de... Neyse -.-
Ne Tarz Giysi? ~ Ekoseli kırmızı bir pantolon, siyah kısa kollu tuhaf bir tişört
Kiminle Yazışıyorsun? ~ Nikkiel ile forumdan yazışıyoruz.
Kaç Saattir Nettesin? ~ Yeni
Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Uyku
Bugün Neye Çok Güldün? ~ Lara, Valerie ve Aurelio.
Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Mad Hatterle LBP oynuyoruz
Bugün Seni Üzen Olay? ~ Kendini yakışıklı ilan eden partnerimi bu gün göremedim =p
Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Kendimi
En Son Ne Yedin? ~
En Son Ne İçtin? ~
En Son Kendine Ne Aldın? ~
En Son Başkasına Ne Aldın? ~
En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~
Valerian Delacroix

Valerian Delacroix

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 9:01 pm

+ Adın? ~ Valerian
+ Yaşın? ~ Epey yaşlıyım
+ Burcun? ~ Unuttum
+ Ne Düşünüyorsun? ~ London'a sürpriz yapmaya kalkışıyorum. Caine ile akraba olmak eğlenceliymiş bir de ^^
+ Ne Dinliyorsun? ~ 80s
+ Nasılsın? ~ İyi
+ Ne Hissediyorsun? ~ Sakinlik, hafif muziplik olabilir
+ Ne Tarz Giysi? ~ İşten yeni geldim, üstümü değiştiriyorum şu an. Sanırım rahat bir şeyler giyeceğim.
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Anlamadım?
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Çoğu zaman, genelde iş vesaire için
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Uyku, inanılmaz yorgunum ve başımın sol yanında tuhaf bir ağrı var. Alkol almış gibiyim ama alakam bile yok
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Hatırlamıyorum ama Joaquín Cortés esintili oyun karakterine epey gülmüştük.
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Louis olabilir belki
+ En Son Ne Yedin? ~
+ En Son Ne İçtin? ~
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~
Moirae Rosalind Bianchess

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 10:34 pm

+ Adın? ~Moirae
+ Yaşın? ~?? XD
+ Burcun? ~Aslan
+ Ne Düşünüyorsun? ~ uykum var sanırım fakat yatmadan önce halletmem gereken şeyler bulunduğundan şimdilik uyanık kalmak durumundayım.
+ Ne Dinliyorsun? ~ Hiçbir şey
+ Nasılsın? ~ haha çok iyi, sahafa gittim bugün böyle entel entel tipler vardı kadının biri 'Psikolojik durumunu çok iyi ifade etmiş' falan diyordu ya ister kro deyin ister cahil ama böyle muhabbetler bana çok komik geliyor lol sonra sahaf beni hemen tanıdı sizi uzun süredir görmüyorum dedi siz modayla mı uğraşıyorudnuz falan dye sordu yok kendi çapımda resim çiziyorum dedim sonra da alelacele sıvıştım oradan
+ Ne Hissediyorsun? ~süper Razz
+ Ne Tarz Giysi? ~ Gri renkli bir elbise, tembelliğimen halen üzerimden çıkarmadım.
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Aslında Creed de Ritsuka da tam şu sıralarda mesaj attılar fakat yatmak üzere olduğumdan ikisine de cevap yazmadım. Haydi ufaklığı anlıyorum okulun belirlediği saatlere kadar ders çalışmak zorunda da bu Creed denen adam neden durup durup uyuduğum saatleri buluyor hiç anlamış değilim XD aman zaten konuşmak ta istemiyorum yine maço bir laf edecek benim de kafam atacak tartışacağız falan filan.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Valla net hep açık ama ben başında durmuyorum
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Uyku
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Ben, Lenalee ve kankası Nilay sokakta yürüyoruz muhabbet Lenalee nin dalgınlıkla voleybol taytıyla kurstan çıkması ve milletin ona tip tip bakması sonra lenalee bir an kamyonu görünce aklına müge anlı da ki olayların geldiğini söyledi ve işte tam o anda önde ki teyze bize dönüp öldürücü cümley söyledi ''Siz, bu yaşta onları mı seyrediyorsunuz. Bırakın Müge anlı yı falan bizim gençlikten ümidimiz var.'' biz gülme krizine girdik bu sefer teyze iycene coştu LOL

Lenalee nin tezgah tezgah dolaşıp aşkla ilgili taş araması da bombaydı özellikle de ona kısmet mi arıyorsun diyen apaçi lollollollol
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ -
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~-
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~18 80 adamları olablir Razz
+ En Son Ne Yedin? ~ özsütün aynası LOL
+ En Son Ne İçtin? ~ layt kola
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Kitap, oje, su, kolye...
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~Lenalee nin yol parasını ödedim Razz
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~Gezme

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 8:58 pm

+ Adın? ~Moirae Rosalind
+ Yaşın? ~19
+ Burcun? ~Aslan sanırım biraz belli ediyorum Razz
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Bana yabancı polisiye dayanmadığından bilgisayarım bozuk olduğu süre boyunca piyasa daki bütün yerli dizileri izledim galiba hatta ömre bedeli bile izledim XD XDXD iğrençti dün geceki rüyam bile o formattaydı böyle yaprak dökümü falan filan Razz yemin ederm ki gecenin bir yarısı uyandığımda aklımda kalan ilk şey o kız kardeşlerden çaçaron olanınının üzerinde ipekol kataloğunda ki pembe payetli hırkayla oturmuş telefonda birini fena haşlarken ki haliydi lol kabus ya lol ama şu öyle bir geçer zaman ki var ya onda ki evin oğlu çok hoş birşeymiş *-* nereden bulmuşlar onu yaa, feci güzel bir yüzü var bir de oynadığı karakter benim bazı karakterlerime çok benzediği için tuttum ben onu. Model bile yapardım da yerli ünlüleri kullanmak Zac Efron ları kullanmak gibi geliyor LOL neyse zaten muhtemelen yakın bir zamanda magazin güzelleriyle fink atmaya başlar fazla kapılmamalı
+ Ne Dinliyorsun? ~ Hiç Sad
+ Nasılsın? ~ Kötü
+ Ne Hissediyorsun? ~ Sinirlerim tepemde ergen çocuklar bile harddisk işini yarım saatte halledebilirken bilgisayarcı efendi nin işi varmış hemen yapamazmış. Bunun üzerine bir de alet külüstür olduğu için yeni harddisk muhtemelen uyum sağlamazmış adamın elinde ki çıkmaların en büyüğü de 80 GB :S:S:S:S:S:S:S:S çocukmuyum ben yaa 80 GB ne işime yaryacak!!! 4 ay nasıl idare ederim ben onla!
+ Ne Tarz Giysi? ~Elbise
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~Creed, az önce Polatın estetik ten sonra neye benzeyeceği konusunda geyik yapıyorduk şimdi persona yı izlesem mi izlemesem mi diye kırıtıyor bu ara iyice krolaştı lol
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ bilmem
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Uyku sanırım.
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~-
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~Yok malesef
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~harddisk muhabbeti
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~Bilgisayarcı?
+ En Son Ne Yedin? ~anımsamıyorum
+ En Son Ne İçtin? ~su
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~Çikolata
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~-
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 7:19 pm

+ Adın? ~ Pierroğt
+ Yaşın? ~ O kadar sayıyı Zeus bile bilmiyor.
+ Burcun? ~ Illegallittlebirdhuh
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Asperger sendromuyla ilgili bir şeyler. Bir düşüncem var ama özele giriyor, hiç çıkarttırma. Tyler bak partin için pasta sipariş ettim, içinden bu çıkacak http://www.ploynt.de/uploads/newsimages/2008/05-Mai/duke_nukem_news_02.jpg bwhaha
+ Ne Dinliyorsun? ~ Annemi, ya da dinliyor gibi görünüyordum çoğu zaman olduğu gibi. Şimdi kahve yaptıracak adam arıyor, ama öncelik sıramda başka işler var.
+ Nasılsın? ~ İyi
+ Ne Hissediyorsun? ~ Bilemiyorum, durum analizi yapacak kadar gevşemedim.
+ Ne Tarz Giysi? ~ Sanatsalım, Lara Jade'in giydirdiği kostümle geziyorum hala.
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Legion. Fierro ortalıkta yok sanırım, Asmoların şehirde bile laf atmaktan geri durmuyor. Bir de resim resim diye tutturdu, monarızanın resmini yollamamak için zor tutuyorum kendimi lol En sevdiği hitap şekilleri; piliç ve sexy lady o.o Xiao bile şaşırdı lol "Seksi leydi buraya gel, seksi leydiyle yalnız kaldık... etc" cevap olarak "-_-" şeklinde bir şeyler bulunca "Endişelenme ben manyak değilim" demeye başladı "Umarım" dediğimde ise ne kadar centilmen olduğunu anlattı gülerek. En sonunda ben çok çirkinim bu yüzden resmim yok dedim bana dünyada çirkin insan yoktur, herkes güzeldir, Tanrı herkesi kendine has güzellikle yaratmıştır falan demeye başladı. Doğru, çirkin kadın yoktur az votka vardır dese daha iyi anlaşırdık o.- Birde Forever ile bozuk ingilizcem yüzünden neredeyse saç saça girişecektik sonra ingilizceden anlamadığımı öğrenince özür dileyip üstüme gelmedi LOL Son olarak Caineden bahsedince sapık değilim itirazlarıma sırıtmakla yetindi. Emin değilim biliyorsun -_-
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Daha yeni geldim gibi, ama yine gideceğim. Kahveyi unutmamış annem :*
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~ Kahve, sonrada parti hazırlıkları, Tyler bekle beni bebeğim :O
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Fierronun profiline baktım biraz o.o Bir de toplantıda Gülay abla feci koptu anlattıklarımıza. Onu ortamıza alıp gebertene kadar konuşabilirim. Kahkahası müthiş. Seviyorum böyle gülen tipleri. o.O Birde geçen eventta asmolardan sadece 5 kişi eventa katılınca "bütün filipinliler offline, bu yüzden katılım az hahah" diyen playera lol Tüm oyuncular filipinli neredeyse O_O RFO geçmişleri de var :O
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Mıhıhı, boşver *-*
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Dolapta sadece magnumun dabılından böğürtlenli olanı kalmış -_-
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ Bilmiyorum.
+ En Son Ne Yedin? ~ Yemek
+ En Son Ne İçtin? ~ Su, biraz sonra kahve olacak gibi.
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Hatırlamıyorum o.o 80m'e kanat aldım o sayılır mı?
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~ Kanat :*
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Toplantı olayı.

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 10:25 pm

+ Adın? ~ Moirae
+ Yaşın? ~20
+ Burcun? ~Aslan
+ Ne Düşünüyorsun? uyuyup uyumama konusunda kararsızım yaa uykum geldi ama muhabbette güzel XD Ne yapsam bilemiyorum.
+ Ne Dinliyorsun? ~ Hiçbir şey annem genelde erkenden yatar.
+ Nasılsın? ~ Biraz üşüyorum,ne tuhaftır ki buna rağmen odamın camlarından biri ardına kadar açık ve zahmet edip te kapatamıyorum onu. İyicene üşengeç biri olup çıktım evde oturmak bana pek yaramıyor sanırım XD.
+ Ne Hissediyorsun? ~ Eğleniyorum ^_^
+ Ne Tarz Giysi? ~ Elbise, ev elbisesi. Öyle pijamalarla falan rahat edemem ben.
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~ Ritsuka *-* benim işlerim yüzünden neredeyse bir aydır birbirimizi doğru üzgün göremiyorduk, bu gün de o biraz meşguldü hatta bir saat önce kalktı koro olayı için daha da yeni geldi. Ondan önce sitede takılıyorduk XD bu maintance den sonra gelen yeni item lara bitti kendisi eh para kazanabildiğmiz tek oyunda da 3-4 gündür arıza vardı o yüzden bayaa bir kıvrandık sonra oyun açıldı fakat bu kez de tek bir kategorisi çalışıyordu ve o da matematikle ilgili olanıydı hesapla hesapla resmen şaftı kaydı yavrucağın XD Ödev yapmış kadar olmuştur herhalde. Sonra diğer kategoriler düzeldi oyun tekrar gitti falan şu anda çalışıyor gibi. Yarın da sabahtan okul kurucusuyla ilgli bir ıvır zıvır daha varmış, sonra boş.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~Bayaadır
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Uyumayı düşünüyorum feci uykum geldi xD
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Ritsuka güldürdü beni bayaa
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Şu oyunun yoluna girmesi beni çok rahatlattı nedense üzerimden büyük bir yük kalkmış gib hissediyorum XD. Sanırım ıtem ların sınırlı br süre boyunca sitede kalmasından kaynaklanıyor olabilir Razz
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Yok gerçekten güzel, sakin bir gündü.
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~ şimdilik kimseyi
+ En Son Ne Yedin? ~ makarna, düşünüyorum da bu hafta amma çok makarna yedim böyle giderse şişko bir kız olacağım O.o
+ En Son Ne İçtin? ~ Kola
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~ Sitede bir cadı kostümü aldım XD
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~ Ritsuka ya yeni bir saç stili armağan ettim kendisininkinden şikayetçiydi
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~ Gezme

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 11:03 pm

+ Adın? ~Moirae Rosalind
+ Yaşın? ~20
+ Burcun? ~Aslan
+ Ne Düşünüyorsun? ~ Sanırım Gaia daki halloween kostümlerimiz yetişmeyecek, 'Doctor Who' temasını seçmştik ve rose kostümü oldukça ucuza geliyor fakat doktor saç hariç yirmi sekiz bini buluyor, malesef bizim ayırdığımız bütçe bunun oldukça altında geçtim kostümü birde eski saç stline dönmesi var herşeyiyle otuz beş bini bulur işin kötü yanı alternatif kostüm düşümemiştik daha doğrusu birşeyler var da yine 'doctor' la aynı hesaba geliyor. Etkinliğe dört gün kadar kaldı umarım yetiştirebiliriz. Neyse ki diğer sitelerde herşeyimiz hazır gel gelelim oradada yapacak birşey yok Sad gaia gbi ayrıntılı birşey tasarlayacaklarını hiç zannetmiyorum.
+ Ne Dinliyorsun? ~Random Valsler
+ Nasılsın? ~ Çok iyi çok çok çok *-* *-* *-*
+ Ne Hissediyorsun? ~ Sabahki tedirginliğim dağıldı sanırım şimdi şaşkın+mutlu+üstünden büyük bir yük kalkmış vaziyetteyim *-*
+ Ne Tarz Giysi? ~ Ev elbisesi
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~Creed le Ritsuka. Creed ciğim girdği klüplerden sık sık davet alıyormuş sanırım artık birbirimizi eskisi kadar sık göremeyeceğiz.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ Bu gün pek girmedim sadece kostüm parası toparlamak için işte o kadar.
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Uyurum herhalde.
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~ Deniz Yıldızına. Ömre bedel den bile kötü ya ben anlamıyorum mantık hataları o kadar bariz ve fazlaki biri de çıkıp şuna bir çekidüzen vereyim demiyor.
+ Bugün Seni Sevindiren Olay? ~ Gitti *-*, inanamıyorum gerçekten gitti *-*. Az önce bir party e kapak atmış Deaman's te takılıyorduk birden ekranda bir tuhaflık, bir eksiklik farkettim ne olduğunu anlamaya çalışırken gördüm ki kırmızı çizgi artık orada değildi *-* gözlerime inanamadım arka plan rengi yüzünden kaybolmuştur falan dedim ama pencereyi kapattığımda da Mundus u açtığım zamanda yoktu! Creed mutlaka bir açıklaması vardır diyor fakat sebebi hakkında hiç bir fikri yok. Ritsuka nın danıştığı bir öğretmeni vardı, sırasıyla monitörü söküp takmamı, çizginin üzerine tıklamamı önermiş olmayınca ekranın ön panelinin mi ne bozulduğuna kanaat getirmişti. Şimdi yine sormuş ama adamda birşey diyemiyormuş. Ekran kartları ısınınca öyle şeyler yapıyormuş, fakat benim ekran kartım ısınan bir kart değilmiş. Neyse en azından kayboldu ya gıcık şey umarım bir daha da geri gelmez >.<

+ Bugün Seni Üzen Olay? ~ Birinin bilgim dışında MSN ime eriştiğini tespit ettiğim için senelerdir kullandığım şifremi değiştirmek zorunda kaldım. Bu öğlen Ritsuka nın hesabıyla Doki oynuyordum, konsantrasyonum dağılmasın diye MSN i çevrim dışına almıştım o sırada 'MSN in çoklu oturum açmaya izin vermeyen bir sürümünü kullandığınız için burada açtığınız oturum kapatılacaktır' benzeri bir ileti eşliğinde messenger kapandı. Eğer bunu yapan tanıdık biriyse gerçekten offline olduğumu zannedip iş üzerine yakalandı herhalde. MSN i tekrar açtıktan sonra aklıma ilk gelen şey saate bakmak oldu, Ritsuka dır belki belki diye düşünmüştüm sahiden de tam beyefendi nin öğlen yemeği vakitleriydi fakat o olsa hesabı hemen kendi PC mden tekrar açtığımı görünce 'Endişelenme benim' falan filan derdi beklememe karşın öyle bir mesaj alamayınca hemen gidip şifreyi değiştirdim. Akşamda her ihtmale karşı sordum senmiydin diye hayır dedi o değilmiş birde ortada bir hack girişimi olmadığına dikkat çekti, ortada daha tuhaf bir durum olduğunu maillerimi karıştıran, arkadaş listemi kurcalayan bir stalker ım olabileceğini söyledi O.o Kısa bir süre sonra hesabımı da değştirebilirim böylece tanımadığım biriyse eğer en azından bir süreliğine uzak durur.
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~Stalker ı mı Razz
+ En Son Ne Yedin? ~Hatırayamıyorum
+ En Son Ne İçtin? ~Su
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~Militer ceket
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~-
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~Alışveriş

Durum Listesi
9 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9