AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Ahkiyyini NPC'leri

Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Achille Rain Nastka

avatar

Mesaj Sayısı : 367
Kayıt tarihi : 20/10/09
Yaş : 31

MesajKonu: Ahkiyyini NPC'leri   Salı Ekim 27, 2009 1:27 pmAlexiel:

Berith'in ikiz kardeşi, bir kaç dakika ile büyük ablası. Karakteri oldukça güçlü bir bayandır. Olgun, aklı başında ve nazik. Her ne kadar oldukça güzel bir bayan olsa da meydan okunmaması gereken güçlü bir askerdir. Adil bir yapısı vardır ve duygusallığının bunun önüne geçmemesini sağlamaya çalışır. Susuluklara belli bir süre tahammül edebilir ancak, başı çabuk ağrır, fazla ses ve gürültüden hoşlanmaz. Eski bir asker oluşu sayesinde silahlarla ve kılıçlarla arası mükemmel derece iyidir. Genç yaşında mesleğinden ayrılması oldukça ilginçtir. Kütüphanede kitap okumayı ve yalnız kalmayı seven biridir. Burada geçirdiği vakti "Emeklilik zamanı" olarak değerlendirmekten hoşlanır. Çocuklarla arası iyidir, insanları idare etmeyi çabuk başarır. Sinsi ve kurnaz bir yapısı yoktur, fazla zekidir ve savaş stratejilerini çabuk kavrar. Lakin suya sabuna dokunmadan yaşamayı ister. Uzun ve ince bir fiziği vardır, kilosu boyuyla oldukça orantılıdır. Gözleri insanın aklını başından alabilecek kadar güzeldir. Öğretmenlerinden biri düşmanı bu gözlerle büyüleyebileceğini bile söylemiştir. Makyaj yapmasıne gerek bile yoktur, kıpkırmızı dudakları, uzun kirpikleri ve pembe yanaklarıyla onu tanıyanlar askerlikle bu güzelliği heba edeceğini söylemişlerdir. Fakat babası kızıyla gurur duyarak ölmüştür.
Berith Rosier:

Alexiel'in güzelliğinin ve kişiliğinin bir değişik versiyonudur sanki. Kıırmızı gül yetiştirmeye olan merakından dolayı Rosier lakabını almıştır. O kadar çekici bir yapısı vardır ki bayan mı erkek mi anlaşılması oldukça güçtür. Feminen giyinmeye bayılır. Tıpkı ablası gibi kalçalarından aşağı kadar uzanan gniş dalgalı saçları vardır, fakat Berith'inkiler gümüşi bir renktedir. İçten pazarlıklı bir yapısı vardır, oldukça zeki olması bu zekasını sinsilikle birleştirmesine neden olmuştur. Ablasının savaş dehasının herkesi etkilemesinden dolayı ondan oldukça nefret etmektedir ve her laf arasında onu iğnelemekten kaçınmamaktadır. Ukala ve anlaşılmaz bir karakterdir, neredeyse hiç acıması yoktur. Lucifer'i ablasını ayartması ve öldürmesi için kullanmıştır, böylece hem yaşadığı gayri meşru ilişki yüzünden ailesinin ve çevresinin gözünden düşecektir, hem de kendi yolundan çekilip yerin yedi kat altında yatacaktır. Planı tam olarak işlemiştir fakat Alexiel'in son anda kurtulmasıyla öldürme planı baarısız olmuştur, fakat yolundan bir nevi çekilip kaçakların arasına çekilmesi işine yaramıştır. Onun boşalan yerini aldığı için halinden epey memnundur. Silahlar konusunda dahiyane bir başarısı vardır. Çevresindekilerin kendisini desteklemesi için cinsel çekiciliğini bile kullandığı olmuştur, peşinden epey sürüklediği kadınlar ve erkekler vardır.
Lucifer:

Alexiel'i kendisine aşık etmek, güvenini kazanmak ve sonra da acımasızca öldürmek için tutulmuş bir kişidir. Fakat pamuk prenses masalında ki avcı gibi bir duruma düşüp Alexiel'in güzelliğine ve karakterine resmen delicesine aşık olmuştur. Onu öldürmesi neredeyse bir sene boyunca devamlı ertelemiştir, fakat Berith'in baskıları sonucunda Alexiel'le buluştukları bir gece kendi yatağında savunmasızca yatan kızı bir kılıçla öldürmeye çalışmıştır. Fakat bir süredir Lucifer'e güvenemeyen Alexiel çevik davranarak kötü bir yarayla ondan kurtulmayı başarmıştır. Birbirlerinden her ne kadar oldukça nefret etselerde hala aşıklardır.
Lucifer ise karakter olarak oldukça değişik biridir. Alexiel ile sevdiği kişiyi bile öldürecek kıvama gelişleri askerliklerine son vermiştir. Siyah saçları, bembeyaz teni ve yeşille mavinin harmanı muhteşem gözleriyle çeciki bir yapısı vardır. Fakat dayanılmaz derece de ukalalaşabilir. Sululuklardan nefret eder ve böyle insanalrı aşağılamaktan geri durmaz. Devamlı siyah renk giyinir, Berith kadar aşmış olmasa da oldukça feminendir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Harlequin
Admin


Mesaj Sayısı : 96
Kayıt tarihi : 23/09/09

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Çarş. Ekim 28, 2009 9:38 pm

Jeffree Chopin:

Bu hoş beyefendinin sakin ve bilge mizacı genç yüzüne de yansımıştır, saçları omuz hizasından üç- dört parmak kadar yukarısına kadar uzanmaktadır, up uzun kirpiklerle süslenmiş iri güzel gözleri şık gözlüklerinin ardından dingin bakışlar yollar insana , minik çenesiyle oldukça orantılı gözüken biçimli dudaklara ve küçük zarif bir burna sahiptir. Yüz hatları gösterişli değil sade ve zariftir. Boyu muhtemelen 1.68 -1.70 civarlarından ve ince bedeni dokunduğunuz anda kırılacakmış gibi durduğu için ağır işlere elini sürmesine pek müsade edilmez, hoş bütün ün masa başında oturmayı tercih eden bir insan olarak açık açık söylemese de kendisine yardım edilmesini bekler örneğin yüksekte ki raflardan birinden bir kitap istiyorsa öyle ince bir şekilde rica eder ki bu rica nın kesinlikle bir emir olmadığını fakat yerine getirilmesi gerektiğini anlarsınız. Bay Chopin çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu asi tayfasının az sayıda ki yetişkinlerinden biridir, Dea Tacita ya gelirken gerisinde çok parlak bir akademik kariyerle beraber hararetli tartışmalar bırakmıştır. Çoğu kişi kendisine yazık ettiğini, bir hiç için öleceğini savunurken o tarihin nasıl yazıldığına tanıklık edeceğine inanmaktadır. Tavırlarına gelekecek olursak eğer Bay Chopin 'centilmen' kelimesinin tam anlamıyla hakkını veren, bunu yaparken de asla yapmacık görünmeyen birisidir öyle ki arkadaşlarının pek çoğu tarafından tanıdıkları en ince bey olduğu söylenmektedir. Bu söylemin hakkını verircesine kibar ve asaletlidir hareketleri, ağır bir tempoda olmaları kesinlikle göze batmaz. Sanattan anlar, eski kitapların toparlanması için tutkuyla çalışarak diğer Ahkiyyini görevlilerine yardmcı olmaktadır. Siz li bizli fakat tıpkı kişiliği gibi tatlı bir konuşma tarzına sahiptir bu sayede biraz mesafeli gibi gözüken beden dilini dengeleyerek sıcak kanlı biri olduğunu gösterir insanlara. Elinde olmasa da abartılı bir cıvıklık, kaba saba davranışlar ve benzerlerini yadırgamaktadır.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Harlequin
Admin


Mesaj Sayısı : 96
Kayıt tarihi : 23/09/09

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Kas. 09, 2009 3:50 pm

Summer:


Omuz larına dokunan belki çok azıcık daha yukarısında kalan kuzguni saçların çevrelediği incecik, kasvetli yüzü öyle güzel hatlarla donatılmıştır ki en soğuk insan bile dönüp ona bir kez daha bakma ihtiyacı duyar, konuştuğu sırada hissettiği her şeyi o güzelim yüzden okuyabilirsiniz. Dea Tacita ya gelmeden gördüğü işkence yüzünden bedeni büyük ölçüde deforme olmuş, hayatta kalabilmesi için çelimsiz ince bedeni yarı mekanik hale getirilmiş, tek gözü ise muhtemelen eski bir oyuncak bebeğe ait olan fakat her halükarda iş gören içi kırmızı sıvıyla dolu başka bir gözle değiştirilmiştir. Yeni haline henüz alışamadığı için sol kolunda bazen de boynunda mekanik hareketler gözlenebilir.Arkadaşları tarafından 'kurmalı bebek' takma adına layık görülmüştür, boyu amarantha dan uzun olmakla beraber bir erkek için oldukça kısadır.

Amarantha nın geçmişinde çok kritik bir yeri vardır ancak her ikisi de hafıza kaybı yaşadıkları için çok çabuk kaynaşsalar da birbirlerini anımsamazlar, yanlız kız Summer ın yüzünü fazlasıyla tanıdık bulmaktadır. Adeta Amarantha yı tamamlasın diye yaratılmıştır yumuşak, uysal ve anlayışlı kişiliğiyle onun için ideal bir arkadaştır bu sebeple, ikinci karşılaşmalarında da birbirlerine çok çabuk ısınmışlardır kızın aksine duygularını belli etmekten kaçınmayan biri olduğundan bunu Summer ın tavırlarından çok daha rahat anlayabilirsiniz. Çok sıcak kanlı ve geçimli biri olduğu için hemen herkes tarafından sevilmektedir hatta onu ana sınıfı öğretmenliğine yakıştıran Ivan bile hiç çaktırmasa da çocuğa kolayca ısınmıştır. Onu sık sık azarlasa da incinmemesi için korumaktan da geri kalmaz, kendisinden başka hiç kimsenin ona sesini yükseltmesine müsade etmez. Summer hassas bir kişiliğie sahip olmanın getirisi olarak oldukça da kırılgandır, ancak kırılsa bile kolay kolay pes etmez çünkü çok sağlam sinirleri ve kolayca tüketilemeyecek bir sabrı vardır. Aşırıya kaçmamakla beraber çevresindekiler için neşe kaynağı olmasına yetecek kadar bir uçarılığı vardır belki de bu sebepten dolayı küçük çocuklarla arası daima iyi olmuştur...

+++

Tyler Danielle:

Summer a 'kurmalı bebek' diyen grup tarafından 'porselen bebek' diye anılan bu tuhaf gencin çok uzun sayılmamakla beraber çok kısa da denemeyecek düzgün siyah saçları, incecik ufak ve güzel yüz hatları koskocaman gözleri ve minik bir çenesi vardır. Teni öylesine solgundur ki neredeyse saydam olduğunu söyleyebilirsiniz saçları ve ten renginin oluşturduğu göz alıcı kombinasyon açık mavi güzel gözlerini daha da belirgin hale getirmiştir. Boyu 1.70 civarındadır,beden yapısı çok çelimsiz ve narin olarak tabir edilebilir.

Pabuç kadar bir dil, otorite figürlerine karşı tahammül edilemez bir küstahlık ve ukalalık yetişkinler onu böyle tanımlar...Nereden ne şekilde Dea Tacita ya geldiği bilinmediği ve dengesiz tavırlar sergileyen biri olarak hiç kimsenin güvenini kazanamamış bu sebeple boynunda yaramazlık yapmasını önleyecek elektronik bir tasma taşıyan, tuhaf bir chartreux kedisiyle dolaşan, sokak köpekleriyle fazlaca haşır neşir eksantrik bir çocuktur. Güçlü bir aileye mensup olduğu, onlu yaşlarını henüz bitirmediği ve kılık kıyafetinden dolayı geride bıraktığı hayatında öğrenci olduğu tahmin edilmektedir. Diğerleri gibi asker ya da doktor değildir asık suratıyla etrafta özellikle de kütüphane de bay chopin in etrafında dolanırken görülebilir. Parmaklarının arasında feminen bir hareketle taşıdığı sigarası aksesuardan da ziyade bir organı haline gelmiştir artık, ağzından kan gelmesine yol açan tuhaf hastalığı her geçen gün git gide ilerlemektedir. Kişiliğine gelecek olursak kendisine yaklaşan hemen herkese öfke dolu kelimelerle saldıran, ukala, şımarık hatta küstah bir çocuktur. Çok ciddi sorunları olduğu söylenebilir fakat bu yüzüne vurulduğunda çok sert bir dille tersler insanı çünkü kendisi bunun doğru olduğunu kesinlikle kabul etmemektedir. Belli ki geçmişte yaşadığı ısdırap verici olayların acısını başka kimselerden çıkarmaya çalışmaktadır, ilgiçtir ki Amarantha ya da Bay Chopin in ricasıyla bi nebze durulabileceği bilinir yine de görüldüğü gibi sevilebilir pek bir yanı yoktur. Hemen hiç kimseye güvenmemektedir ve kendisi de güvenilebilecek türden bir insan değildir usta bir yalancı oluşuyla beraber eşsiz rol kabiliyeti vardır bu sebeple cılız bedeni onu her ne kadar zararsız gösterse de çok tehlikelidir, serbest kalmak için her türlü numarayı yapabileceği gibi hiç bir şey olmasa bile insanların kafasını karıştırmaktan büyük haz duyar tabii onu acınası ve her türlü eziyeti hakeden bir karakter diye tanımlamakta düpedüz haksızlık olacaktır. Söylediği herşey yalan değildir sadece ne zaman doğruyu söylediğini anlayamazsınız. Tüm o saldırganlığı küstah ve alaycı tavrı göz önüne alındığında ilginçtir ki hiç te sinirli bir yapısı yoktur, psikolojik baskıya mağruz kalmadığı sürece sakinliğini korur, biri kendisini sinirlendirmeye çalışıyorsa bunu hemen anlar ve tuzaklara düşmez...


*Yaşamında önemli bir etkisi bulunan kişiler*

Doktor Adler: Sahibi olduğu büyük bir ilaç firması, ölümcül,tedavisi mümkün ancak zor ve ağır olan bir çocuk hastalığına 'Hope Project' adını verdikleri bir tedavi geliştirmiştir. Bu tedavi binlerce çocuğa uygulanır, başlarda alınan sonuç oldukça başarılıdır tıp dünyası bu durumu bir devrim olarak niteler gelgelelim bir zaman sonra 'Hope Project' yöntemiyle iyileştirilen çocuklar teker teker ölmeye başlarlar. İşte Tyler bu trajediden sağ kurtulmayı başarabilmiş bir avuç çocuktan biridir ancak tedavi oğlana eskisinden daha beter doğru düzgün bir tanısı bile bulunmayan, tedavisi olmayan ancak ilaçlar sürekli olarak düzenli bir şekilde alındığında seyri yavaşlatılabilen/durdurulabilen bir hastalık armağan etmiş dahası beyninin kimyasını bozmuştur, şizofren belirtilerinin olması gerekenden daha erken görülmesi bu teoriyi kanıtlar niteliktedir ancak baba tarafında da şizofren görüldüğü için asla kanıtlanamamıştır.

Babası: Tipik zengin ve mükemelliyetçi adam tipi, Tyler ın hastalığına ve ruhsal durumuna asla tahammül edememekle beraber oğlana psikolojik ve fiziksel şiddet uygulamaktan geri durmamış, her fırsatta eğer okul müdürü aile dostu olmasaydı Dayshire da okuyor olamayacağını, ondan ne kadar utandığını yüzüne vurmuş, en sonunda da O nu evlatlıktan reddetmiştir. Narsist, kibirli ve işkolik bir tiptir, Ona göre çevrsindeki herkes' sınıfına göre' hareket etmelidir, nezaket kurallarını haddinden fazla önemser ve tam aksine asi ve küstah tavırlarıyla sosyetenin kınamalarına mağruz kalan Tyler a bu konuda uzun süre baskı uygulamış ancak baskısı geri tepmiştir. Oğlanın Kendisine ve ailesine layık olmadığına inandığı her halinden belli olmaktadır.

Annesi:Eşinin oğlunu evlatlıktan reddetmesi hoşuna gitmemiştir ancak çok şeytan, sinsi, çıkarcı ve güç delisi bir kadın olduğu için pek fazla sesini çıkarmamıştır, yaptığı evlilik her iki taraf içinde çıkar odaklıdır ve sahip olduğu konfordan vazgeçememiş yine de oğlana sahip çıkmaları için kendi erkek kardeşlerini harekete geçirmiştir. Yüzeysel olarak bakıldığında tam bir hanımefendi profili çizsede oldukça çirkef bir kadındır, pek çok kişi ismini nefretle anar özellikle de hemcinslerine pek çok kez acımasızca tırnaklarını geçirmişliği vardır, oyunculuğa doğuştan yeteneklidir insanlarla kukla gibi oynama kabiliyetine sahiptir hatta gerektiğinde saf ayağına yatmayı, iğrenç entrikalar çevirmeyi yeri geldiğinde ortalığı karıştırıp aradan çekilmeyi de çok iyi bilir ama genelde marifetlerini gizleme gereği duymaz kurbanının karşısına geçip pis kahkahalar atmak ona daha çok uygundur. Fettan zehirli ve tehlikeli kadın profiline cuk diye oturur yaptıklarının zeka değil sinsilik gerektirdiğini kabul etmiştir ve sinsiliğin zekadan daha çok işe yaradığını 'seçkinler sınıfı' nda hayatta kalma yolu olduğunu savunmaktadır.

Bay Chopin: Tyler, Dea Tacita ya kaçak olarak geldiği, eksantrik tavırları ve neyin nesi belli olmadığı için yolculuğunun sona erdiği gece büyük bir sorun yaşamış ve *şüpheli* ilan edilerek boynunda ki meşhur tasmayı edinmiş ardından da oğlanı kullanmayı kendilerine hak gören bir grup sapığın eline düşmüştür Bay Chopin in ağırlığını koyarak Tyler ı o durumdan kurtarıp himayesine alsada oğlan kendinden beklendiği üzere bir yetişkine kolay kolay uyum sağlayamamıştır. Hatta tüm iyi niyetine rağmen adama berbat bir şekilde muamele etmişliği, dışarıda hayatta kalamayacağını bildiği için eninde sonunda yanına dönse de canı sıkıldığında kapıyı çarpıp gitmişliği bile vardır. Neyse ki oğlanın uysallamaşması fazla uzun sürmemiştir. Şu anda Bay Chopin doğru düzgün konuşabildiği ve güvendiği tek kişidir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Harlequin
Admin


Mesaj Sayısı : 96
Kayıt tarihi : 23/09/09

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 8:27 pm

Tyler a geçici olarak lejant tarzı bir şey ekledim, daha sonra ayrıntılı lejantını da açacağım
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pierrot
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 1588
Kayıt tarihi : 23/09/09
Nerden : Atlantis

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 8:46 pm

Çok güzel olmuşlar, eline sağlık *-*
Şu fettan kadın modellerini seviyorum nedense Cool

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
London ChatterleyMesaj Sayısı : 553
Kayıt tarihi : 21/02/10

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 8:48 pm

Saol fettanın karakterli olduğu sürece bir sakıncası yok bence ama edepsiz ve çirkef, şeytan kadın beter yaa :S
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pierrot
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 1588
Kayıt tarihi : 23/09/09
Nerden : Atlantis

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 8:53 pm

Çirkef ve edepsizlikte sınırını bilirse bence RP de çeşni oluyor XD Şeytana lafım yok, şeytanı severim XD

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
London ChatterleyMesaj Sayısı : 553
Kayıt tarihi : 21/02/10

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 8:56 pm

Bihterimsi bir şey işte onun biraz daha beteri XP
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pierrot
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 1588
Kayıt tarihi : 23/09/09
Nerden : Atlantis

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 8:59 pm

Yok Bihterimsi olmasın ya T_T
Bihterin annesi favorim ama Laughing

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
London ChatterleyMesaj Sayısı : 553
Kayıt tarihi : 21/02/10

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:03 pm

lol ikisi aynı zaten.

Zavallı Tyler öyle bir anne babanın elinde delirmemek mümkün değil XP
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pierrot
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 1588
Kayıt tarihi : 23/09/09
Nerden : Atlantis

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:07 pm

Tipi Bihterden daha şeytanlığa uygun sanki Razz

Bence de XD

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
London ChatterleyMesaj Sayısı : 553
Kayıt tarihi : 21/02/10

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:08 pm

Çok kart yaa XP

lol kaçmakla iyi etmiş valla XP
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pierrot
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 1588
Kayıt tarihi : 23/09/09
Nerden : Atlantis

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:11 pm

Bence de, feci sarkmış ama hiç çaktırmıyor. Bihter bile yanında sönük kalıyor bence Razz

Bana da sığınabilir, korurum yani Razz

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
London ChatterleyMesaj Sayısı : 553
Kayıt tarihi : 21/02/10

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:13 pm

Ben matmazel i beğeniyorum XP

Yaoi den de mi ? XD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pierrot
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 1588
Kayıt tarihi : 23/09/09
Nerden : Atlantis

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:16 pm

Keşke tipide biraz güzel olsaymış ya :S O eyelinerı biraz düzgün çekmeli Razz

Bilmiyorum tipini görmem lazım Cool

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
London ChatterleyMesaj Sayısı : 553
Kayıt tarihi : 21/02/10

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:18 pm

Matmazel in mi bence güzel ya ama en güzelleri bihterin ablası XP

loooool
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pierrot
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 1588
Kayıt tarihi : 23/09/09
Nerden : Atlantis

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:20 pm

Ya, tarzını seviyorum ama yüzü için aynı şeyi diyemem. Hani daha güzel bir makyaj yapsalar keşke O.o Evet o bence de güzel lol

Sende gelsene, Duke çok özledi Cool

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
London ChatterleyMesaj Sayısı : 553
Kayıt tarihi : 21/02/10

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:22 pm

Bana aralarında ki en farklı güzel oymuş gibi geliyor en çirkinleride nihal le bihter XP

Hayııır >.< git tyler la oyna.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pierrot
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 1588
Kayıt tarihi : 23/09/09
Nerden : Atlantis

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:25 pm

Ablası mı? Bence de en değişiği o. Bihtere ben de çok uyuz oluyorum, koyun gibi bakıyor -_-

Bir akşam Valerianla yemeğe gelin Razz Onunlada oynarım, hatta sapıkta bulurum isterseniz Razz

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
London ChatterleyMesaj Sayısı : 553
Kayıt tarihi : 21/02/10

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:28 pm

Aynen aptal suratlı şey

Pierrot >.< Tyler a istediğin sapıkla bulaşabilirsin Val e dokunma >.<
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pierrot
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 1588
Kayıt tarihi : 23/09/09
Nerden : Atlantis

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:32 pm

lollol Ednan beyede gıcığım ve evin hizmetçilerine >.<

Ama çiftlerle uğraşmak daha zevkli ki *-*

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
London ChatterleyMesaj Sayısı : 553
Kayıt tarihi : 21/02/10

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:33 pm

Aynen behlüle hele >.<

Bence sen Tyler a sapık bul Pierrot >.<
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pierrot
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 1588
Kayıt tarihi : 23/09/09
Nerden : Atlantis

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:36 pm

Evet, çok odun bir tipi var ya, böyle tam kro yani :S:S

Pfff, tamam o zaman ona bakayım biraz

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
London ChatterleyMesaj Sayısı : 553
Kayıt tarihi : 21/02/10

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:38 pm

Boş boş ta bakıyor :S

Bencede Valerian benim >.<
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pierrot
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 1588
Kayıt tarihi : 23/09/09
Nerden : Atlantis

MesajKonu: Geri: Ahkiyyini NPC'leri   Ptsi Nis. 05, 2010 9:44 pm

Evet :S Hiçte zarif bir fiziği yok ayrıca Razz

Al senin olsun, ben Nikkiyle uğraşacağım *-*

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Ahkiyyini NPC'leri
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Yakalanan Askerlerimizin Görüntüleri
» Anadolu efsaneleri
» It's On Kamera Arkası
» hande hakkında bazı bilgiler
» Avril Lavigne Pngleri

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: NPC'ler :: Dea Tacita-
Buraya geçin: