Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Durum Listesi

+8
Nikkiel Machen
Pierrot
Valérie Vacher
Nikki du Pré
London Chatterley
Caine Delacroix
Amarantha Laraine Hyde
Aurelio du Pré
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
London Chatterley

Durum Listesi - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 8:33 am

+ Adın? ~London
+ Yaşın? ~17
+ Burcun? ~pfff XP
+ Ne Düşünüyorsun? ~Yazmam gereken karakterleri bunun yanında vaktimin aşırı kısıtlı olduğunu.
+ Ne Dinliyorsun? ~ Hiç bir şey insanlar uyuyor.
+ Nasılsın? ~Hapşuruyorum, yoksa grip mi oluyorum ben yaa hayır!!! Hastalıklı ve mıymıntı olmayı narinlik ölçütü sanan geleneksel Türk kızlarımızın birbirleriyle ''Ay benim bünyem çok zayıftır hemencecik hastalanırım'' ''Ay bendee, çok dayanıksızım sürekli grip oluyorum ve çok ağır geiriyorum.'' ''Benim derim de çok hassastır bir kaşısan kızarır.'' şeklinde kırılganlık yarışına girmeleri üzerine artis bir şekilde ''Ben kolay kolay hastalanmam, hastalansam bile çok hafif atlatırım.'' diye konuşup organik beslenen sağlıklı modern kadın imajı çizmek -Womens Health okuyucusu olduğumu sanan bile çıktı yani o derece-ortamdaki erkeklerin saygısını kazanmak süper oluyordu, çok pis rezil olacağım şimdi T^T
+ Ne Hissediyorsun? ~Kendi yaş grubuma mensup insnalarla o kadar gezip tozuyorum, iyi vakit geçiriyorum ama iki üç gündür sebebini bilmediğim bir sıkıntım, bir moralsizliğim var. Bizim Ritsuka olaylardan çok kolay etkilenebilen biri olduğunu, en önemsiz olumlu haber çok fazla neşelenmesine yol açarken, ufacık bir olumsuzluk bile moralini alaşağı edip motivasyonunu bozabileciğini söyledi. Ben de de öyle bir durum olabilirmiş ama hiç sanmıyorum. Bir de tüm gece bu beyefendiye ilgisini çekebileceğini düşündüğünm kısa bir polonya filmi aramış bir insan olduğum için doğal olarak uykuluyum.
+ Ne Tarz Giysi? ~Valla giydim işte bir şeyler bir de üzerine makyaj yaptım malum misafi.
+ Kiminle Yazışıyorsun? ~Ritsuka, işte sen Devan ı zaten tanıyormuşsun falan filan diye sıkıştırmayı planlıyordum ama baktım tatsız tutsuz,keyifsiz ve bitkin görünüyor hiç ellemedim. Bunun derdi de başka ha, ben başımdaki gitsin kurtulayım diyorum bu oda arkadaşı uzun süredir yok diye üzülüyor, bunların okulunda isteyen kendi odasına geçebiliyormuş ama yalnız başına yaşayamıyormuş kendi kendine zarar veriyormuş beyefendi, feci derecede bunalmış. Gel şu okul açılmadan Myst a bir girelim dedi, ama onunla uğraşamayacağım şimdi.
+ Kaç Saattir Nettesin? ~ zamanın nasıl geçtiğini farkedemiyorum
+ Netten Sonra Ne Yapacaksın? ~Önce inip beslenmemin en yüklü öğünü olan kahvaltımı edeceğim, ardından sabah koşumu yapıp Womens Health taki köşeme yazacağım canım. Şaka şaka lol Devan ne planladıysa onu yapacağım, bütün ayvalıkla özelliklede kendi gibi asortik kimselerle kanka oldu zaten bütün bodrumu, ingilterenin yarısını, fransanın da çeyreğini tanıyan bir insandan ne beklenir di başka. Şimdi kesin çisem i falan çağıracak ben de o kızı görmek istemiyorum. Hayır kendisiyle bir problemim yok ta lise arkadaşım olması yeterli.
+ Bugün Neye Çok Güldün? ~

Rosalyn:Cidden anneni hiç özlemedin mi ^^?

Ritsuka: Köpeğimi özledim *olmayacak bir şey söylemiş patrick jane sırıtışı, eğer webcam im olsaydı ve onu kullanacak cesarete sahip olsaydım bu sırıtş üzerine ağzım yarı açık, kaşlarım havada bir şey söyleyemeden ona baksaydım tam olacaktı XD*

....

Rosalyn:Ben jetle gelirsin diyordum XP

Ritsuka:uzay gemimle gelecektimXP
+ Bugün Seni Üzen Olay? ~Henüz bir şeye üzülmedim.
+ Bugün Eline Geçse Kimi Dövmek İsterdin? ~Devanı, gitsin artık fenalık geldi. >_____________________________>

+ En Son Ne Yedin? ~Hiçbir şey
+ En Son Ne İçtin? ~su içmeyi planlıyorum
+ En Son Kendine Ne Aldın? ~Farkında değilim K olabilir o dergiyide son son hiç gözüm tutmamaya başladı, --
+ En Son Başkasına Ne Aldın? ~ Şu koskocaman kedili tavşanlı anahtarlıklardan olabilir
+ En Son Ne İçin Dışarı Çıktın? ~Gezme,tozma, arkadaşlarla buluşma, alışveriş hepsi bir arada.
Durum Listesi - Sayfa 7 Moz-screenshot-5Durum Listesi - Sayfa 7 Moz-screenshot-6
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 12:33 pm

Nikkiel Machen demiş ki:
Nikki -_-

Yaa Rain eğer bu kadar sorun ediyorsan yapmayalım tamam T^T

Lambri eski türk filmi sapıkları gibi bakışlar atıyor, benim nolacaksın Nikki *-* demiş favorilerini tarayıp O.o
Rain'e soracaksan pek olur diyeceğini sanmıyorum ben O.o
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 10:24 pm

Nikki gözlerini devirmiş lol

T^T
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 10:30 pm

Lambri *-*
VTMde senin işte, zırıldanma -_-
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 10:33 pm

Nikki savcılığa başvuracağım ama diyor lol

*___________________________*
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 10:42 pm

Lambri bu forumda savcı yok diyor XD
lol
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 7:47 pm

Vardır olmaz mı demiş lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 7:53 pm

Aurelio valla ben denedim Nikkiyi Romeodan kurtarmak için ama rüşvet verip çıkmıştı >.< diyor lol
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:09 pm

Nikki T^T
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:12 pm

Lambri Atıl gibi puhaha krizine girebilirmiş şu an Razz
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:16 pm

Nikki ofluyor lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:19 pm

Lambri çok nazlısınız siz de diyor XD
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:21 pm

Nikki evet çok nazlıyız git Francis e o hiç kırıtmaz demiş lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:23 pm

Lambrinin yüzü ekşimiş, istemez >.< diyor lol
Francis duymasın :S
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:26 pm

O halde başka uke buluruz diyor lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:28 pm

Lambri ben buldum bulacağımı diyor Razz
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:28 pm

Nikki ama ben çok nazlıyım demiş lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:31 pm

Lambri bunu seviyorum zaten *.* diyor lol
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:32 pm

February e de gidebilirsin o da çok nazlıdır demiş . lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:34 pm

Lambri ben seni istiyorum *-* diyor
Aurelio bu kadar da abaza olunmaz ki amaaa -_- diyor
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:35 pm

Nikki aynen katılıyorum Aurelio -_- demiş lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:36 pm

Lambri ama ben nikkiyi seviyorum da *-* sadece amacım sapıklık değil ki *-* diyor lol
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:38 pm

Nikki beni sevseydin seçimlerime saygı duyardın demiş lol
Pierrot
Admin
Pierrot

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:39 pm

Lambri ben hataya düşmeni engelliyorum ama ^_^ diyor lol
Aurelio köpürdü iyice Razz
Nikkiel Machen
Öğrenci
Nikkiel Machen

MesajKonu: Geri: Durum Listesi   Durum Listesi - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:42 pm

Nikki çok sinirlenmiş ben hataya falan düşmedim haklısın layığım sensin ama ben şu anda layık olduğumdan iyisini yaşıyorum demiş lol

Durum Listesi
7 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki